خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انحراف
اجتهاد و اعتدال آیت الله شاهرودی، الگویی برای طالبان حقیقت
آیت الله ملک حسینی ضمن تسلیت ارتحال رئیس مچمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: اجتهاد و اعتدال آیت الله شاهرودی می تواند الگویی برای طالبان حقیقت باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۷:۵۴

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خواستار شد
توزیع هدفمند منابع بانکی برای ایجاد اشتغال پایدار
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر توزیع هدفمند منابع بانکی برای ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت: از هرگونه پول پاشی و انحراف در تسهیلات اشتغال زایی جلوگیری شود.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۲۲

دستگاه های اجرایی و بانک ها برای ایجاد اشتغال از همه ظرفیت ها و امکانات استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، دولت با تمام توان برای کارآفرینی، ایجاد فرصت ها و توسعه اشتغال پای کار آمده، گفت: دستگاه های اجرایی و بانک های عامل استان نیز همه ظرفیت ها، منابع و توان خود را در این خصوص به کار گیرند.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۶:۲۷

حجت الاسلام والمسلمین رشاد:
فساد جدی‌ترین تهدید برای انحراف انسان‌ها است
خبرگزاری شبستان:رییس شورای حوزه علمیه استان تهران گفت با بیان اینکه خوش بین بودن به افراد جامعه‌ای که فاسد هستند عین ساده لوحی است، گفت: تباهی و انحراف در جامعه فاسد تهدیدی جدی برای انسان به شمار می‌رود.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۲۱:۴۲

حجت الاسلام مومنی:
ایجاد شبهه دسیسه شیطان در انحراف مومنان است
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه گام نهادن در مسیر شبهه نافرجام است، گفت: کسانی که امروز با شبهه پراکنی امر باطل را در نظر مردم حق جلوه می‌دهند ایادی شیطان هستند تا مومنان را از راه صراط منحرف کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۰۹:۲۴

تفکر توحیدی، تنها راه نجات بشر امروزی/توحید و عدالت به دست امام عصر (عج) محقق می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تفکر توحیدی را تنها راه نجات بشر امروزی دانست و گفت: اراده خدا بر این قرار گرفته که توحید و عدالت به دست امام عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف) محقق شود.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۸:۳۴

آیت الله ملک حسینی:
انحرافات امروز تشیع، ناشی از عدم شناخت امام عصر (عج) است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد دوران غیبت امام عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف) را، دوران سیاه بشریت دانست و گفت: انحرافات امروز در متن تشیع، ناشی از عدم شناخت امام عصر (عج) است.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۶:۴۱

دلبستگي هاي زودگذر و غلط عامل انحراف انسان است
خبرگزاری شبستان: مدير آموزش و پرورش شهرستان تيران و كرون گفت: دلبستگي هاي زودگذر و غلط دنيايي عامل انحراف انسان از مسير واقعي زندگي است.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۴:۲۳

نیروی انتظامی حافظ امنیت و پاسبان اقتدار نظام جمهوری اسلامی است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیروی انتظامی را حافظ امنیت و آسایش عمومی دانست و گفت: نیروی انتظامی پاسبان اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۰۸

ولایت، بزرگ ترین نعمت خداوند به بشریت است
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسسه مسجد به نعمت ولایت اشاره کرد و گفت: ولایت در کنار نعمت رسالت و نبوت، از بزرگ ترین نعمت های خداوند به بشریت است.

۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۱۶:۰۰

خانواده ها سبک زندگی خود را با سبک معنوی و الهی ائمه هماهنگ کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به خانواده ها توصیه کرد، سبک زندگی خود را با سبک معنوی و الهی ائمه هماهنگ تا خیر و برکت در زندگی آنان ساری و جاری و سعادت دنیا و آخرت خود را تامین و تضمین کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۲۴

فعالیت در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نوعی جهاد است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه سنگینی در نظام جمهوری اسلامی برعهده دارد، گفت: فعالیت های فرهنگی این شورا نوعی جهاد بوده که نیازمند عزمی راسخ و مدیریتی جهادی است.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۰۸:۴۲

نادیده گرفتن فرهنگ، جامعه را به حد ایده آل نمی رساند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش جهت ساخت مصلی ها در این استان را ستود و گفت: اگر در جامعه ای فرهنگ نادیده گرفته شود، به یک جامعه ایده آل نخواهیم رسید.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۴۴

کسب روزی حلال باعث آرامش روح و روان انسان می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، کسب روزی حلال و اخلاق مداری را از مهم ترين نشانه های ايمان دانست و گفت: کسب روزی حلال باعث آرامش روح و روان انسان می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۰۷

انتظار فرج باید در اعمال و رفتار ما قابل مشاهده باشد
خبرگزاری شبستان: عضو مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: انتظار فرج باید در اعمال و رفتار ما قابل مشاهده بوده و در این باره رفتار خود را برای ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) اصلاح کنیم.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۳:۱۰

برجام انسجام متحدین آمریکا را به هم زد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برهم زدن انسجام متحدین آمریکا و ۱+۵ از مهم ترین دستاوردهای برجام است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۱

برخی از آسیب های اجتماعی ناشی از ضعف بنیه دینی است
خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه، ضعف بنیه دینی را از عوامل برخی از آسیب ها دانست و گفت: اگر در جامعه ای جوانان روحیه امید را در خود پرورش داده و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند، سرانجام به موفقیت و پیروزی خواهند رسید .

۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۶:۲۳

شعار ملت ما هنوز همان مرگ بر آمریکاست
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که شعار ملت ما هنوز همان مرگ بر آمریکاست، گفت: خائنین به حرمین شریفین در راستای اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی گام برمی دارند.

۱۳۹۴/۷/۱ - ۱۵:۳۲

قرآن و ولایت محور همدلی و همزبانی/ انتخابات دختر سال آفتی بزرگ برای جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، روشنفکران غرب زده و جاهلان متحجر را آفتی بزرگ برای دین خواند و گفت: قرآن و ولایت دومحور همدلی و همزبانی در جامعه هستند

۱۳۹۴/۵/۲۲ - ۱۳:۲۹

حداد عادل در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
حلقه انحراف؛ خط قرمز اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر این نکته که اصولگرایان تلاش می کنند که چتر واحدی برای انتخابات مجلس دهم طراحی کنند گفت: غیر از حلقه انحرافی باقی اصولگرایان عضو این لیست می‌توانند باشند.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۰۹:۵۸