خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

الثلاثاء ١ رجب ١٤٤١

Tuesday, February 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان
عکس| امضای تفاهم نامه همکاری اوقاف و دفتر تبلیغات اسلامی
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور ارتقاء سطح همكاري‌هاي علمي- فرهنگي و بهره‌گيري بهينه از امكانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترك آموزشی، پژوهشی و تبلیغی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۰:۲۹

امضای تفاهم نامه همکاری با طعم «اوقاف» برای «تبلیغات اسلامی»
دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در شرایطی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند که برخی درگیر فضای انتخاباتی کشور هستند، برخی اخبار شیوع کرونا را رصد می کنند و برخی هم کار سال ۹۸ را یکسره می دانند.

۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۰:۲۸

مدیر کل اوقاف استان اصفهان:
آستان هلال بن علی(ع) الگویی برای مدیریت بقاع متبرکه کشور است
حجت الاسلام «محمدحسین بلک» گفت: رسانه ملی بیش از دو هزار و ۵۰۰ دقیقه از برنامه های تولیدی حرم محمد هلال بن علی(ع) به ویژه در ایام محرم و صفر استفاده کرده و این الگویی برای مدیریت بقاع متبرکه کشور است.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۰۷:۵۸

عکس/غبارروبی و عطرافشانی ضریح مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع)
آیین غبارروبی و عطرافشانی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) با حضور حجت الاسلام «رضا صادقی» مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، خادمان افتخاری حرم مطهر و مسؤولان محلی برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۳:۰۸

تقدیر مدیر کل اوقاف استان اصفهان از دانش آموز نخبه قرآنی آران و بیدگلی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با حضور در منزل «زینب امین پور» نفر نخست مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزی از این نخبه علمی و قرآنی تجلیل کرد.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۲۶

در ایام نوروز؛
۴ میلیون نفر از طرح آرامش بهاری استان اصفهان استفاده کردند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: نوروز امسال بیش از ۴ میلیون نفر از طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه استان اصفهان استفاده کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۷:۴۶

۶۱۰ مرکز آموزشی آموزش و پرورش در استان اصفهان وقفی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه ۴۵ هزار رقبه در استان وجود دارد، گفت: ۶۱۰ مرکز آموزشی آموزش و پرورش در استان اصفهان وقفی است و ۶۰درصد از کل موقوفات استان را زمین های زراعی تشکیل داده است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۲۶

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
امامزادگان، ثروت معنوی برای بشریت هستند/وجود ۷۰ امامزاده در ۴۲ بقعه متبرکه شهرستان آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: ۷۰ امامزاده عظیم الشان در ۴۲ بقعه متبرکه شهرستان آران و بیدگل مدفون است، به عبارت دیگر در برخی از بقاع متبرکه این شهرستان چندین امامزاده مدفون هستند.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۱:۰۰

مدیر کل اوقاف استان اصفهان:
فعالیت های قرآنی در جوار امامزادگان از سیاست های راهبردی اوقاف است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در طول چهار سال گذشته، بیش از ۸۶ هزار نفر حداقل سه جزء قرآن کریم را در جوار امامزادگان استان اصفهان حفظ کردند.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۴۰

۶۰ درصد از نیات واقفان در استان اصفهان، روضه خوانی حضرت سیدالشهداست
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بیش از ۶۰ درصد از نیات واقفان در استان اصفهان، روضه خوانی حضرت سیدالشهدا(ع) است.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۲۵

حجت الاسلام رضا صادقی:
جزء خوانی حرم هلال بن علی(ع)، آیین قرآنی در ابعاد ملّی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: آیین جزء خوانی حرم هلال بن علی(ع) تنها مختصّ شهرستان آران و بیدگل و یا استان اصفهان نیست بلکه در ابعاد ملی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۰:۰۳

استان اصفهان در تربیت حفاظ قرآن در کشور پیشتاز است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: استان اصفهان در تربیت حفاظ قرآن در کشور پیشتاز است.

۱۳۹۳/۸/۲۱ - ۰۹:۵۷

حضرت زینب (س) پیام آزادگی و عزت را در گوش تاریخ طنین انداز کرد/طنین لبیک یا زینب (س) در اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه حضرت زینب (س) پیام آزادگی و عزت را در گوش تاریخ طنین انداز کرد، گفت: نوای «لبیک یا زینب» همزمان با 12 محرم در اصفهان طنین انداز می شود.

۱۳۹۳/۸/۱۴ - ۱۱:۳۱