خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام زادگان ۱۷ تن
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان، مطرح کرد
آمریکا خط مقدم جنایت علیه حقوق بشر
آیت الله خاتمی گفت: داستان مخالفت آمریکا این است که در کشور ایران، دین حکومت می کند و می خواهند حاکمیت دین نباشد زیرا ایران اسلامی در برابر دنیای کفر ایستاده است.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۲:۵۶

بارشهای بهاری به نماد گلپایگان آسیب زد؛
گنبد امام زادگان ۱۷ تن در آستانه تخریب / ۵۰۰ میلیون تومان هزینه مرمت
بارش های شدید بهاری به بقعه امام زادگان ۱۷ تن شهرستان گلپایگان آسیب وارد کرد و هزینه ای حداقل ۵۰۰ میلیون تومانی را برجای گذاشت و نگرانی فرو ریختن آن را ایجاد کرده است.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۰۸:۴۸

حجت الاسلام نصیر الاسلامی خبر داد:
برگزاری «ضیافت الهی» ماه رمضان با تفسیر قرآن عضو خبرگان رهبری در گلپایگان
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان آیت الله «سید هاشم بطحایی گلپایگانی» را مبلغ ویژه طرح «ضیافت الهی» شهرستان عنوان کرد و گفت: این استاد حوزه و دانشگاه در مسجد حجت الاسلام و امام زادگان ۱۷ تن سخنران جلسات تفسیر قرآن کریم است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۰:۰۵

حجت الاسلام نصیر الاسلامی:
استقبال ۱۲۰ هزار نفری از طرح آرامش بهاری گلپایگان/ ثبت دو وقف در نوروز
رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان از ثبت دو وقف جدید در ایام نوروز خبر داد و گفت: زمین زراعی دو هزار و ۷۰۰ مترمربعی در روستای شادگان و منزلی مسکونی به ارزش ۳۸۰ میلیون تومان در ایام نوروز توسط گلپایگانی ها وقف شد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۲۷

با نظارت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان
افتتاح نخستین موزه تخصصی آثار چوب در استان اصفهان
رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: ۲۰۰ اثر ارزشمند تاریخی غالبا چوبی از ضرائح و دربهای امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان گلپایگان مربوط به دوره های صفویه و قاجاریه است که در آن هنرهای منبت، معرق، مشبک و گره چینی دیده می شود.

۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۳:۴۹

با تجلیل از ۴۳ برگزیده قرآنی ؛
«عطر قرآنی در فجر فاطمی» در گلپایگان پیچید
محفل قرآنی «عطر قرآنی در فجر فاطمی» با حضور پر شور مردم قرآنی گلپایگان در حسینه امام زاده ناصر این علی (ع) برگزار و از ۴۳ ممتاز قرآنی تجلیل شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۷

حجت الاسلام کرامتی:
اهتمام به اولویت کاذب خیانت است/معیشت مردم در اولویت باشد
امام جمعه گلپایگان، مسئولی که آدرس غلط بدهد، حاشیه سازی کند و اولویت های دست چندم را در افکار عمومی مطرح کند را خائن دانست و گفت: اولویت های کاذب ساختن در راستای اهداف دشمن قدم گذاشتن است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۰

رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان خبر داد
باغ میوه، تازه ترین وقف گلپایگانی ها
باغ میوه به مساحت ۱۲ هزار متر مربع و ارزش ۳۵۰ میلیون تومان به نیت وقف هزینه های بقعه صالح پیامبر گلپایگان وقف شد.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۴:۱۹