خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جامعه
بستن باب نقد موجب تباهی جامعه است
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ نقد و نقدپذیری در جامعه گفت: بستن باب نقد موجب تباهی جامعه است.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۰۹:۱۱

ارتقای امنیت در جامعه نیاز به تلاش همه دستگاه‌ها و مشارکت مردم دارد
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی انتظامی استان کردستان با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه، گفت: ارتقای امنیت در جامعه نیاز به تلاش همه دستگاه‌ها و مشارکت مردم دارد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۲۲:۰۲

آيت الله صفايي بوشهري؛
فرهنگ بن مايه حيات شخصيتي انسان است
خبرگزاري شبستان: رياست شوراي فرهنگ عمومي استان بوشهر گفت: فرهنگ بن مايه حيات انسان است و مهم ترين زيرساخت حيات شخصيتي انسان، فرهنگ است.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۲۹

فرهنگ وقف به عنوان یک عمل معروف در بین مردم جامعه نهادینه شود
خبر گزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون با زمین خواران و دست درازان به بیت المال برخورد شده است، گفت: احياي وقف يكي‌از دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي است و باید این فرهنگ به عنوان یک عمل معروف در بین مردم جامعه نهادینه شود.

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۴:۱۱

باید در رفع مشکلات و نیازمندی های معلمان نهایت تلاش را انجام دهیم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه توسعه و رشد هر جامعه ای در گرو رشد و توسعه معلمان آن جامعه است، گفت: باید در رفع مشکلات نیازمندی های معلمان نهایت تلاش را انجام دهیم.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۶:۰۲

کمپین حمایت هنرمندان از دومین سالانه هنرهای شهری حسین محجوبی:
«بهارستان» در تغییر و رشد نگاه جامعه موثر است
خبرگزاری شبستان:هنرمند پیشکسوت عرصه نقاشی گفت: به نظر من اقدامی همچون «بهارستان» کار بسیار خوب و قابل تحسینی است که باعث تغییر دید و نگاه مردم می‌شوند.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰:۱۵

برقراری عدالت در جامعه باعث اتحاد و همبستگی مسلمانان می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اهمیت برقراری عدالت در جامعه، گفت: برقراری عدالت در جامعه باعث اتحاد و همبستگی مسلمانان می شود.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۷:۰۰

تربیت در چهاردیواری مدرسه اتفاق نمی‌افتد
خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش گفت: تربیت در چهاردیواری مدرسه اتفاق نمی‌افتد بلکه تربیت در جامعه شکل می‌گیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۳

زهرا بیگدلی؛
کتاب عنصر پیشرفت در حوزه علم و اندیشه است
خبرگزاری شبستان: مسئول امور خواهران ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیان اینکه رشد هر عرصه و تکنولوژری نیازمند مشارکت گروهی و کار تشکیلاتی در جهت تحقق آرمان ها و اهداف است، گفت: کتاب یکی از عناصر پیشرفت در حوزه علم و اندیشه است.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۲:۲۷

فعالیت زنان در جامعه نیازمند تغییر نگرش است
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: فعالیت زنان در جامعه در بخش‌های و عرصه‌های مختلف نیازمند یک تغییر نگرش است.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۴:۵۳

ارتقاء و توسعه امنيت عمومي جامعه در گرو امر به معروف و مشاركت مردم است
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی چهارمحال و بختياری امر به معروف و مشاركت مردم را از اقدامات پيشگيرانه پليس در سطح اجتماع و موجب ارتقاء امنيت عمومي دانست و گفت: ارتقاء و توسعه امنيت عمومی جامعه در گرو امربه‌معروف و مشاركت مردم است.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۲:۱۶

افزایش سن ازدواج، باعث انحراف جوانان و به دنبال آن ایجاد فساد در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنندج، با اشاره به سن ازدواج جوانان، اظهار داشت: افزایش سن ازدواج، باعث انحراف جوانان و به دنبال آن ایجاد فساد در جامعه می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۶

عنصر اصلی و محرک جامعه آموزش و پرورش است
خبرگزاری شبستان: دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: عنصر اصلی و محرک جامعه به دلیل تربیت نسل و سرمایه انسانی آموزش و پرورش است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۵

لزوم اتخاذ راهکارهای مقابله با افزایش روابط تار عنکبوتی در جامعه
خبرگزاری شبستان: روابط اجتماعی به نوعی تبلوری از روابط خانوادگی افراد است که متاسفانه این روند در جامعه به شکل تار عنکبوتی، افزایش می یابد و با وزش هر نسیمی، از یکدیگر گسسته می شود که لزوم تدابیر و راهکارهای مقابله با این معضل، ضروری است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۴

حجت الاسلام محمدیان؛
منبع روانشناسی دینی در قرآن کریم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با بیان اینکه ما باید در حوزه علوم اجتماعی از طریق متون اسلامی یک نهضت و انقلاب جهانی ایجاد کنیم، گفت: منبع روانشناسی دینی در قرآن کریم است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۴

تأملی بر نظام طبقه‌بندی سنت‌های الهی در جامعه و نقش آن در پیشرفت
خبرگزاری شبستان: کرسی ترویجی تأملی بر نظام طبقه‌بندی سنت‌های الهی در جامعه و نقش آن در پیشرفت به میزبانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۹

برجسته کردن معروفات یکی از شاخص‌های اصلی جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان عنوان کرد: یکی از شاخص های اصلی جامعه اسلامی این است که معروفات در آن برجسته و منکرات حداقل باشد.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۳۶

یک کارشناس مذهبی در گفتگو با شبستان:
زنان در جهت‌دهی فرهنگی جامعه نقش سازنده ای دارند
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی گفت: نقش خواهران در جهت‌دهی فرهنگی جامعه، تفکر بانوان جامعه، تقویت باورهای ایمانی،‌ در تربیت نسل نو نقش سازنده‌ای دارند که می توانند تحول ایجاد کند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸

اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در دلفان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي دلفان، از توقيف ۳۰ دستگاه انواع وسايل نقليه متخلف در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در اين شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲

مساجد پیوند دهنده اقشار مختلف جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار با اشاره به اهمیت نقش مساجد در جامعه اسلامی، گفت: مساجد پیوند دهنده اقشار مختلف جامعه هستند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱