خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دوره ارتقا مربیان خانه های نور در قم
گزارش شبستان از چهار روز تلاش شبانه روزی
دوره ارتقاء مربیان خانه های نور سراسر کشور به کار خود پایان داد
دوره ارتقاء مربیان خانه های نور سراسر کشور که در قم در حال برگزاری بود پس از چهار روز تلاش، شب گذشته(۱۶شهریور) به کار خود پایان داد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۹:۴۴

مدیر اجرایی دوره ارتقاء مربیان خانه های نور عنوان کرد:
لزوم بهره گیری از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در کانون های مساجد
مدیر اجرایی دوره ارتقاء مربیان خانه های نور بر لزوم بهره گیری از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در کانون های مساجد تاکید کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۸:۵۲

مربی قرآن خود باید عامل به قرآن باشد
معاون ساماندهی و شبکه‌سازی کانون‌های ستاد عالی کانون های مساجد کشور گفت: مربی قرآن علاوه بر مسلط بودن به حوزه قرآن باید عامل به قرآن باشد. 

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۳:۲۱

تنها عمل به قرآن، آن را از مهجوریت خارج می کند/ دیگران بیش از ما به قرآن عمل می کنند
آیت الله گلپایگانی گفت: امام علی (ع) فرمود:« شما را وصیت می کنم به قرآن برای این که خارجی ها از شما سبقت نگیرند» اما امروز در خارج بیشتر به قرآن عمل می شود و ما در ایران فقط حرف می زنیم و هر روز شاهد کم فروشی ها و احتکار ها و... هستیم.

۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۱:۴۲

دوره های آموزشی باید مستمر باشد
كارشناس امور خواهران كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان فارس با اشاره به دوره ارتقا مربیان خانه های نور گفت: دوره های آموزشی باید به صورت تخصصی دنبال شود و استمرار داشته باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۰۸:۰۵

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تاکید کرد:
قرآن و معارف اهل بیت(ع) سرلوحه تمام دانش‌هاست
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیان اینکه قرآن و معارف اهل بیت(ع) سرلوحه تمام دانش‌هاست تاکید کرد: برای موفقیت در کارها باید انس با قرآن و معرفت اهل بیت (ع) را سرلوحه تمام امور خود قرار دهیم.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۰۲

دوره ارتقا مربیان خانه های نور یک ضرورت بود
کارشناس واحد امور خواهران دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران گفت: دوره ارتقاء خانه‌های نور یک نیاز بود که خلا آن در بخش خانه های نور احساس می‌شد.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲:۳۲

حجت الاسلام سبزه کار خبر داد:
حضور ۱۲ فعال کانونهای فرهنگی هنری خراسان جنوبی در طرح ملی دانش مربیان
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان جنوبی از شرکت ۱۲ نفر از فعالان کانونهای فرهنگی هنری (مربیان خانه های نور) در دوره ارتقای مربیان خانه های نور استان قم خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۰:۵۳

افتتاحیه دوره ارتقا مربیان خانه های نور در قم
مراسم افتتاحیه دوره ارتقا مربیان خانه های نور سراسر کشور با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در قم برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۱:۲۵