خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جامعه
محرومان جامعه صاحبان اصلی این نظام هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور با اشاره به رفع دغدغه های مددجویان این کمیته گفت: محرومان جامعه صاحبان اصلی این نظام هستند.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۶:۰۶

نقش مؤثر بانوان در عرصه های مختلف جامعه/توجه ویژه به جایگاه زنان در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه، گفت: درخشش بانوان ایرانی در تمامی عرصه های مختلف نشان دهنده اهمیت به مقام و منزلت آنها در جامعه است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۷

تئوری انسان فرهنگی نیاز امروز جامعه است
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی سازمان بهشت زهرا با بیان اینکه پیشرفت تکنولوژیک نه تنها باعث آرامش انسان نشده است بلکه روح و روانش را آزرده تر کرده، تصریح کرد: امروز تئوری انسان فرهنگی مورد نیاز است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۹

گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین حسین صفری، کارشناس نماز 
تعارف نداریم جامعه ما "کاهل الصلوه" است
خبرگزاری شبستان:بخش قابل توجهی از افراد جامعه ما "کاهل الصلوه" اند. یعنی برایشان مهم نیست که اگر امروز هم نخواندند نخواندند. اگر بین کار و نمازشان تعارضی پیش بیاید نماز را کنار می گذارند و اولویت شان به سمت کارهای دیگر می رود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۷

فرماندار بيرجند:
برخورد با فروشندگان سيار بدون مجوز/ مبارزه با قاچاق یکی از پایه‌‌های اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار بيرجند با اشاره به اينکه خودروهایی در سطح شهر بدون دريافت مجوز از اصناف کار می کنند که به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و باید با آن‌ها برخورد شود،گفت: اگر اين فروشندگان دارای مجوز هستند بايد به داخل روزبازارها راهنمایی شوند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۹

نقش اجتماعی زنان منافاتی با نقش زنانه و مسئولیت خانوادگی آنان ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زنان و خانواده استانداری و مشاور امور بانوان استاندار ایلام، گفت: : نقش اجتماعی زنان منافاتی با نقش زنانه و مسئولیت خانوادگی آنان ندارد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۱

شعر تاثیرگذارترین گفتار در جامعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: شعر در هنر و ادبیات ایران از جایگاه و توانمندی بالایی برخودار بوده و همواره تاثیرگذاری در جامعه زمان خود داشته است.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۲۰:۴۷

استاد طب اسلامی:
گفتمان طب اسلامی در جامعه باید ایجاد شود/ طب جدید و سنتی مکمل یکدیگرند
خبرگزاری شبستان: یکی از اساتید برجسته طب اسلامی در ایران بر ایجاد گفتمان طب اسلامی در جامعه تاکید کرد و گفت: انتظار می رود مسئولان در ترویج طب اسلامی تلاش بیشتری کنند و فعالان این عرصه را هم مورد حمایت قرار دهند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰

فرهنگیان جایگاه ویژه ای در جامعه دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری جایگاه فرهنگیان را در جامعه مناسب دانست و گفت: فرهنگیان نیز باید با آموزش های مختلف فرهنگی به دانش آموزان این اعتماد جامعه را نسبت به خود حفظ کنند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۵

مربیان قرآن از ارزشمندترین اقشار جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه مربیان قرآن از ارزشمندترین اقشار جامعه هستند بر لزوم توجه بیشتر مدرسان و مربیان قرآن به جوانان تأکید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۵

جامعه همواره نیازمند استفاده از تجربیات بازنشستگان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اهمیت اینکه بازنشستگی فصل جدیدی از زندگی انسان ها است، گفت: جامعه همواره نیازمند استفاده از تجربیات بازنشستگان است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۵

رعایت حجاب اسلامی آرامش روانی افراد جامعه را ارتقا می دهد
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان ایلام، گفت: رعايت حجاب اسلامي در ميان افراد جامعه آرامش روحي و رواني شهروندان را افزايش خواهد داد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۱

امام جمعه سنندج:
زنان در تقویت مبانی عقیدتی و دینی جامعه نقش بسزایی دارند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه سنندج عنوان کرد: زنان در تقویت مبانی عقیدتی و دینی و مذهبی جامعه نقش آفرین هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه تأکید کرد:
ضرورت ایجاد راه حل مناسب برای برطرف کردن مشکلات فرهنگی در جامعه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: یکی از مشکلات کنونی جامعه ما در حوزه انرژی و مصرف آب است که باید فرهنگ صحیح استفاده از آن ترویج یابد.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۶:۵۷

ثبت احوال «هویت‌ بخش» به افراد جامعه است 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ثبت احوال به تک‌تک افراد جامعه خدمت‌رسانی می‌کند گفت: هرگونه ارتقاء، رشد و سازندگی جامعه را بر مبنای آمار صحیح است که ثبت احوال این وظیفه خطیر را به عهده دارد.

۱۳۹۴/۹/۲۹ - ۱۸:۵۶

معاون استاندار کردستان:
جامعه ایثارگری همدل و همزبان با دولت برای توسعه کردستان تلاش می کنند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان عنوان کرد: جامعه ایثارگری در استان امسال همدل و همزبان با دولت در ارتقای سطح منطقه گام های موثری را برداشته اند.

۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۱۵:۰۰

تأمین اجتماعی نماد عدالت و امنیت اقتصادی جامعه است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش سازمان تأمین اجتماعی در کشور گفت: سازمان تأمین اجتماعی نماد عدالت و امنیت اقتصادی جامعه است.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۴:۳۶

استاندار قزوین:
پیوند دانشگاه و جامعه باید بیشتر تحکیم شود
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: در حال حاضر باید پیوند بین دانشگاه و جامعه بیشتر تحکیم شود تا بتوان از این تعامل در راستای توسعه استان استفاده کرد.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۱۰:۰۳

لزوم بررسی تازه های پژوهشی/ پژوهش باید در جامعه اثرگذار باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: پژوهش و تحقیقات باید در سطح استانی، ملی و بین المللی دارای اثرباشد و موجب توسعه و پیشرفت جامعه شود.

۱۳۹۴/۹/۱۴ - ۱۸:۵۱

«روحانیت و جامعه» در گفت وگو با حجت الاسلام طباطبایی
حفظ تعادل جامعه، عطیه الهی به آیت الله بروجردی بود / هشدار نسبت به شورش منطقه ای فقرا
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی گفت: آیت الله بروجردی (ره) با استمداد الهی، توانستند تعادل جامعه را حفظ کنند.

۱۳۹۴/۹/۱۴ - ۱۲:۳۱