خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سکه ثامن
رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیک:
خودرو از طریق سامانه پیش فروش واگذار می شود
رهبری با اشاره به راه اندازی سامانه ای برای پیش فروش خودرو گفت: در این سامانه خریدار مطمئن می شود که در جایی که نام او ثبت شده است، خرید او صورت می گیرد و فروشنده نیز به اندازه اعتبار خود می تواند کالاهای خود را پیش فروش کند.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۳:۳۷

خبر خوش سخنگوی قوه قضاییه برای مالباختگان:
دستیابی به بخشی از اموال متهمان پرونده سکه ثامن و تقسیم بین مالباختگان
اسماعیلی گفت:​ متهمان پرونده سکه ثامن با بیش از سه هزار شاکی به زودی محاکمه می‌شوند.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۶:۵۰

شبستان گزارش می دهد:
همه چیز درباره پرونده سکه ثامن
پرونده سکه ثامن از سال ۹۷ در دستگاه قضا باز شده است و در آخرین اقدامات قضایی درباره آن قرار است آنچه از اموال متهمان پرونده سکه ثامن تاکنون شناسایی و توقیف شده به زودی وجوه نقدی تقسیم شود و اموالِ غیرمنقول هم با کارشناسی به فروش برسد.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۵۱

سخنگوی قوه قضاییه مطرح کرد؛
خبر خوش برای مالباختگان سکه ثامن
اسماعیلی اعلام کرد: بزودی وجوه نقد اموال متهمان پرونده سکه ثامن تقسیم می‌شود و اموالِ غیرمنقول هم با کارشناسی به فروش می‌رسد.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۲:۵۱

آخرین خبرها از پرونده سکه ثامن
«سکه ثامن» یکی از پرونده های قضایی سال جاری است که شاکیان بسیاری دارد و در آخرین اخبار درباره رسیدگی به آن حدود ۱۰۰ میلیارد تومان وجوه نقد در این پرونده کلاهبرداری شناسایی و توقیف شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۶

پرونده «سکه ثامن» به کجا رسید
پرونده «سکه ثامن» که از شهریورماه سال جاری پس از اعلام ورشکستی شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین د ردستگاه قضا باز شد از سوی دستگاه قضا در حال پیگیری است.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۰۹:۵۳

رییس پلیس فتا:
مبلغ کل تراکنش سکه ثامن ۱۷۰۰ میلیارد تومان بود
سردار هادیان‌فر با بیان اینکه ۳۵ هزار نفر عضو سایت سکه ثامن شدند، گفت: اما حدود شش هزار نفر دارای تراکنش مالی بودند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۵۷

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۴ مهر
از تهران شهر گمشده تا دستگیری مدیرعامل سکه ثامن
تهران شهر گمشده /دستگیری مدیرعامل سکه ثامن/ ​توهین به معلمان با حمایت آموزش و پرورش/ بارش باران در شهرهای شمالی کشور و تهران/ دامن زدن شبکه های داخلی به ناامنی روانی و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در۱۴ مهر ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۶:۲۹

مدیرعامل "سکه ثامن" بازداشت و به ایران بازگردانده شد
نیروی انتظامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به "سکه ثامن" بازداشت شد و شب گذشته به کشور بازگردانده شد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۴:۳۸