خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زندگی لاکچری
عضو جامعه مبلغان کشور:
مسئولان بی‌دین و خائن بزرگترین ضربه را به اسلام می‌زنند
حجت الاسلام صابری تولایی با اشاره به اینکه در عمل از اسلام فاصله گرفتیم، گفت: امروز بخاطر حماقت و بی دینی عده‌ای به اعتماد مردم به نظام و انقلاب ضربه می‌خورد.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۴:۴۴

اینجا میلیاردرها زندگی می کنند/ ورود مشتری آزاد نیست !
این ساختمان‌ها باند هلی‌کوپتر، پزشک اختصاصی، کارواش ویژه و باغ‌های عمودی دارند مشتری‌های خرید خانه در برج‌های معروف توسط هیأت‌مدیره مصاحبه و گزینش می‌شوند.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۴۰

استاد دانشگاه در گفت وگو با شبستان:
رواج لاکچری خواهی ها در سبک زندگی، سد موفقیت جامعه می شود
قرائی مقدم گفت: تغییر غلط ارزش ها سبب اتفاقاتی می شود که با فرهنگ ما همخوانی ندارد و جامعه را دچار تلاطم می کند، جامعه ای که مادی گرا شده و بر اساس ظاهر برای افراد شان و ارزش قائل شود، نمی تواند جامعه موفقی باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۰:۰۴

در گفت وگو با شبستان بررسی شد
دلایل تبدیل «لاکچری بازی» و «برندپوشی» به ارزش
ریشه تجمل گرایی ها و میل به زندگی لاکچری را باید در عدم تناسب رشد نظام های فرهنگی و اقتصادی با رشد سیاسی یافت جایی که کارشناسان ما تصور واضحی از نظام فرهنگی و اقتصادی متناسب با نظام سیاسی مان نداشته و نتوانسته تغییراتی را که لازم است بوجود آورد

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۹:۲۵

استاد جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) در گفت وگو با شبستان تشریح کرد
دلایل رقابت مردم در میدان مصرف گرایی/وقتی به اسم دین، تجمل طلب می شویم
علی انتظاری با بیان اینکه امروز مسابقه و رقابت مردم صرف مصرف گرایی و تجمل طلبی می شود، گفت: باید این مسابقه را به سمت تولید ببریم نه آنکه حتی مکان های مذهبی ما مثل مساجد رنگ تجمل به خود بگیرند.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۲:۱۹

عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفت وگو با شبستان تشریح کرد
دلایل ابتلای سبک زندگی به ویروس «لاکچری»/راه آشتی مردم با ساده زیستی
محمد داوری با اشاره به زمینه های ابتلای سبک زندگی به ویروس تجمل گرایی و لاکچری خواهی، گفت: ساده زیستی زمانی ارزش است که فرد ساده زیست در جامعه مورد احترام باشد. پست و مقام فرهنگ و ارزش نمی ‌آورد اینها در خانواده نهادینه می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۹:۰۰