خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قیمت طلا
قیمت طلا و دلار ۳۱ فروردین
طلا گرمی ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۵ ارز
طلای ۱۸ عیار امروز با قیمت ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان مبادله می شود و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۷۱۸ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۹:۵۲

قیمت طلا و دلار ۲۹ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است که مقایسه آن با قیمت روز گذشته نشان دهنده افزایش ۴ هزار و ۳۸۱ تومانی در قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۴

قیمت طلا و دلار ۲۸ فروردین
کاهش نرخ طلا، سکه و دلار/نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه بررسی های انجام شده از بازار طلا و ارز نشان می دهد که در قیمت های طلا، سکه و دلار نسبت به روز گذشته به ترتیب شاهد کاهش ۱۱ هزار و ۶۸۱ تومانی، ۱۰۰ هزار تومانی و ۱۸۰ تومانی هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰:۵۳

قیمت طلا و دلار در ۲۷ فروردین
کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی/ نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت
مقایسه قیمت های انواع سکه در روز جاری و روز گذشته نشان می دهد که در قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید و نیم سکه بهار آزادی به ترتیب شاهد کاهش قیمت ۵۰ هزار تومانی و ۳۰ هزار تومانی هستیم و باقی انواع سکه تفاوت قیمتی نداشتند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۲۵

قیمت طلا و دلار ۲۶ فروردین:
طلا گرمی ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۹۸۰۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۰دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۲۷

قیمت طلا و دلار ۲۵ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
هر گرم طلای ۱۸عیار برای امروز به قیمت ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است و دلار، یورو، پوند انگلیس نیز به ترتیب امروز در بازار آزاد به قیمت های ۱۳ هزار و ۷۳۰ تومان، ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان، ۱۸ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰:۰۸

قیمت طلا و دلار ۲۴ فروردین
کاهش ۵ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۳ هزار و ۸۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۴۳۸ هزار و ۶۱۵ تومان معامله می شود در حالی که هفته گذشته پنجشنبه با قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می شد و کاهش ۵ هزار و ۷۸۵ تومان در قیمت هر گرم طلا هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۱۲

قیمت طلا و دلار ۲۲ فروردین
طلا گرمی ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان/سکه ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸عیار در پنجشنبه (۲۲ فروردین) به قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۱۰

قیمت طلا و دلار ۲۱ فروردین
طلا گرمی ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان/دلار ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۵٫۷۳ دلار معامله می‌شود. دلار نیز امروز در بازار آزاد به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۰۹

قیمت طلا و دلار ۲۰ فروردین
سکه ۵ میلیونی شد/دلار ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان/ افزایش قیمت رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۶۷ هزار تومان و ۱۰۰ تومان برای امروز ارزش‌گذاری شده است و در بازار سکه هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۵۸

قیمت طلا و ارز ۱۹ فروردین
سکه ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان شد/قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
امروز هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان مبادله می شود و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت ۴۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۰۸

قیمت طلا و دلار ۱۸ فروردین
طلا گرمی ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
طلا امروز در بازار به قیمت هر گرم ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در این روز دلار نیز به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۰:۵۱

قیمت طلا و دلار ۱۷ فروردین
طلا گرمی ۴۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۸ ارز
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۲۸ هزار تومان و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۱ دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۰۵

قیمت طلا و دلار ۱۶ فروردین
سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۶۵۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان
امروز سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ارزشگذاری شده است و دلار، یورو و پوند نیز به ترتیب در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان، ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان و ۱۷ هزار و ۴۷۶ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۱:۱۳

قیمت طلا و دلار ۱۵ فروردین:
طلا گرمی ۴۲۸ هزار تومان و ۵۰۰ تومان/ قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
در آخرین روز کاری هفته دوم فروردین هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۴۲۸ هزار تومان و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است و دلار نیز در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۱:۴۱

قیمت طلا و دلار ۱۴ فروردین
ثبات در بازار طلا و دلار
امروز چهارشنبه (۱۴ فروردین ماه) قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار و دلار با توجه به تعطیلات آخر هفته بدون تغییر نسبت به روز گذشته و به ترتیب با قیمت های ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان و ۱۳ هزار و ۴۴۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۱:۳۱

قیمت طلا و دلار ۱۳ فروردین ماه
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و۴۴۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز به قیمت ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را امروز ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند در حالی که در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۴۰ تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۰۹:۵۹

قیمت طلا و دلار ۱۲ فروردین
طلا گرمی ۴۲۹ هزار و ۴۳۰ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان
طلای ۱۸ عیار امروز ۱۲ فروردین با قیمت ۴۲۹ هزار و ۴۳۰ تومان ارشگذاری شده است و دلار نیز در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۶۰ تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۱:۵۸

قیمت طلا و دلار ۱۱ فروردین:
طلا گرمی ۴۲۹ هزار و ۳۸۱ تومان/نرخ ارز ثابت ماند
طلای ۱۸ عیار امروز به قیمت ۴۲۹ هزار و ۳۸۱ تومان ارزشگذاری شده است و دلار، یورو و پوند نیز به ترتیب در بازار آزاد به ترتیب ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان، ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان و ۱۷ هزار و ۵۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۱:۴۳

قیمت طلا و ارز ۱۰ فروردین
طلا گرمی ۴۳۱ هزار و ۶۹۸ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/قیمت یورو و پوند کاهش یافت
امروز شنبه ۱۰ فروردین ماه طلا گرمی ۴۳۱ هزار و ۶۹۸ تومان ارزشگذاری شده است و برای این روز دلار، یورو و پوند انگلیس در بازار آزاد به ترتیب با قیمت های ۱۳ هزار و ۴۹۰ تومان، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان و ۱۷ هزار و ۸۶۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۱:۰۳