خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

الجمعة ١ المحرّم ١٤٣٩

Friday, September 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای نگهبان
سخنگوی شورای نگهبان هفته دولت را تبریک گفت
خبرگزاری شبستان: عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در پیامی هفته دولت را به دولتمردان کشور تبریک گفت.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۳:۱۳

به منظور تامین نظر شورای نگهبان:
نمایندگان لایحه پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی را اصلاح کردند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه پیشگیری و مقابله با تقلیت درتهیه آثار علمی را به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۰۹:۵۵

کدخدایی نوشت:
مسجد، نقطه‌ای برای شروع
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان در کانال تلگرامی خود در باب نکوداشت مسجد نوشت: این مکان مقدس نقطه آغاز برای آدمی قلمداد می شود و تنها راه اصلاح امور جامعه، بازگشت به مسجد است.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۷:۳۹

کدخدایی در نشست خبری:
تحلیف ریاست جمهوری هیچ اشکالی از نظر قانون اساسی نداشت
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان در مورد اینکه آیا برگزاری مراسم تحلیف بدون حضور اعضای شورای نگهبان خلاف قانون اساسی نبوده است، گفت: مراسم تحلیف از جهت قانون اساسی اشکالی نداشته است.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۳:۲۷

ظهر امروز؛
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان برای ارائه گزارشی از روند بررسی طرح ها و لوایح ارسالی مجلس برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۹:۵۷

شورای نگهبان حافظ صالح نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه نورآباد، شورای نگهبان را حافظ اسلامیت و جمهوریت نظام دانست و گفت: ناظران شورای نگهبان در تمام صحنه های انقلاب حضوری هوشیارانه دارد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۲:۵۲

در نشست خبری:
تشریح فعالیت یکساله شورای نگهبان/مجلس می تواند از باب نظارتی به قرارداد با توتال ورود پیدا کند
خبرگزاری شبستان: کدخدایی با بیان اینکه شورای نگهبان در موافقت نامه های بین المللی که دو طرف آنها دولتها باشند نظارت می کنند گفت: مجلس می تواند از باب نظارتی به قراردادهایی که یک طرف آن دولت و طرف دیگر آن بخش خصوصی باشد ورود پیدا کند.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۲:۱۹

امام جمعه اسالم؛
سخنان رهبر معظم انقلاب وارد محیط های دانشگاهی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اسالم با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب باید وارد محیط های دانشگاهی شود، گفت: در سخنرانی های رهبر معظم انقلاب محورهای اساسی جهت انتخاب بهتر و نحوه خوب زندگی کردن به خوبی بیان شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۹ - ۱۲:۴۷

برگزاري انتخابات هيأت رئيسه شوراي نگهبان/آیت الله جنتی؛ دبیر
خبرگزاری شبستان: در جلسه هفتگی شورای نگهبان حضرت آيت‌ الله جنتي به عنوان دبير، آقاي عليزاده به عنوان قائم‌ مقام دبير و دكتر كدخدايي به عنوان سخنگوي شورای نگهبان انتخاب شدند

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۳۸

نشست خبري سخنگوي شوراي نگهبان برگزار مي‌شود
خبرگزاری شبستان: نشست خبري كدخدايي، سخنگوي شوراي‌ نگهبان سي و يكم تيرماه با حضور اصحاب رسانه برگزار مي‌شود.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۲:۴۲

فلسفه شورای نگهبان صیانت از اسلامیت نظام است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان گیلان اعلام کرد: فلسفه شورای نگهبان حفاظت از قانون اساسی و صیانت از اسلامیت نظام است.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۴۵

پاسداری از محتوای اسلامی نظام مهم ترین وظیفه شورای نگهبان است
خبرگزاری شبستان: سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، گفت: شورای نگهبان وظیفه صیانت از محتوای اسلامی نظام از نظر کمی و کیفی را به عهده دارد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۵:۴۵

« شورای نگهبان » نهادی که از ابتدا انقلاب تا کنون فراجناحی عمل کرده است
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان البرز اعمال سلیقه در شورای نگهبان را کاری نشدنی خواند و گفت: شورای نگهبان از ابتدا تا کنون نشان داده که فراجناحی عمل کرده است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۳۱

ضرورت برخورد جدی قوه قضائیه با متخلفین در انتخابات
خبرگزاری شبستان: امام جمعه صومعه سرا گفت: قوه قضائیه باید با کسانی که در امر انتخابات خلاف کردند با جدیت برخورد کند که این نظر مقام معظم رهبری هم است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۴۱

وظیفه شورای نگهبان حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دفتر نظارت و بازرسی برانتخابات استان لرستان گفت: وظیفه شورای نگهبان حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام در همه جوانب است.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۲:۵۹

خطیب جمعه آران و بیدگل:
امام صادق(ع) نجات دهنده مکتب از انحرافات عقیدتی/ با شکسته شدن سد حجاب، تمام ارزش های اسلامی دگرگون می شود
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه آران و بیدگل گفت: امام صادق(ع) احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) و نجات دهنده مکتب از انحرافات و پیرایه ها و آلودگی های عقیدتی بود.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۹:۵۳

امام جمعه خرم آباد:
تولید و اشتغال خواسته اصلی ملت/ دولت دوازدهم به وعده های انتخاباتی عمل کند
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه خرم آباد، با بیان اینکه امروز خواسته اصلی مردم رونق تولید و اشتغال است، افزود: انتظار می رود دولت دوازدهم به وعده های خود عمل کرده و هیچ مساله فرعی جایگزین خواسته اصلی مردم نشود.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۵:۵۲

بی تقوایی سیاسی درجامعه وجود دارد/دستگاه قضا برخورد با متخلفان انتخاباتی را جدی بگیرد
خبرگزاری شبستان:رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در مازندران به وجود بی تقوایی سیاسی در جامعه اشاره کرد و گفت: قانون انتخابات باید به روز باشد تا میزان تخلفات به حداقل برسد.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۵:۴۴

ملت ایران در مقابل فشار و تهدید دشمنان عقب‌نشینی نمی‌کند/ شورای نگهبان امین ملت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی همواره و در شرایط حساس و عرصه‌های مختلف ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های نظام اسلامی باوجود تهدیدات و تحریم‌های دشمن ایستاده‌اند.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۳:۵۵

بررسی مجدد لایحه موافقت نامه کاری در کمیسیون کشاورزی
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس برای بررسی مجدد ایرادات شورای نگهبان موافقت نامه پاریس این لایحه را به کمیسیون کشاورزی ارجاع دادند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۳۷