خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام مهاجرانی
شبستان گزارش می‌دهد
فعالیت‌های علمی، اولویت دفتر نمایندگی آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران است
دفتر نمایندگی آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران، در اقدامی جالب، فعالیت‌های علمی و برگزاری همایش‌های مذهبی-علمی را اولویت کاری خود قرار داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۴:۲۳

یک شاعر و نویسنده:
«کالای ایرانی بخر» توجه کودکان را به تولید ملی جلب می کند
حجت الاسلام سید محمد مهاجرانی با بیان اینکه مفاهیم اولیه ای که بچه یاد می گیرد ماندگاری زیادی دارد، گفت: مخاطب «کالای ایرانی بخر» به طور غیر مستقیم با کالاهای ایرانی و نحوه استفاده از آنها در قالب شعر آشنا می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۸:۱۹

یک نویسنده در گفت وگو با شبستان:
«خداشناسی خردسالان» کودکان را با زیبایی خدا آشنا می کند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی گفت:«خداشناسی خردسالان» نعمت های خدا به خردسالان را معرفی می کند و توجه آن ها را علاوه بر زیبایی های طبیعت به زیبایی آفریننده جلب می کند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۳۶

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفتگو با شبستان:
«رنگین کمان دعا» در بین کتاب های کودک ظاهر می شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی از انتشار مجموعه هفت جلدی«رنگین کمان دعا» و مجموعه شش جلدی « دوست عزیزم خدا» برای کودکان در سال ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۹:۵۳

حجت الاسلام مهاجرانی در گفت و گو با شبستان:
معلمان ادبیات، تاثیرگذارترین معلمانم بودند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه معلمان ادبیات من شاخه های هنری را لابلای ادبیات آموزش می دادند، گفت: آنها نقش کاربردی ادبیات در زندگی اجتماعی و اخلاق فردی را برایمان تبیین کردند.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۰۹:۲۵

حجت الاسلام مهاجرانی در گفت و گو با شبستان:
مجموعه ۲۴ جلدی «فکر کن و انجام بده» به زودی چاپ می شود
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده کودک و نوجوان گفت: مجموعه ۲۴ جلدی «فکر کن و انجام بده» با ارایه راهبردهای کلیدی یک سری از ویژگی های اخلاقی و اجتماعی را برای کودکان تبیین می کند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۹

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفت وگو با شبستان:
آموزش امر به معروف و نهی از منکر با «داستان های دوستی»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی از چاپ مجموعه ۲۰ جلدی «داستان های دوستی» با موضوع امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: کودکان از زاویه۲۰ مختلف با امر به معروف و نهی از منکر آشنا می شوند و این فریضه را خیرخواهی می یابند.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۱۲:۱۱

حجت الاسلام مهاجرانی در گفتگو با شبستان:
از مسجد تا سفینه «هر جا میشه نماز خوند»
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده کودک و نوجوان معتقد است، مباحث کلی نماز در کتب درسی گنجانده شده است، از این رو نویسندگان باید با ابتکار و خلاقیت در قالب شعر و داستان به جزییات احکام بپردازند.

۱۳۹۴/۴/۲۰ - ۰۹:۳۶

آرزوی اهالی فرهنگ برای سال ۹۴/ حجت الاسلام مهاجرانی در گفتگو با شبستان:
خلق آثاری با هدف معرفی انقلاب و امام(ره) در سال نو
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده کودک و نوجوان ترویج سبک زندگی اسلامی را یکی از ۷ اولویت کاری خود در سال جدید دانست و گفت: زندگی خدا پسندانه را با شاخص های مشخص و در قالب داستان های ملموس به خردسالان و کودکان آموزش می دهم.

۱۳۹۴/۱/۱ - ۱۲:۴۸

فارسی را چگونه پاس بداریم؟/ حجت الاسلام مهاجرانی در گفتگو با شبستان:
متروک شدن واژه های فارسی به بهانه ساده سازی متون قدیمی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی با بیان اینکه حفظ و حراست از زبان فارسی را باید از کودکی آغاز کرد، گفت: وظیفه نویسندگان و شاعران کودک حفاظت از واژه های رایج و استفاده از معادل فارسی واژه های بیگانه است.

۱۳۹۳/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۸

روایت زنانه از جنگ در گفتگو با حجت الاسلام مهاجرانی/
نویسندگان زن با احساسات و خلاقیت در مورد زنان عاشورا بنویسند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه منابع و روایات در مورد زنان و کودکان عاشورا کم نیست، گفت: نویسندگان ما به خاطر کمبود اطلاعات خود و راحت طلبی به سراغ مبحث زنان و بچه های عاشورا نمی روند.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۱۰:۱۹