خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زهرا نژادبهرام
عضو شورای شهر تهران:
مخالفت شورا با طرح تفکیک ری از تهران
نژادبهرام با بیان اینکه شورای شهر تهران با تفکیک ری از پایتخت مخالف است، گفت: تفکیک مدیریت شهری را به نفع شهروندان نمی داند.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۱:۵۷

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران:
تنها در منطقه ۸ تهران، پل روی جویها، ارتفاع نداشته و برای معلولان مناسب است
نژادبهرام گفت: به دلیل نوعی بی اعتمادی که میان مردم شکل گرفته و نیز به این دلیل که مسئولین در انجام طرح ها و پروژه ها تا حد بالایی مورد این اتهام قرار می گیرند که دستشان در جیب مردم است، جلب اعتماد مردم به اندازه اجرای طرح، اهمیت دارد.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۶:۳۳

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
از مشارکت مردم غافل بودیم/ منطقه ۲۱ نمونه ای تحقق مسئولیت اجتماعی
نژادبهرام با بیان اینکه منطقه ۲۱ مسئولیت اجتماعی را به فعلیت رسانده است،گفت: فعالیت هایی که در منطقه ۲۱ انجام شده است نمونه ای از تاثیرات مسئولیت اجتماعی است که کمتر در بخش خصوصی سراغ داریم.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۰۹:۱۲

عضو هیات رییسه شورا در بازدید از منطقه ۲۱ مطرح کرد:
پروژه قطعات خودرو در منطقه ۲۱ باید بر اساس ساماندهی بافت مرکزی صورت گیرد
نژادبهرام در بازیدی از سطح منطقه ۲۱ گفت: یکی از معضلاتی که تهران بخصوص در بافت فرسوده با آن مواجه است انباری شدن واحدهای مسکونی است که نه تنها تهدیدی برای پروژه های جدید در مناطق است بلکه خطری برای بافت فرسوده اند.

۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۱۴

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
الگوی های نوسازی بافت فرسوده متناسب با محلات طراحی می شود
نژادبهرام با بیان اینکه خانه های فاقد سند بافت فرسوده مشمول دریافت وام نمی شوند،گفت: برای نوسازی بافت های فرسوده باید مدل های متناسب با شرایط محله و ویژگی های مربوط به بافت را طراحی کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۶:۱۱

در بافت گردی عضو هیات رییسه شورا صورت گرفت:
دانش آموزان بگویند؛ محله من چگونه باشد
در ادامه بازدید از منطقه ۱۹ شهر تهران و نیز در ادامه بافت گردی های زهرا نژادبهرام، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران، از مدرسه دخترانه شاهد اطهر هم بازدید شد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۴:۱۷

هویت خیابان های تهران را حفظ کنیم
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر حفظ هویت خیابان های پایتخت، گفت: بزرگان متعلق به تمام شهر و کشورند و نباید نامشان در مناطق شمال شهر تهران متمرکز شود .

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۶:۵۰

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
تخفیف ۵۰ درصدی برای نوسازی بافت فرسوده در سال ۹۸
نژادبهرام گفت: برای تقویم املاک سال ۹۸ توانستیم تخفیف ۵۰ درصدی برای بافت فرسوده بگیریم که هم می تواند رونق را به شهر بیاورد و هم رونق را به نوسازی بافت فرسوده بیاورد.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۲:۵۷

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
هدف از انتقال پایتخت معلوم نیست
نژادبهرام گفت: بحث انتقال پایتخت جدید نیست ولی هر بار که مطرح شده است هدف از انتقال آن چندان طرح و بررسی نشده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۲

بودجه‌ای برای توانمندشدن زنان سرپرست خانوار
زنان به‌دلیل محرومیت‌های تاریخی و کاری که از گذشته داشتند همواره از نظر از مشکلات و موانعی که در مسائلی همچون اشتغال، اجتماع، مباحث حقوقی و فرهنگی و حتی ضعف‌های اقتصادی داشتند در رنج بودند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۱

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
اجرای طرح ساماندهی مشاغل سیار/ ۲۰۰ دستفروش میدان آزادی ساماندهی شدند
نژادبهرام با اشاره به انجام اقدامات اولیه برای ساماندهی دستفروشی در تهران، گفت: حدود ۲۰۰ نفر از دستفروشان با توجه به سابقه حضورشان در میدان آزادی، ساماندهی شده اند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۴

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
حمایت شهرداری تهران از توانمندسازی زنان سرپرست خانوار/ توانمندسازی خارج از وظایف شهرداری
نژادبهرام با اشاره به حوزه اختیارات و تکالیف شهرداری تهران، گفت: شهرداری تهران در بخش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار می تواند از نهادهای فعال در حوزه بانوان به صورت مادی و معنوی حمایت کند.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۸

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران:
نشاط اجتماعی؛ هدف اصلی برنامه سوم توسعه/ بودجه ۹۸ انقباظی خواهد بود
نژادبهرام با اشاره به لایه های برنامه سوم توسعه در سطح کلان، منطقه ای و محلی، گفت: رعایت عدالت، انسان محوری، نشاط اجتماعی، ایجاد فضای امن، ایمن، بدون فساد و تبعیض برای همه؛ کلیدواژه ها و رویکردهای اصلی برنامه سوم توسعه تهران است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۳

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران:
لوله گذاری ۷۰ درصد فاضلاب تهران انجام شده است
نژادبهرام، ورود فاضلاب به مسیل های تهران را رد کرد و گفت: تقریبا بیش از ۷۰ درصد لوله گذاری فاضلاب (اگو) در سطح شهر تهران به پایان رسیده است و جمع آوری فاضلاب سطح شهری از مسیر دیگری در حال انجام است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷

بیش از ۲۴۰ خانوار در زیر حریم برق فشارقوی زندگی می کنند
عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان بازید از منطقه ۲۰ به تشریح مسائل محلات این منطقه پرداخت و گفت: محله جوانمرد قصاب از جمله مشکل دارترین محلات این منطقه است؛ حریم برق فشار قوی در قسمت شمالی محله است.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۳۸

گودهای شهر تهران در وضعیت هشدار قرار دارند
عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه ۳۰ درصد گودهای رها شده متعلق به ارگان‌های دولتی و ۱۵ درصد متعلق به شهرداری تهران است، گفت: گودهای شهر تهران در وضعیت هشدار قرار دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۶:۰۶