خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جامعه
«فقدان عمل» گرایی مشکل امروز جامعه در عرصه علوم انسانی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه «فقدان عمل» گرایی مشکل امروز جامعه در عرصه علوم انسانی است گفت: برگزاری جشنواره های علمی پژوهشی باید در مدارس علمیه به صورت نامحسوس صورت گیرد.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۴:۴۵

فرهنگ سازی در جامعه از مقوله های مهم در پدافند غیر عامل است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران گفت: فرهنگ سازی در بین آحاد مردم جامعه از مقوله های مهم در پدافند غیر عامل است که می طلبد به آن، توجه ویژه شود.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۳:۳۰

اصلاح جامعه، در سایه شناختن عیوب و تلاش برای زدودن آن ها است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری صلاح فرد و اصلاح جامعه را در سایه شناختن عیوب و تلاش برای زدودن آن ها دانست و گفت: این شناخت هم در خود فرد و هم در دیگران باید حاصل شود.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۶:۰۵

لزوم نظام مهندسی فرهنگی در جامعه
خبرگزاری شبستان: مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نظام مهندسی فرهنگی در جامعه ضرورت دارد که می طلبد به آن، توجه ویژه صورت گیرد.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۳:۰۴

جامعه با بهره گیری از تجربیات و پیشنهادهای نسل گذشته و امروز به فرهنگ متعالی سوق می یابد
خبرگزاری شبستان: مدیر دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: بهره گیری از تجربیات و پیشنهادهای نسل گذشته و امروز به صورت عقلی و منطقی، جامعه را به سمت فرهنگ متعالی، سوق می دهد.

۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۱:۵۵

قبح دروغ در جامعه از بین رفته است/ افزایش نفاق، انسجام اجتماعی را کاهش می دهد
خبرگزاری شبستان: یکی از اساتید دانشگاه با اشاره به از بین رفتن قبح دروغ در جامعه، گفت: افزایش نفاق، انسجام اجتماعی را کاهش می دهد و جامعه به سمت اضمحلال و نابودی، حرکت می کند.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۱:۱۱

جامعه ای که از عاشورای حسینی درس گرفته هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه امام حسین(علیه السلام) به عنوان رمز بقاء دین است، افزود: جامعه ای که از عاشورای حسینی درس گرفته هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۱:۱۷

نگاه به عاشورا باید کاربردی و راهبردی باشد/ لزوم احیای مکارم اخلاق در جامعه
خبرگزاری شبستان: يكي از اساتيد دانشگاه با اشاره به اینکه نگاه به عاشورا باید کاربردی و راهبردی باشد، بر لزوم احیای مکارم اخلاق در جامعه و نتیجه آن، کاهش بدخلقی ها و جرایم تاکید کرد.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۰:۲۹

فرهنگ رضوی باید به گفتمان روز جامعه تبدیل شود
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به اینکه در دوره چهاردهم ۲۴۰۰ نقطه جهان میزبان برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) بود، افزود:فرهنگ رضوی باید به گفتمان روز جامعه تبدیل شود.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۲۱:۰۱

ترویج امر به معروف و نهی از منکر ضامن جامعه از ناهنجاری های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، ترویج امر به معروف و نهی ازمنکر را ضامن جامعه از ناهنجاری های اجتماعی دانست و اظهار داشت: اگر در جامعه به امر به معروف و نهی از منکر بی توجهی شود، آن جامعه روز به روز به سوی نابودی پیش می رود.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۹:۲۴

ملتی ثروتمند است که سختی ها را با هم تقسیم و طبقه نیازمند جامعه را حمایت می کند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: ملتی ثروتمند است که سختی ها را با هم تقسیم و طبقه نیازمند در جامعه را حمایت می کنند.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۲۰:۵۷

ازدواج پایه و اساس خانواده و یک نهاد بسیار تاثیر گذار در جامعه است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و فرهنگی فرمانداری سنندج، با اشاره به اینکه ازدواج یکی از سنت ها ی حسنه رسول الله است، گفت: ازدواج پایه واساس خانواده ها ویک نهاد بسیار مهم تاثیر گذار در جامعه است

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۲۰:۱۲

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
اساس و پایه ممتازی، خودسازی و حرکت در جهت اصلاح جامعه می باشد
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام آل هاشم در مراسمی که همزمان با برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی خواهران شاغل و خانواده های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفت: اساس و پایه ممتازی، خودسازی و حرکت در جهت اصلاح جامعه می باشد.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۷:۰۸

سخت گیری ازدواج جوانان را مشکل ساز می کند/ضرورت ترویج ازدواج آسان در جامعه
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمانشاه، گفت: ازدواج باید به عنوان یک امر مقدس مورد توجه ویژه باشد و خانواده ها جوانان خود را به سمت ازدواج آسان تشویق کنند.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۳:۱۹

فرهنگ تعاون باید در جامعه نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان گفت: برای رسیدن به توسعه و پیشرفت باید فرهنگ تعاونی و کارگروهی در جامعه نهادینه شود.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۰۹:۲۴

پرداخت زکات چهره فقر ومحرومیت را در جامعه کاهش می دهد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه زکات از ضروریات دین مقدس اسلام است ،گفت: پرداخت زکات چهره فقر ومحرومیت را در جامعه کاهش می دهد.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۳۶

دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین
دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۲:۱۹

پیشگیری از ‌آسیب های اجتماعی نیازمند انجام اقدامات اساسی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، گفت: پیشگیری یکی از موضوعات مهم و اساسی است که باید در این حوزه از کارشناسان مجرب با داشتن تخصص لازم استفاده کرد.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۷:۴۸

استاد حوزه و دانشگاه:
اخلاق رسانه ای، انتخاباتی و معاشرتی اسلامی زیر بنای جامعه سالم است
خبرگزاری شبستان: یکی از اساتید حوزه و دانشگاه عنوان کرد: اخلاق رسانه ای، انتخاباتی و معاشرت با همنوع اگر بر اساس آموزه های دینی و اسلامی باشد بی تردید می تواند زیر بنای یک جامعه سالم است.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۱:۵۰

طرح تابستان شاد سعی کرده لایه‌های مختلف جامعه را پوشش دهد
خبرگزاری شبستان:فرماندار ساری با بیان اینکه طرح تابستان شاد سعی کرده لایه های مختلف جامعه را پوشش دهد، گفت: در برنامه های تابستان شاد به مباحث هنری، فرهنگی، کشاورزی، ورزشی، اقتصادی، اجتماعی و موضوعاتی که مورد توجه مردم است، پرداخته شد.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۱:۴۷