خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی
عصر امروز صورت گرفت
پایان سومین نمایشگاه لباس عاشورایی با معرفی برگزیدگان و تقدیر از پیر غلامان حسینی
سومین نمایشگاه لباس عاشورایی با معرفی برگزیدگان و تقدیر از پیرغلامان حسینی در تالار رودکی به کار خود پایان داد.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۷:۵۴

قبادی در اختتامیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی:
زمان برگزاری نمایشگاه لباس عاشورایی تغییر می کند
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان اینکه نقدهایی به زمان برگزاری نمایشگاه لباس عاشورایی از سوی اتحادیه پوشاک شد که این نقد وارد است و ما در سال آینده زمان این دویداد را تغییر می دهیم.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۷:۵۰

افتخاری در اختتامیه نمایشگاه لباس عاشورایی عنوان کرد/
جای خالی برندهای ایرانی در نمایشگاه لباس عاشورایی
استاد دانشگاه با بیان اینکه جای برندهای ایرانی در نمایشگاه لباس عاشورایی خالی است، گفت: نمایشگاه لباس عاشورایی باید پیش از محرم برگزار شود.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۷:۴۶

با شعار «این جامه سیاه فلک در عزای کیست»/
سومین نمایشگاه لباس عاشورایی در تالار وحدت افتتاح شد
سومین نمایشگاه لباس عاشورایی با شعار «این جامه سیاه فلک در عزای کیست» ظهر امروز با حضور معاون امور هنری و جمعی از طراحان و تولید کنندگان لباس عاشورایی در تالار وحدت افتتاح شد.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۵:۳۶

حمید قبادی در نشست سومین نمایشگاه لباس عاشورایی مطرح کرد:
در حوزه لباس عاشورایی با ضعف مفرط منابع روبرو هستیم
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان این که در حوزه لباس عاشورایی با ضعف مفرط منابع روبرو هستیم، گفت: مفاهیم لباس عاشورایی اگر بخواهد عملیاتی شود منبع جدی در این حوزه وجود ندارد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۳۵

سومین نمایشگاه لباس عاشورایی برگزارمی شود
سومین نمایشگاه لباس عاشورایی با شعار «این جامه سیاه فلک در عزای کیست» ازسوی کارگروه ساماندهی مدولباس کشوراز۲۸مهر الی ۴آبان ماه سال ۱۳۹۷درتالاروحدت برگزارمی شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۲۸

اولین جلسه برنامه ریزی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی برگزار شد
اولین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی با حضور حمید قبادی مشاور معاون وزیر و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و دبیران بخش های مختلف در محل کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۷:۲۵