خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یازدهمین جشنواره تجسمی فجر
سید مجتبی حسینی:
بخش «چهارسوی هنر» بیش از انتظار خوب است / فضایی برای نزدیک کردن مخاطب و هنرمندان
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخش چهارسوی هنر را بیش از ‌انتظار خوب دیدم. این اتفاق، اولین دست آزمون دولت برای تشویق کنندگی نگارخانه ها به اینکه کنار هم ‌قرار بگیرند است و فضایی شبیه آرت‌فر را شکل بخشیده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۱

با نگاهی به برپایی «چهارسوی هنر»
جشنواره تجسمی فجر در آزمون حضور گالری داران
جشنواره هنرهای تجسمی فجر امسال برای نخستین بار حضور ۵۵ گالری با آثار متنوعی از هنرمندان صاحب نام و جوان ایرانی را میزبانی می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۰

شرف جهان:
ماهیت گالری ها با حضور در جشنواره تجسمی فجر همخوانی ندارد
مدیر گالری طراحان آزاد معتقد است از آن جا که ماهیت گالری ها خرید و فروش آثار هنری است، حضور آن ها در جشنواره تجسمی فجر کارکرد لازم را ندارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸

امیر راد تشریح کرد
جزییات داوری «هنرهای جدید» در یازدهمین جشنواره تجسمی فجر
دبیر رشته هنرهای جدید جشنواره تجسمی فجر رویکرد و شیوه داوری این رشته را تشریح کرد و گفت: در این دوره محدودیتی برای مدیوم‌های این بخش در نظر گرفته شده است و آثار صرفا در سه مدیوم ویدئو آرت، پرفورمنس ‌آرت و چیدمان (اینستالیشن)پذیرش و داوری خواهند شد.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۵:۰۰

نام بزرگان در میان اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تجسمی فجر
سید مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی رییس و اعضای شورای سیاست­گذاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر را منصوب کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۳۹