خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شاهزاده احمد بن عبدالعزیز
قیام شاهزادگان سعودی ضد «بن سلمان»
شاهزادگان سعودی برای جلوگیری از رسیدن بن سلمان به قدرت تحرکاتی را انجام می دهند و از شاهزاده«احمد بن عبدالعزیز» برای رسیدن به پادشاهی حمایت می کنند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۲:۲۴

الخلیج آنلاین در گزارشی خبر داد
چشم مخالفان «بن سلمان» به «حکمرانی خوب» با شاهزاده «احمد»
یک ائتلاف جدید از مخالفان عربستان برای حمایت از شاهزاده«احمد بن عبدالعزیز» به منظور برعهده گرفتن زمام امور مملکت و حکمرانی خوب تشکیل شد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۰۷

ماموریت «احمد بن عبدالعزیز» در عربستان/حذف «بن سلمان» از قدرت
منابع نزدیک به خاندان سعودی از احتمال پادشاهی شاهزاده «احمد بن عبدالعزیز» و برکناری «بن سلمان» از قدرت خبردادند که این روزها نشست هایی را مسئولان سعودی بدون حضور بن سلمان برای بررسی آینده کشور برگزار می کنند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۵۱

شایعه کودتا در ریاض قوت گرفت
تزلزل ولیعهدی «بن سلمان» با بازگشت شاهزاده «احمد بن عبدالعزیز»
یگ پایگاه خبری انگلیسی، بازگشت ناگهانی شاهزاده «احمد بن عبدالعزیز» به ریاض پس از یک غیب طولانی در لندن می تواند ضربه ای به «محمد بن سلمان» و تهدیدی برای پایه های حکومتش باشد.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۰۹:۵۴