خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مخاطب
مصطفی مجیدی:
«لیلی متین دفتری»؛ نقاشی که از راه رنگ و شکل های ساده با مخاطب سخن می گفت
یک هنرمند نقاش با بیان اینکه چهره ها و طبیعت بی جان «لیلی متین دفتری» در عین سادگی، بیان صداقتی است که از یاد رفته یا دیگر وجود ندارد؛ گفت: او نقاشی بود که به دور از حاشیه و در متن تنها نقاشی کرد و از راه رنگ ها و اشکال ساده با مخاطب سخن گفت.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۴:۵۲

حسین علیزاده:
هنری نداریم که زاده تفکر نباشد
علیزاده با بیان اینکه جنبه‌های هنری موسیقی شرایط نامطلوبی در کشور دارد، گفت: انجمن فیلارمونیک ایران به همین جهت تأسیس شده تا مردم را برای شنیدن موسیقی خوب دعوت کند.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۴:۲۲

استقبال بیش از ۵ هزار مخاطب از کنسرت‌های «هنر برای همه»
کنسرت‌های «هنر برای همه» با ۶ اجرا توسط محمد معتمدی از چهارم تا هفتم فروردین ماه سال جاری در پردیس تئاتر تهران برگزار شد و مورد استقبال بیش از ۵ هزار مخاطب قرار گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۳۸

نمایشگاه «وزرا» در گفتگو با عارف رودباری شهمیری
از مجسمه های شنی به کار با فلز رسیدم
یک هنرمند مجسمه ساز گفت: در گذشته مجسمه های شنی می ساختم که توجه مخاطبان را جلب می کرد اما ماندگار نبود. به همین خاطر متریال فلز و فرم دادن به آن در مجسمه سازی را انتخاب کردم.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۲:۲۹

بئاتریس سالاس:
مخاطب اسپانیولی با شاهنامه ارتباط برقرار می کند/ شاهنامه راهنمای دیپلماسی است
مترجم ونزوئلایی با اعلام خبر اتمام ترجمه شاهنامه به زبان اسپانیولی گفت: شاهنامه دنیایی روزآمد دارد که مخاطب اسپانیولی زبان با آن ارتباط برقرار می کند. همچنین در دنیای امروز می تواند راهنمای خوبی برای دیپلماسی میان کشورها باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۰۹

«مجسمه های شهری» در گفتگو بهزاد اژدری
بزرگراه ها محیط مناسبی برای مجسمه های فرمالیستی مدرن است
یک مجسمه ساز با اشاره به مولفه های جانمایی مجسمه های شهری، گفت: مجسمه های فرمالیستی مدرن که جزئیات کمی دارند را باید در فضاهایی که مخاطب با سرعت از آن ها عبور می کند، قرار داد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸

هرمز همتیان در نشست هفته هنر«تیر»:
مخاطب هفته هنر تهران گسترده است
هرمز همتیان با بیان اینکه هفته هنر تهران به اندازه‌ای نو است که هنوز نمی‌دانیم چه خواهد شد،گفت: علاقمندان عام و خاص هنر می‌توانند مخاطب این رویداد باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۷

امین غفاری در نشست کنسرت رسیتال ویلن
می خواهم مردم بیشتری مخاطب موسیقی بی کلام شوند
این نوازنده با بیان اینکه می خواهم مردم بیشتری مخاطب موسیقی بی کلام شوند،گفت: امیدوارم رسانه ملی به موسیقی بی کلام بیشتر توجه کنند و همانند خوانندگان و وکالیست ها نوازندگان هم مورد حمایت این رسانه واقع شوند.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۳۹

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی
استان مرکزی رتبه دوم در بین استان های دیگر در زمینه رضایت مخاطب دارد       
مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه دوم در بین استان های دیگر در زمینه رضایت مخاطب دارد.     

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۶:۲۲

علم حوزه ها ریشه در وحی الهی دارد/ فهم دقیق حق و باطل، یکی از مشکلات گریبان گیر جامعه اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: یکی از مشکلات بزرگی که امروز گریبانگیر جامعه ما و جامعه اسلامی است، فهم حق و باطل در حوزه های مختلف است.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۰۹:۲۴

روایت «جهان‌آرا» از بایدها و نبایدهای گفت‌وگوی تلویزیونی
جلب اعتماد مخاطب در گروی نقد خود، انصاف و بی‌طرفی است
خبرگزاری شبستان:نخستین قسمت سری جدید برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع بایدها و نبایدهای گفت وگوی تلویزیونی و نقدی بر سری اول این برنامه، شنبه شب ۲۹ اردیبهشت ها از شبکه افق پخش شد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۵۲

۸۶ درصد مردم ایلام مخاطب سیمای استانی/ برنامه‌های نوروزی از ۲۷ اسفند در شبکه ایلام کلید می‌خورد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام، گفت: میزان اعتماد مردم استان را به اخبار و پوشش خبری رویدادهای مختلف استان حدود ۷۸ درصد است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹

علیرضا آدم بکان در نشست دومین کتاب سال پیش نگاه مطرح کرد:
کتاب «پیش نگاه» برای مخاطب امروزی سندیت تاریخی ایجاد می کند
خبرگزاری شبستان: این هنرمند نقاش با بیان اینکه تاریخ سرزمین ما شفاهی است و در بخش تصویر، تاریخ مکتوب نداریم؛گفت: کتاب پیش نگاه برای مخاطب امروزی سندیت تاریخی ایجاد می کند.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۶:۴۷

کتاب جهت را به مردم نشان می دهد/اهداف برگزاری نمایشگاه های کتاب باید مقدس باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در برگزاری نمایشگاه ها باید هدف گذاری مشخصی وجود داشته باشد، گفت: با توجه به اینکه کتاب به مردم جهت را نشان می دهد، باید اهداف برگزاری نمایشگاه مقدس باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۰

شبستان بررسی می کند/
۱۸ شبکه سراسری ودست های خالی سیما!
خبرگزاری شبستان: نارضایتی مخاطبان، کمبود بودجه، نوآوری محدود، گرفتار شدن در بازپخش، تبلیغات فراوان و نامتناسب از مشکلاتی است که سیما با آن مواجه است. حال باید پرسید نسخه افزایش تعداد شبکه ها دردی از تلویزیون دوا کرده است؟

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۰۹

مرثیه سیدالشهداء هنرمندانه و به دور از خرافات برپا شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه جلسات مبلغان دینی بایستی کلاس درس باشد گفت: مرثیه سیدالشهداء هنرمندانه و به دور از خرافات برپا شود.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۰۱

ضرورت مخاطب شناسی مبلغان دینی /مرثیه سیدالشهدا به دور از رویا باشد
خبرگزاری شبستان:کارشناس دینی و مذهبی با بیان اینکه مبلغان دینی مخاطب شناس باشند گفت:در محرم و صفر مرثیه و مداحی مراسم های سید الشهدا به دور از رویا باشد.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۵:۱۳

کریستف رضاعی در نشست کنسرت بزرگداشت پرویز تناولی:
تلاش کردم با« هیچ» و«شیرها» حرف درونی هنرمند را به مخاطب ارائه دهم
خبرگزاری شبستان: کریستف رضاعی با بیان اینکه دو موومان با نام های «هیچ و کمال» و «شیرها» را برای کنسرت بزرگداشت پرویز تناولی ساخته ام، گفت: تلاش کردم بیشتر حرف درونی هنرمند را به مخاطب ارائه دهم.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۵:۰۰

لیلا برخورداری در نشست نمایش «معاشر»:
متنی را که اجرا می کنم باید بتوانم با آن ارتباط برقرار کنم
خبرگزاری شبستان: لیلا برخورداری با بیان اینکه باورپذیری مخاطب برای من خیلی مهم است؛گفت: جزء بازیگرانی هستم که وقتی متنی را می خوانم باید ببینم که خودم به عنوان بازیگر می توانم با آن ارتباط برقرار کنم که مخاطب نیز بتواند با ارتباط برقرار کند.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۵:۳۷

تحلیلی بر برنامه های گفت وگو محور/
می گوییم که شما بشنوید
خبرگزاری شبستان: برنامه های گفت وگومحور در رسانه های دیداری و شنیداری با تعیین ابعاد پرسش و پاسخ ، گستره ای از زاویه دید مخاطب بر موضوع ترسیم می کنند.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۰۹:۴۶