خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان اوقاف وامور خیریه
مسابقات بین المللی قرآن کریم
سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ۲۱ لغایت ۲۵ فروردین ماه به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری می باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۱:۴۶

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبرداد:
۴۰ شرکت دانش بنیان در زنجان تجلیل می شوند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: در همایش تجليل از نخبگان و مستعدين استان زنجان از ۴۰ شرکت دانش بنیان تقدیرمی‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۷

رئیس هیئت فقهی و حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد
سیاست های جدید در سازمان اوقاف و امور خیریه
روحانی نژاد به حضور رئیس جدید سازمان اوقاف اشاره کرد و گفت: در سیاست جدید این سازمان به نقش وقف در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه ای شده و به دنبال استفاده حداکثری از دانش موجود در این زمینه هستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۲

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان قم تاکید کرد
گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی در بقاع متبرکه امامزادگان
اسکندری بر لزوم ساماندهی بقاع متبرکه تاکید کرد و گفت: باید این امر همواره مدنظر ما باشد تا بتوانیم علاوه بر توسعه فرهنگی به موضوع فرهنگی نیز اهتمام داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۲

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان قم خبر داد
رشد ۴۰۰ درصدی اجرای امینانه نیات واقفان/عایدی موقوفات ۱۰۴ درصد رشد داشته است
حسینی مقدم گفت: طی چهار سال اخیر شاهد رشد ۴۰۰ درصدی اجرای امینانه نیات واقفان در استان نسبت به مدت مشابه پیش از آن بودیم که افتخار به شمار می رود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۷

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
خدمات مدیران قبلی نباید نادیده گرفته شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: کارهایی که توسط مدیران در گذشته انجام شده، قابل تقدیر است و این روال خوبی نیست که کارهای دیگران را نادیده بگیریم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۴

رئیس جدید اوقاف و امور خیریه قم معرفی شد
حجت الاسلام اسکندری به عنوان رئیس جدید اوقاف و امور خیریه استان قم معرفی شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۵

اصل وقف نامه قائم مقام فراهانی در کتابخانه مجلس یافت شد
مصائبی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای احیای موقوفات استان، از یافت اصل وقف نامه قائم مقام فراهانی در کتابخانه مجلس خبر داد و گفت: با ارائه این مدرک به دادگاه، حکم نهایی برای بیش از ۳۸ هزار هکتار اراضی قائم مقام فراهانی به نفع موقوفات آذربایجان ش

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۶:۲۹

حجت الاسلام محمدی:
فرهنگ دینی به برکت خون شهیدان در حال توسعه است
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: امروز به برکت خون شهیدان گلگون کفن دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، فرهنگ دینی و قرآنی در کشور در حال توسعه است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۴۰

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف کشور:
نشر ارزش‌های قرآنی شاخص‌ اصلی فعالیت آموزش و پرورش است
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف کشور گفت: نشر ارزش‌های قرآنی و آشنایی دانش آموزان با مبانی این کتاب الهی و اخلاق و معارف دینی شاخص‌ اصلی فعالیت آموزش و پرورش است.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۹:۱۶

لزوم استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه میراثی برای معرفی اسلام به گردشگران خارجی/وجود ۹۷۰ بقعه میراثی در کشور
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تقدیر از واحد امور گردشگری آستان مقدس حضرت علی بن حمزه(ع) شیراز در جذب گردشگر گفت: در کشور ۹۷۰ بقعه میراثی داریم که فعالیت ‌های انجام ‌شده در این امامزاده می ‌تواند الگو برای سایر بقاع متبرکه میراثی کشور باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۰:۵۳

حجت الاسلام صادقی در پاسخ به شبستان:
موقوفه بنکدار اصفهانی بار دیگر در تجهیزات پزشکی به کمک اوقاف آمد/دو میلیارد ارزش ریالی اقلام ارسالی به بیمارستان فارابی کرمانشاه
رئیس اداره اوقاف شمال شرق تهران گفت:کاروان تجهیز وسائل پزشکی استان کرمانشاه مربوط به موقوفه بنکدار اصفهانی است که جهت ارائه خدمات به بیماران روانی وتجهیز بیمارستان‌های مربوط به این بیماران آماده شده است که این بار میزبان بیمارستان فارابی کرمانشاه شد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۸:۱۴

شرکت بیش از ۵ هزار کرمانشاهی در مسابقات سراسری قرآن کریم/ راه یابی ۵۹۸ نفر به مرحله استانی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، با اشاره به شرکت ۵۱۰۰ نفر در مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم، گفت: ۳۶۸ نفر در بخش خواهران و ۲۳۰ نفر در بخش برادران جواز حضور در مرحله استانی را کسب کردند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۲:۰۵

رقابت هزار فعال قرآنی در مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی، از رقابت هزار فعال قرآنی در مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۳:۳۳

اسکن ۱۵۰ هزار برگ از اسناد بایگانی موقوفات و رقبات خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اسکن ۱۵۰ هزار برگ از اسناد بایگانی موقوفات و رقبات استان از ابتدای طرح تاکنون خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۱:۳۷

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:
شیطان اکبر زمان ما آمریکاست/آل سعود اسلام آمریکایی را معرفی می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه شیطان اکبر زمان ما آمریکاست گفت: متقین و مؤمنین کسانی هستند که با طاغوت مبارزه کنند و در مقابل آن بایستند.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۳:۲۳

قم میزبان همایش پژوهش‌های قرآنی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری همایش پژوهش‌های قرآنی از ۲۸ تا ۳۰ فروردین ماه به میزبانی استان قم خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۹:۰۷

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد
حضور بیش از ۴۵ میلیون زائر در ایام نوروز در بقاع متبرکه امامزادگان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از حضور بیش از ۴۵ میلیون زائر در ایام نوروز در بقاع متبرکه امامزادگان خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۵۴

رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه خبر داد
برگزاري سی و پنجمین مسابقات بین‌المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه گفت: سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از ۳۰ فروردین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۵۱

مديركل اوقاف و امور خيريه استان قم خبر داد
شركت ۹۴۰۰ نفر در آزمون تربیت حافظان قرآن در قم/افزایش ۲ برابری شرکت کنندگان
خبرگزاری شبستان: مديركل اوقاف و امور خيريه استان قم با اشاره به آزمون تربیت حافظان قرآن در قم گفت:امسال در این دوره ۹ هزار و ۴۰۰ نفر در استان قم شرکت کرده اند که نسبت به سال گذشته دو برابر شده و نشان دهنده اهمیت کار و توجه جامعه به مسائل قرآنی است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۱