خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسجد در دیگر رسانه‌ ها
/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
تمدید مهلت ثبت‌نام در سامانه «بچه‌های مسجد» و راه‌اندازی شورای فرهنگی در مساجد
تمدید مهلت ثبت‌نام در سامانه «بچه‌های مسجد» و راه‌اندازی شورای فرهنگی در مساجد جنوب شرق تهران، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ششم آذرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۴:۳۶

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
ثبت‌نام گسترده در «سامانه بچه‌های مسجد» تا افتتاح مساجد حسنين و جامع عيش آباد
افتتاح مساجد حسنين و جامع عيش آباد همزمان با ایام ولادت پيامبراعظم (ص) و صادق آل محمد (ع) و ثبت‌نام ۵۰ هزار نفر در سامانه بچه‌های مسجد، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز پنجم آذر ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۴:۰۴

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از مرکزیت مسجد در حوزه کتاب تا فعالیت ۸۱۱ کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد
تاکید دکتر ارزانی درباره تبدیل شدن مسجد به عنوان حلقه وصل کتاب با مدرسه، خانواده و محله و فعالیت ۸۱۱ کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۸ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۶:۲۸

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
جشن بزرگ «بیعت با امام» در مسجد جمکران و افزایش چندبرابری مصرف برق مساجد
برگزاری جشن بزرگ «بیعت با امام» در مسجد مقدس جمکران و افزایش دو تا سه برابری مصرف برق مساجد و مدارس، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۶ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۶:۲۳

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
‌انتصاب مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد گیلان و ضرورت تعویض قرآن‌های مخدوش مساجد آذربایجان‌ غربی
‌انتصاب مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان و ضرورت تعویض قرآن‌های مخدوش مساجد آذربایجان‌غربی، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۲ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۴:۴۰

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از فعالیت بیش از ۸۰۰ کانون مسجدی در یزد تا فعالیت ۱۱۳ کتابخانه در کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی
فعالیت بیش از ۸۰۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد و فعالیت ۱۱۳ کتابخانه شهری و روستایی در کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۱ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۶:۳۷

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
گردهمایی طلاب در مسجد جمکران و تاکید بر رصد دردهای جوانان در مساجد
برگزاری گردهمایی بزرگ طلاب و روحانیون در مسجد جمکران و تاکید بر رصد دردهای جوانان در مساجد، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۰ آبان ماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۶:۲۶

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
فعالیت‌ کانون‌های مساجد در قرارگاه اربعین تا باز شدن در مساجد مهران به روی زائران حسینی
فعالیت‌ گسترده کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در قرارگاه اربعین تا باز شدن در مساجد مهران به روی زائران حسینی، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۳۰ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۶:۲۹

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
گشوده شدن درهای مسجد دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا بدرقه خادمان موکب‌های ارتش
گشوده شدن در‌های مسجد دانشگاه علوم پزشکی مشهد به روی مردم و بدرقه خادمان موکب های اربعین حسینی در مسجد امام خمینی (ره) ستاد ارتش، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۸ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۵۱

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
افتتاحیه نمایش نقطه رهایی و ممنوع‌السفر شدن امام جماعت مسجد جامع ریاض
افتتاحیه نمایش محیطی «نقطه رهایی» و ممنوع‌السفر شدن امام جماعت مسجد جامع ریاض، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۴ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۱:۳۳

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
پیام دبیر ستاد کانون‌های مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام شجاعی و فعالیت ۲۵ هزار کانون مسجدی
پیام دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام سیدابوالقاسم شجاعی و فعالیت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور، از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۳ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۷:۲۵

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در کشور تا تاکید بر کاهش وابستگی مساجد به دولت‌ها
فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگي هنری در مساجد کشور و اظهار نظر فرماندار ویژه لارستان درباره کاهش وابستگی مساجد به دولت‌ها، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۱۷ مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۶:۱۴

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
وقف یک منزل مسکونی ۳ میلیارد ریالی در خمینی شهر و «روز درهای باز مساجد» در آلمان
وقف یک منزل مسکونی ۳ میلیارد ریالی در خمینی شهر برای کمک به هزینه‌های مساجد و مراسم روز درهای باز مساجد در آلمان، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز نهم مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۰:۳۴

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
افتتاح بزرگترین مسجد اروپا و تعطیلی چندین باره مسجد جامع کشمیر
افتتاح بزرگترین مسجد اروپا با حضور اردوغان و تعطیلی مسجد جامع کشمیر برای پانزدهمین بار در عرض یک سال گذشته، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز هفتم مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۶:۳۱

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از کارگاه هم‌اندیشی کانون‌های ‌مساجد تا درخواست مسجدی نماینده ولی فقیه
برگزاری کارگاه «هم‌اندیشی و آموزشی کانون‌های ‌مساجد» در ارومیه و درخواست نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری برای تکمیل مساجد نیمه تمام این استان، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز چهارم مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۶:۲۹

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
دیدار مسئولان سامانه ۱۸۸۸ با نمازگزاران مسجدالنبی (ص) تا تحصیل در مسجد
دیدار مسئولان سامانه ۱۸۸۸ با نمازگزاران مسجد النبی (ص) تهران تا تحصیل دانش آموزان مدرسه‌ای در یکی از مساجد تنگستان، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز سوم مهرماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۶:۰۵

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از آغاز دروس آیت‌الله جوادی آملی تا اجرای طرح «محله مسجدمحور»
آغاز دروس خارج آیت الله جوادی آملی در مسجد اعظم قم و اجرای طرح «محله مسجدمحور» در ۲۷ مسجد استان قم، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۳۱ شهریورماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۷:۴۶

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از همسایگی عنایت بخشی با مسجد تا حفاظت کانون‌های مساجد از فرهنگ روستا
خرید خانه‌ای کنار مسجد توسط عنایت بخشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون و نقش کانون‌های مساجد در حفاظت از فرهنگ بومی روستا، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۷ شهریورماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۴۸

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از سوگواری حسینی در کانون‌های مساجد تا هشدار محمود عباس درباره تقسیم «مسجد الاقصی»
برگزاری سوگواری حسینی در کانون‌های فرهنگی هنری تا هشدار محمود عباس در مورد تقسیم «مسجد الاقصی» از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۶ شهریورماه ۹۷ است.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۸:۰۳

/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
از تیراندازی در مسجدالنبی (ص) تا حضور نخست‌وزیر هند در یک مسجد
جزئیات تازه از تیراندازی در مسجد النبی (ص) و حضور نخست وزیر هند در مراسم سوگواری حسینی یکی از مساجد این کشور، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۲۵ شهریورماه ۹۷ بود.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۹:۰۶