خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

الخميس ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤١

Thursday, August 13, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام نجف لک زایی
حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی مطرح کرد؛
راهبردهای عام و خاص تحقق محورهای هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به گزارشی از کمیسیون تخصصی «تحلیل تجربه و دستاوردهای جمهوری اسلامی در توصیه های هفتگانه بیانیه» و گفت: در بخشی از مقالات به راهبردهای عام و خاص تحقق محورهای هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته شد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۲

حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی؛
ولایت فقیه نیازمند تبیین درست است
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به القای شبهات علیه بحث ولایت فقیه تأکید کرد که فقه سیاسی، فلسفه سیاسی، فقه حکومتی و ولایت فقیه نیازمند تبیین درست است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۴

حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی:
معنای حقیقی انتظار، آمادگی برای حاکمیت تام اسلام است
معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برکات آموزه مهدویت و تبیین آن در نگاه رهبر معظم انقلاب گفت: معنای حقیقی انتظار، آمادگی برای حاکمیت تام اسلام است.

۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۱۸:۲۸

حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی:
بیانیه گام دوم و سند پیشرفت در راستای مهدویت و نگاه به آینده هستی است
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به دلیل اهمیت بحث انتظار و مهدویت تأکید کرد که بیانیه گام دوم و سند پیشرفت در راستای مهدویت و نگاه به آینده هستی است.

۱۳۹۸/۱۱/۳ - ۰۹:۲۳

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی:
انسجام گرایی و سیاست سردار سلیمانی مثال زدنی بود
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بیان این که سپهبد سلیمانی یک نظامی صرف نبود، گفت: اخلاق، عاطفه، دانش، معرفت، انسجام گرایی و سیاست ایشان مثال زدنی بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۵

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی تشریح کرد:
از الزامات و موانع وحدت حوزه و دانشگاه تا فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در تولید علم
حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی با بیان الزامات و موانع وحدت حوزه و دانشگاه در عرصه علوم انسانی اسلامی به تشریح فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه تولید علم بعد از بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت.

۱۳۹۸/۱۰/۳ - ۰۹:۴۸

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی خبرداد؛
تولید ۲۷۰ اثر جدید پژوهشی و فناوری از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان این که این نهاد حوزوی از سال گذشته تا امروز ۲۷۰ تولید پژوهشی داشته است، گفت: از این تعداد ۲۵۹ مورد کتاب و بقیه فناوری های نوین، اپ های جدید و سایت های جدید است.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۴:۰۶

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مهمان «ضیافت عاشورایی» می‌شود
حجت‌الاسلام «نجف لک‌زایی»، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مهمان چهارمین شب از برنامه «ضیافت عاشورایی» می‌شود.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۳:۰۱

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
فلسطین باید نماد وحدت همه مسلمانان جهان باشد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین لک زایی با بیان اینکه ولایت فقیه یعنی رهبری امت اسلام، به مسئله فلسطین اشاره کرد و گفت: فلسطین باید اولویت اول جهان اسلام باشد که اگر این موضوع تحقق پیدا کند، روز قدس روز اسلام و روز حکومت اسلامی است.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۹:۲۷

در چهارمین نشست بصیرتی «تاریخ تحلیلی و تطبیقی ایران معاصر» مطرح شد:
تبیین الگوهای دولت در ایران پیش از انقلاب اسلامی/ملاک فقهای اسلام در حکومت‌ها عدل و ظلم بوده است
حجت‌الاسلام‌والمسلمین لک زایی با اشاره به ماهیت دولت از منظر فقها، گفت: ملاک فقها در حکومت‌ها، عدل و ظلم بوده و در جمهوری اسلامی تمام اهتمام و تلاش این است که حکومت به سمت تحقق و اجرای عدالت برود.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۳:۲۰

حجت الاسلام لک زایی:
نهضت بررسی سند الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت راه اندازی شود
معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسامی حوزه علمیه قم بر ضرورت را ه اندازی نهضت بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تأ کید کرد و گفت: جایگاه سند الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت بعد از قانون اساسی و قبل از اسناد دیگر کشور است.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۴۰

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
همه تلاش پیامبر(ص) این بود که مسلمانِ گزینشی نباشیم
حجت الاسلام لکزایی با اشاره به مشکلات پیش روی حضرت رسول(ص) برای دعوت مردم به دین گفت: برخی مردم دین را به گونه ای می خواستند که موافق خواسته هایشان باشد در حالی که حرف پیامبر(ص) این بود که نمی توان گزینشی مسلمان بود.

۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۸:۴۲