خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موسسات قرآنی
خاکسار هرندی خبر داد:
تشکیل کمیته عملیاتی «گام دوم انقلاب» در اتحادیه تشکل های قرآنی/اعطای تسهیلات به مؤسسات و خانه های قرآن در سال۹۸
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت اصفهان از تشکیل کمیته گام دوم انقلاب بمنظور عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری در زمینه ارتقای معنویت در جامعه در موسسات و خانه های قرآن این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۸

فقهی زاده:
لزوم مشارکت نهادهای قرآنی در راستای تقویت جنبه های محتوایی نمایشگاه قرآن
رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بر لزوم مشارکت نهادهای قرآنی در راستای تقویت جنبه های محتوایی نمایشگاه قرآن تاکید کرد و گفت: نگرش ما جلب مشارکت عمومی سازمان ها و نهادهای قرآنی در راستای تقویت جنبه های محتوایی وعلمی نمایشگاه قرآن است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹

معاون رسیدگی به امور مؤسسات معاونت قرآن و عترت:
حمایت معاونت قرآن و عترت از طرحها و ایده های برتر موسسات در نمایشگاه قرآن
شیخ ویسی گفت: معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد در راستای تقویت موسسات فعال قرآنی و توسعه معارف قرآن و اهل بیت از طرحها و برنامه های موسسات قرآنی مردمی در نمایشگاه بین المللی قرآن حمایت میکند .

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۲

معاون امور موسسات قرآنی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
موسسات قرآنی به سمت آموزش در فضای مجازی سوق داده می شوند
حمیدرضا شیخ ویسی به مراحل اسناد راهبردی موسسات قرآنی اشاره کرد و گفت: برهمین اساس آموزش موسسات قرآنی به سمت فضای مجازی سوق داده می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۷

حجت الاسلام شاهسونی:
لزوم توانمند سازی موسسات قرآنی در دهه پنجم انقلاب
مدیر مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) پیرامون افق و چشم انداز فعالیت های موسسات قرآن در دهه پنجم انقلاب گفت: حمایت های معنوی دولت به مراتب بسیار بیشتر از حمایت های مالی بر فعالیت های موسسات قرآنی تاثیر گذار است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۰

تقسیم بودجه های قرآنی در کشور عادلانه نیست
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان کرمان از میزان اعتبارات و نیز تفسیم بودجه های قرآنی اظهار ناراحتی کرد و گفت: این بودجه مغایر با شان جامعه ای است که بر پایه معارف دینی استوار است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۶:۴۳

معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع):
حاکمیت فرهنگ قرآنی در آغاز دهه پنجم انقلاب در دستور کار قرار گیرد
عباس سلیمی گفت: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی باید سبک زندگی اسلامی و حاکمیت فرهنگ قرآنی در دستور کار مراکز آموزش‌ قرآنی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲

افزوده شدن رشته روان‌خوانی به آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن
رشته روان‌خوانی برای اولین‌بار به آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم افزوده و امکان مشارکت در آن با روشی جذاب و تعاملی به‌ صورت الکترونیکی فراهم شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۲

برگزاری دوره توانمند سازی مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت کشور
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکتها از برگزاری دوره توانمندسازی مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حمایت معاونت قرآن و عترت و همکاری موسسه نورالمجتبی(ع) خبرداد.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۵:۳۷

قره شیخلو،‌ مهمان ویژه اولین مراسم اختتامیه مسابقات سراسری اوقاف:
موسسات قرآنی با کشف خدمات نوین و جذاب، مخاطبین را به قرآن سوق دهند
مسئول سازمان دارالقران الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: موسسات قرآنی با بررسی و کشف بهترین خدمات و نوین شدن و جذابیت خدمات، مخاطبین را به طرف قرآن سوق دهند.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۴۸

بهره برداری و اجرای اولین زیرسامانه، سامانه جامع موسسات قرآنی کشور
اولین زیر سامانه، سامانه جامع موسسات قرآنی کشور در سال جاری اجرا می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۱۰

عملیات نظارت و ارزیابی فعالیت های ١٠٠٠ موسسه قرآنی کشور به پایان رسید
در راستای رصد وضعیت و ارزیابی توانایی ها و فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت از ١٠٠٠ موسسه بازدید به عمل آمد.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۳:۱۲

نشست موسسات قرآنی استان مرکزی در آرمانشهر رضوی
همزمان با برگزاری همایش علمی پژوهشی امام رضا (ع) نشست مدیران موسسات قرآنی استان مرکزی نیز در شهر دلیجان در همان روز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۸:۰۲

درخواست اوقاف از مؤسسات قرآنی برای مشارکت در برگزاری مسابقات قرآن
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تاکید بر ورود مؤسسات و مراکز توانمند قرآنی به برگزاری مسابقات قرآن، اظهار کرد: مسابقات قرآن باید با رویکرد مردمی برگزار شود.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۰:۲۹

۶۱ نشریه در استان زنجان منتشر می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از فعالیت ۶۰ موسسه فرهنگی، ۲۷ موسسه قرآنی، ۱۱۴ واحد چاپخانه و ۹۳ کانون تبلیغاتی خبر داد و گفت: ۶۱ نشریه در استان منتشر می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۶:۵۸

با حضور معاون وزیر؛
برگزیدگان آزمون سراسری قرآن کریم در کرمانشاه تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: همایش تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم سه شنبه(۱۹ تیر) در تالار انتظار برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۰:۴۶

معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد به کرمانشاه سفر می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفری دو روزه به کرمانشاه، از موسسات فرهنگی قرآن و عترت بازدید می کند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۳:۵۰

تاکید مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان بر توسعه موقوفات قرآنی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه تنها ۲ درصد از موقوفات در کشور به امور قرآنی اختصاص دارد، بر توسعه موقوفات قرآنی در استان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۸:۱۸

فعالیت بیش از چهار هزار مؤسسه قرآنی در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت معاونت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت بیش از چهار هزار موسسه قرآن و عترت در کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۰۴

همزمان با ماه مبارک رمضان
قرائت روزانه یک جزء قرآن در ۳۳ موسسه قرآنی همدان
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فعالیت ٣٣ موسسه قرآنی در همدان خبر داد و گفت: در ایام ماه مبارک رمضان روزانه یک جزء قرآن در موسسات قرآنی همدان قرائت می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۳:۰۴