خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ٢٠ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی
«رونق تولید در هنر» درگفتگو با مظفری
توجه به تولید هنری ضروری است/ معرفی هنر ایران به جهان با حضور در بینال ونیز
مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی بر توجه به تولید هنر تاکید کرد و گفت: هیچ وقت به آفرینش های هنری به عنوان محصولی که می تواند فرهنگ ما را به جهان معرفی کند نگاه نکردیم تا در آن سرمایه گذاری کنیم.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۲:۱۷

«هنر انقلاب در آستانه چهل سالگی» در گفتگو با مدیر کل تجسمی وزارت ارشاد
رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب چشمگیر است/ افزایش تعداد هنرمندان و دانشجویان هنر
هادی مظفری رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب را چشمگیر خواند و گفت: در سی سال اخیر از حدود ۳ میلیون نفر محصل رشته های هنری، ۳۰ درصد هنرهای تجسمی را انتخاب کرده اند؛ بنابراین می توانیم بگوییم امروز در آموزش هنر شرایط قابل قبولی داریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۶

پیام مدیران فرهنگی به یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
سید عباس صالحی، سید مجتبی حسینی و هادی مظفری در آستانه برگزاری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر پیامی را منتشر کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۹:۴۲

با پذیرش استعفای مجتبی آقایی/
آیا دبیری جشنواره تجسمی فجر انتخابی می شود؟
استعفای دبیر جشنواره تجسمی فجر از سوی مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی در حالی پذیرفته شده که قرار است از این پس انتخاب دبیر جشنواره تجسمی با صورت انتخابی و با کسب نظر شورای سیاستگذاری جشنواره صورت گیرد.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۶:۲۲

گزارش شبستان از نشست خبری مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی/۲
موزه هنرهای معاصر با نمایش آثار گنجینه بازگشایی می شود
هادی مظفری از برپایی نمایشگاه «گنجینه موزه هنرهای معاصر» توسط کیوریتور هلندی پس از مرمت موزه خبر داد و گفت: امیدوارم روزی که کار مرمت موزه به پایان برسد این نمایشگاه افتتاح شود؛ البته ممکن است ۱۱۶ روزی که برای تعمیر پیش بینی می شود طولانی تر شود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۵:۵۱

گزارش شبستان از نشست خبری مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی/۱
مظفری: جشنواره های تجسمی ادغام یا تعطیل شوند
مظفری با بیان این که در برگزاری جشنواره ها دچار بحران هستیم، گفت: در حوزه تجسمی با جشنواره هایی مواجهیم که کورسویی در حد شمع هستند که گرمایی نمی بخشند و تلالویی ندارند. این جشنواره ها باید ادغام یا تعطیل شوند.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۴:۳۲