خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸

الخميس ١٦ ربيع الأوّل ١٤٤١

Thursday, November 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قیمت طلا
قیمت طلا و دلار ۱۰ خرداد:
طلا گرمی ۴۲۲ هزار تومان/دلار ۱۳هزار و ۸۴۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۲۲ هزار و ۱۲۹ تومان ارزشگذاری شده است و سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۶۶۳ هزار تومان و دلار با قیمت ۱۳ هزار و ۸۴۰ تومان مبادله می شد.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۰:۲۵

شبستان گزارش می دهد:
شیب نزولی قیمت طلا و سکه/کاهش ۱۲ هزار تومانی در یک هفته
بررسی قیمت طلای ۱۸ عیار و سکه از ابتدای هفته جاری تاکنون نشاندهنده این است که طی ۷ روز معاملاتی شاهد شیب نزولی قیمت طلا و سکه بوده ایم به طوری که قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار طی این مدت ۱۲ هزار تومان کاهش یافته است.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۱:۴۹

قیمت طلا و دلار در ۹ خرداد:
طلا گرمی ۴۱۶ هزار تومان/دلار ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان/ نرخ ۲۰ ارز رسمی کاهش یافت
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۱۶ هزار تومان و هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۲ دلار است. در بازار سکه نیز برای امروز سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۰۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۲۹

قیمت طلا و دلار ۸ خرداد:
سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۱۹ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان، دلار ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان، یورو ۱۵ هزار و ۶۵۰ تومان و پوند ۱۷ هزار و ۴۶۸ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۱:۱۵

قیمت طلا و دلار ۷ خرداد:
دلار ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان/سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان
دلار امروز در بازار آزاد ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۰۹:۴۵

قیمت طلا و دلار ۶ خرداد:
۴۳۲ هزار تومان قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار/دلار ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸عیار برای امروز ۴۳۲ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۶ - ۱۱:۴۶

قیمت طلا و دلار ۵ خرداد:
افزایش اندک قیمت هر گرم طلا/ثبات نرخ رسمی ۴۷ ارز بین بانکی
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۳۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است و از آنجا که روز گذشته هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۲۸ هزار تومان بود شاهد افزایش اندک قیمت طلا هستیم.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۰۹:۴۸

قیمت طلا و دلار ۳ خرداد:
دلار ۱۴ هزار و ۱۳۰ تومان/ هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان
امروز دلار با قیمت ۱۴ هزار و ۱۳۰ تومان، یورو با قیمت ۱۶ هزار تومان، پوند با قیمت ۱۸ هزار و ۱۰۰ تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۰:۱۶

قیمت طلا و دلار دوم خرداد:
هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۳۹ هزار تومان/دلار ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۳۹ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان، دلار ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان، یورو و پوند به ترتیب ۱۶ هزار و ۱۰۰ و ۱۸ هزار و ۴۵۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۲۸

قیمت طلا و دلار اول خرداد:
طلای ۱۸ عیار گرمی ۴۲۸ هزار تومان/افزایش قیمت ۱۳ ارز بین بانکی
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۲۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۳ دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۹:۴۹

قیمت طلا و دلار ۳۱ اردیبهشت:
کاهش قیمت سکه، دلار و طلا/قیمت ۱۳ ارز بین بانکی کاهش یافت
امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان مبادله می شود این در حالی است که روز گذشته طلای ۱۸ عیار گرمی ۴۳۳۸۰۰ تومان ارزشگذاری شده بود و شاهد کاهش نزدیک به ۱۶ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هستیم.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۹:۴۱

قیمت طلا و دلار ۳۰ اردیبهشت:
طلا گرمی ۴۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو/ قیمت پوند افزایش یافت
امروز طلای ۱۸ عیار گرمی ۴۳۳۸۰۰ تومان ارزشگذاری شده و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴۶۹۰۰۰۰ تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴۸۰۹۰۰۰ تومان، سکه نیم بهار آزادی ۲۶۲۸۰۰۰ تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۶۸۹۰۰۰ تومان و سکه گرمی ۹۹۹۰۰۰ تومان است.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۰:۴۱

قیمت طلا و دلار ۲۹ اردیبهشت:
کاهش ۷ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان شد
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۴۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است در حالی که روز گذشته به قیمت ۴۵۴ هزار تومان به فروش می رفت. همچنین دلار امروز با قیمت ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان مبادله می شود در حالی که روز گذشته قیمت این ارز ۱۴۷۰۰ تومان بود.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۴۱

قیمت طلا و دلار ۲۸ اردیبهشت
طلا گرمی ۴۵۴ هزار تومان/دلار ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۵۴ هزار تومان ارزشگذاری شده است و در بازار ارز نیز دلار با قیمت ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو با قیمت ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان، پوند با قیمت ۱۸ هزار و ۷۸۵ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۰:۲۲

قیمت طلا و دلار ۲۷ اردیبهشت:
کاهش قیمت طلا و سکه/ دلار ۱۴ هزار و ۶۷۰ تومان
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۵۵ هزار و ۱۹۶ تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۴۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است که شاهد کاهش قیمت طلا و سکه در پایان هفته هستیم.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۰:۳۵

قیمت طلا و دلار ۲۶ اردیبهشت:
طلا گرمی ۴۵۶ هزار تومان/دلار ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۵۶ هزار تومان، سکه بهار ازادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون تومان، دلار با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان، یورو با قیمت ۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان و پوند با قیمت ۱۹ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۰:۴۰

قیمت طلا و دلار ۲۵ اردیبهشت:
طلا گرمی ۴۵۸ هزار تومان/دلار ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۵۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده و در بازار آزاد نیز قیمت دلار ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان تعیین شده است.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۱۲

قیمت طلا و دلار ۲۴ اردیبهشت:
طلا گرمی ۴۵۸ هزار و ۲۳۷ تومان/دلار در کانال ۱۵ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۵۸ هزار و ۲۳۷ تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۲۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۹:۵۷

قیمت طلا و دلار ۲۳ اردیبهشت:
سکه ۵ میلیون و ۱۰ هزار تومان/دلار ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان
امروز سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۱۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با قیمت ۲ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۰۹:۵۰

قیمت طلا و دلار ۲۲ اردبهشت:
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۵۸ هزار تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۵۸ هزار تومان و هر انس طلا در بازار جهانی با قیمت ۱۲۸۵ دلار در یکشنبه (۲۲ اردیبهشت) مبادله می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۹:۴۷