خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تهدیدات دشمن
سرهنگ سلیمانیان:
ارتش دست در دست سپاه از نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب دفاع خواهد کرد
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش ضمن محکومیت اقدام بی خردانه آمریکا در قبال سپاه این اقدام را نقص آرامش غرب آسیا و امنیت ملی جمهوری اسلامی دانسته و همانند گذشته دست در دست سپاه از نظام و دستاوردهای انقلاب دفاع خواهد کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۵

امیر پوردستان:
آمادگی مقابله با تهدیدات دشمن در زمین، دریا و هوا را داریم
رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: ظرفیت های دفاعی لازم را در زمین، دریا و هوا متناسب با تهدیدات دشمن در خودمان ایجاد کرده ایم.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۲۰

بحث اصلی پدافند غیرعامل کاهش آسیب پذیری است
مدیرعامل پدافند غیرعامل استان کرمان گفت: وظیفه پدافند غیر عامل کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدات امنیتی دشمن است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۷

جانشین تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان:
منبع اصلی تهدید در منطقه غرب آسیا نیروهای خارجی هستند
اصغر زاده گفت: منبع اصلی تهدید غرب آسیا حضور نیروهای خارجی هستند که حضور آنها فقط در راستای تامین منافع ملی خودشان است نه تامین امنیت منطقه.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۲

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:
ناوگان حمل و نقل گیلان نیازمند نوسازی است
حجت الاسلام افتخاری با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل گیلان نیازمند نوسازی است گفت: صنعت حمل نقل دچار چالش‌های جدی است که باید با شناسایی، نقاط ضعف برطرف شود.

۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۷:۲۶

استاندار قزوین:
وحدت لازمه ایستادگی در برابر تهدیدات دشمن است
استاندار قزوین گفت: در شرایط فعلی کشور اگر وحدت را حفظ کنیم می توانیم در برابر تهدیدات ایستادگی کنیم.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۴:۱۴

تهدید اقتصادی دشمن به فرصت تبدیل شود
رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به جنگ اقتصادی و عملیات روانی دشمن برای تحمیل فقر به ملت گفت: با تبدیل تهدید به فرصت در زمینه اقتصادی می توانیم به قدرت بزرگ جهانی تبدیل شویم.

۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۲۰:۲۰

رهبر معظم انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع):
مقابل برنامه های دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می‌کنیم/قدرت ملت ایران مبالغه نیست بلکه عین واقعیت است
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به توطئه دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام و مردم، همگان بویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، انسجام ملی و دوری از اشرافی گری فراخواندند و تأکید کردند: در مقابل برنامه دشمن روزبه‌روز پیوند با مردم را تقویت می کنیم.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۴:۱۸

تلاش آمریکا برای خروج از برجام باعث انزوای این کشور می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کلاچای تلاش آمریکا برای خروج از برجام و ادامه فشارها و تهدیدها به ایران را بیهوده دانست و گفت: این تهدیدها موجب انزوای بیشتر آمریکا خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۴۶

کاهش ۲۰درصدی مراسم خرافی در استان اصفهان/تهدیدهای داعش تاثیری در عزاداری های اصفهان ندارد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان با بیان اینکه تهدیدهای داعش تاثیری در عزاداری های مردم اصفهان نداشته است، گفت: با اجرای برنامه های فرهنگی و اقناعی و همچنین آگاهی بخشی مراسم خرافی در استان اصفهان ۲۰ درصد کاهش یافت.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۹:۱۶

دشمنان بندانند پاسخ حمله آنها را با موشک خواهیم داد/ ایران اسلامی متحمل حرف زور نمی‌شود
خبرگزاری شبستان:امام جمعه ساری بر لزوم حمایت از نیروهای نظامی و تقویت بنیه دفاعی کشور برای مقابله با دشمنان تاکید کرد و گفت: دشمن بداند ایران اسلامی بسیار قدرتمند است و هر زمانی حمله کردند با موشک پاسخ آنها را می دهیم.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۵۵

وظیفه ما، ایجاد قدرت بازدارندگی در برابر دشمن است
خبرگزاری شبستان: هادی سیاسی سپاه صاحبالزمان اصفهان تبعیت نکردن از دشمن، قطع وابستگی کامل از دشمنان و ایجاد عزت نفس و خود باوری را از ابعاد جهاد کبیر خواند.

۱۳۹۵/۸/۳۰ - ۱۱:۱۲

ضرورت مقابله با تهدیدات نرم با تولید محصولات فرهنگی
خبرگزاری شبستان: فرمانده پايگاه مقاومت بسيج امام حسين (ع) اوقاف گيلان گفت: بسيجيان بايد با توليد محصولات فرهنگي و اطلاع‌رساني درست به مقابله با تهديدهاي نرم دشمنان بروند.

۱۳۹۴/۸/۲۷ - ۰۸:۴۵

رزمایش الی بیت‌المقدس با حضورنیروهای بسیجی در فومن برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان:فرماندار فومن گفت: رزمایش الی بیت‌المقدس با حضورنیروهای بسیجی در فومنی ۲۸ و ۲۹ آبان در این شهرستان برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۱۰:۵۲

رییس دانشگاه عالی دفاع ملی:
ولایت فقیه مهمترین عامل تحکیم پایه‌های نظام و استحکام درونی قدرت است
خبرگزاری شبستان:بیگی در خصوص هدایتهای رهبیر برای مبارزه با تهدیدات دشمن گفت: دفع توطئه‌ها و عبور از بحرانهای سیاسی و اقتصادی و مقابله با نفوذ دشمن در برابر تهدیدات سخت و نرم با هدایتهای رهبر انقلاب نتیجه استحکام درونی قدرت نظام است.

۱۳۹۴/۸/۲۵ - ۰۹:۳۶

پافشاری بر آرمان ها سد مقاومی است در برابر تهدیدات دشمن
خبرگزاری شبستان: تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در بیانیه ای به مناسبت ۱۳ آبان تأکید کرد: پافشاری بر آرمان ها سد مقاومی است در برابر تهدیدات دشمن.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۵:۲۵

مدیرکل دفترسیاسی و انتخابات استانداری کردستان :
شناسایی و شناخت تهدیدات دشمنان اصل اساسی در پدافند غیرعامل است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفترسیاسی و انتخابات استانداری کردستان عنوان کرد: شناسایی و شناخت تهدیدات دشمنان یکی از اصل های اساسی در پدافند غیرعامل است.

۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۳:۰۷

رشیدیان:
پاسخ رهبری به تهدیدات دشمنان، بیانگر اقتدار نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان رضوی، پاسخ رهبری به تهدیدات دشمنان را نشانگر اقتدار و عظمت نظام عنوان کرد و افزود: استقلال، عظمت و امنیت امروز ایران اسلامی که حاصل فرهنگ ایثار و شهادت است، باید درس عبرتی برای کشورهایی باشد که به دنبال جنگ نیابتی در منطقه هستند.

۱۳۹۴/۳/۲ - ۲۰:۳۴

دو پهلو حرف زدن در زمان فتنه،‌کمک به غبار آلودگی فضا است
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بروجن گفت:‌ ایمان،‌ بصیرت و عمل به هنگام، سه عامل خنثی کننده تهدیدات دشمن است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۴

مقابله هوشمندانه با تهدیدات دشمن در عرصه سایبری نیازمند نقشه راه است
خبرگزاری شبستان: جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل کردستان، اقدامات و مقابله هوشمندانه با تهدیدات دشمن در عرصه سایبری را نیازمند نقشه راه دانست و گفت: اعضا باید نسبت به ارائه پیشنهادات خود به منظور تدوین سند راهبردی اقدام کنند.

۱۳۹۳/۹/۲۴ - ۱۴:۳۹