خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زهرا نژادبهرام
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
هدف از انتقال پایتخت معلوم نیست
نژادبهرام گفت: بحث انتقال پایتخت جدید نیست ولی هر بار که مطرح شده است هدف از انتقال آن چندان طرح و بررسی نشده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۲

بودجه‌ای برای توانمندشدن زنان سرپرست خانوار
زنان به‌دلیل محرومیت‌های تاریخی و کاری که از گذشته داشتند همواره از نظر از مشکلات و موانعی که در مسائلی همچون اشتغال، اجتماع، مباحث حقوقی و فرهنگی و حتی ضعف‌های اقتصادی داشتند در رنج بودند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۱

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
اجرای طرح ساماندهی مشاغل سیار/ ۲۰۰ دستفروش میدان آزادی ساماندهی شدند
نژادبهرام با اشاره به انجام اقدامات اولیه برای ساماندهی دستفروشی در تهران، گفت: حدود ۲۰۰ نفر از دستفروشان با توجه به سابقه حضورشان در میدان آزادی، ساماندهی شده اند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۴

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
حمایت شهرداری تهران از توانمندسازی زنان سرپرست خانوار/ توانمندسازی خارج از وظایف شهرداری
نژادبهرام با اشاره به حوزه اختیارات و تکالیف شهرداری تهران، گفت: شهرداری تهران در بخش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار می تواند از نهادهای فعال در حوزه بانوان به صورت مادی و معنوی حمایت کند.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۸

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
نشاط اجتماعی؛ هدف اصلی برنامه سوم توسعه/ بودجه ۹۸ انقباظی خواهد بود
نژادبهرام با اشاره به لایه های برنامه سوم توسعه در سطح کلان، منطقه ای و محلی، گفت: رعایت عدالت، انسان محوری، نشاط اجتماعی، ایجاد فضای امن، ایمن، بدون فساد و تبعیض برای همه؛ کلیدواژه ها و رویکردهای اصلی برنامه سوم توسعه تهران است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۳

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
لوله گذاری ۷۰ درصد فاضلاب تهران انجام شده است
نژادبهرام، ورود فاضلاب به مسیل های تهران را رد کرد و گفت: تقریبا بیش از ۷۰ درصد لوله گذاری فاضلاب (اگو) در سطح شهر تهران به پایان رسیده است و جمع آوری فاضلاب سطح شهری از مسیر دیگری در حال انجام است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷

بیش از ۲۴۰ خانوار در زیر حریم برق فشارقوی زندگی می کنند
عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان بازید از منطقه ۲۰ به تشریح مسائل محلات این منطقه پرداخت و گفت: محله جوانمرد قصاب از جمله مشکل دارترین محلات این منطقه است؛ حریم برق فشار قوی در قسمت شمالی محله است.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۳۸

گودهای شهر تهران در وضعیت هشدار قرار دارند
عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه ۳۰ درصد گودهای رها شده متعلق به ارگان‌های دولتی و ۱۵ درصد متعلق به شهرداری تهران است، گفت: گودهای شهر تهران در وضعیت هشدار قرار دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۶:۰۶