خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١

Wednesday, February 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون رییس جمهوری
توسط معاون اول رییس‌جمهوری؛
آیین‌نامه فرآیند استخراج رمز ارز ابلاغ شد
معاون اول رییس جمهوری آیین‌نامه فرایند استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده رمزارزها و استفاده از رمزارز را ابلاغ کرد.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۵:۵۶

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:
خراسان شمالی در اقتصاد دانش بنیان دچار عقب ماندگی است
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه استان خراسان شمالی در اقتصاد دانش بنیان دچار عقب ماندگی است، گفت: ضروری است بیشتر در این منطقه از کشور وقت گذاشت تا جبران عقب ماندگی ها شود.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۹:۵۷

استاندار خراسان شمالی:
فردا؛ معاون رییس جمهوری به خراسان شمالی سفر می کند
استاندار خراسان شمالی از سفر یک روزه «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به استان خبر داد و گفت: در این سفر بازدید از شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد و حضور در جلسه اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۴۴

رییس سازمان میراث فرهنگی:
صیانت از بناهای میراثی در قالب بسته حمایتی
مونسان، تصویب طرح حمایت از مرمت و احیای بافت های فرهنگی و تاریخی را گامی ارزنده در صیانت از بناهای تاریخی و میراثی دانست.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۷:۴۸

بانوان کارآفرین با معاون رییس جمهوری دیدار می کنند
جمعی از بانوان کارآفرین در حوزه صنایع دستی با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار می کنند.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۵۰