خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠

Thursday, February 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش روایت راهیان
حجت الاسلام طباطبایی:
از نقدهای منصفانه و قابل قبول استقبال می کنیم/ راه اندازی دبیرخانه دائمی همایش پیاده روی اربعین
رئیس حوزه هنری خوزستان، از راه اندازی دبیرخانه دائمی همایش پیاده روی اربعین حسینی «روایت راهیان» در اهواز خبر داد و اظهار داشت: این همایش در ایران و عراق برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۷:۵۵

حضور ۴۰ گروه نمایشی در همایش «روایت راهیان»
دبیر همایش پیاده روی اربعین «روایت راهیان»، از حضور ۴۰ گروه نمایشی در این همایش خبر داد و اظهار داشت: ۲۰ گروه نمایشی در ایران و ۲۰ گروه در عراق به اجرای برنامه می پردازند.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۷:۱۱

برگزاری همایش تئاتر مردمی پیاده روی اربعین «روایت راهیان» به پنج زبان دنیا
مدیر دفتر بچه های مسجد حوزه هنری کشور، از اجرای همایش تئاتر مردمی پیاده روی اربعین «روایت راهیان» به پنج زبان دنیا در کشور عراق خبر داد و اظهار داشت: ۳۰۰ هنرمند در این همایش حضور دارند.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۵:۲۰

اجرای تعزیه و نقالی در کشور عراق
مدیر دفتر تعزیه و آیین های نمایشی حوزه هنری کشور، از اجرای تعزیه، نقالی، پرده خوانی و روایتگری توسط هنرمندان در قالب همایش «روایت راهیان» در کشور عراق خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۵:۰۲