خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

الأحد ١٤ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بنیاد بین المللی امام رضا
مدیر کارگروه فرهنگی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت:
بخشی از تولیدات فرهنگی هنری کشور به امام رضا(ع) اختصاص می‌یابد
رفائی با اشاره‌به برنامه‌های بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) ویژه دهه کرامت، گفت: قصد داریم در پی تعامل با استان‌ها، از بودجه‌های آنها در فعالیت‌های فرهنگی هنری به نام امام رضا(ع) استفاده و در طول سال آثار فاخر رضوی تولید شود.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۰:۱۷

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) اعلام کرد
کیفیت؛ اولویت برگزاری جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا(ع)/از تولیدات رضوی حمایت می‌کنیم
برازش با بیان اینکه در پی کیفی‌گرایی ۳۲ جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را به ۱۵ جشنواره تبدیل کرده‌ایم، گفت: تولید محتوا و حمایت از تولید در رشته‌های مختلف رویکرد بنیاد امام رضا(ع) است که در این راستا قرارداد هشت نمایش‌نامه را بسته‌ایم.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۲:۳۵

معاون اجرایی بنیاد بین المللی امام رضا (ع):
تئاتر در رشد خلاقیت و فرهنگ جامعه تاثیرگذار است
فلاح با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی از این به بعد به صورت دوسالانه برگزار خواهد شد، گفت: با تئاتر رفتارهای خوب و بد به کودکان نشان داده می شود و موجب رشد خلاقیت و رشد فرهنگ جامعه می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۳

اختتامیه سومین جشنواره «شعر رضوی اقوام ایرانی» در گراش برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه سومین جشنواره «شعر رضوی اقوام ایرانی» به میزبانی فارس برگزار می شود، گفت: مراسم اختتامیه در شهرستان گراش برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۲۵

در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم؛
مراسم رونمایی از ۸ عنوان کتاب در موضوع امام رضا(ع) برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم رونمایی از ۸ عنوان کتاب در موضوع امام رضا(ع) در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۱:۵۳

تلاش برای برگزاری کنگره بین المللی بی بی حکیمه (س) تا پایان سال ۹۶
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری کنگره بین المللی بی بی حکیمه (س) اشاره کرد و گفت: با توجه به بین المللی بودن کنگره و تهیه فراخوان مقالات، سرفصل و فهرست مطالب توسط کمیته علمی، پیشنهاد برگزاری آن تا پایان سال مطرح شد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۳۰

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) خبر داد؛
برگزاری جشن‌های دهه کرامت در ۲۴۰۰ نطقه جهان و ۳۱ استان ایران
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) گفت: جشن‌های دهه کرامت در ۲۴۰۰ نطقه جهان و همچنین ۳۱ استان کشور برگزار می‌شوند.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۸:۲۸

توزیع گسترده پوستر دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی
خبرگزاری شبستان:مسئول نمایندگی بنیاد امام رضا (ع) در تهران از توزیع گسترده پوستر دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در سطح کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۳:۵۲

سومین نشست «شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت» برگزار شد
خبرگزاری شبستان: سومین نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، امروز برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۵:۳۸

مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا(ع) خبر داد:
انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مدرسه عالی شهید مطهری
خبرگزاری شبستان:حضور حوزه علمیه و استفاده از ظرفیت علمی آن در جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، تولید کار علمی و فاخر را به همراه دارد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۳:۰۲

مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) خبرداد:
شکل گیری مجمع خادمین امام رضا (ع) در پنج قاره جهان
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) گفت: جشنواره بین المللی امام رضوی در ۷۷ کشور برپا می شود و در پنج قاره مجمع خادمین امام رضا (علیه السلام) شکل گرفته است.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۴:۴۷

عرفان اهل بیت (ع) هیچ ارتباطی با عرفان های نوظهور و درویشی ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به اینکه اهل بیت (ع) مطمئن ترین افرادی هستند که می توان عرفان شیعی را از آنان طلب کرد، گفت: عرفان اهل بیت (ع) هیچ ارتباطی با عرفان های نوظهور و درویشی ندارد.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۲:۰۷

فرهنگ رضوی به گفتمان روز جامعه تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) فعالیت در حوزه فرهنگ رضوی را مصداقی از بخشندگی دانست و گفت: آثاری که در این جشنواره چهاردهم تولید شد قابلیت این را دارد که بتواند در نقاط مختلف دنیا و سراسر کشور عرضه شود.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۰۸:۵۰

کاراندیش در کمیته برنامه ریزی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
ترویج فرهنگ رضوی نیازمند مشارکت بیشتر مردم است
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زمانی می توانیم فرهنگ رضوی را در جامعه نهادینه کنیم که از جنبه های دولتی فعالیت ها کاسته و بر بخش همکاری‌های مردمی افزوده شود تا برنامه ها اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۵:۴۴

کاراندیش در جمع خبرنگاران اصفهانی:
اجرای برنامه های رضوی در هزار نقطه دنیا
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات مدیره بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری با رویکرد ترویج فرهنگ رضوی در بیش از هزار نقطه دنیا خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۴:۵۲

تفاهم نامه همکاری بین بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مجمع جهانی اهل بیت امضا شد
خبرگزاری شبستان:در نشست شورای بین الملل چهاردهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) برنامه های این شورا برای بخش بین الملل تعیین  و تفاهم نامه همکاری بین بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مجمع جهانی اهل بیت امضا شد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۸

مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی قاره های اروپا و آمریکا تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در نشست هیئت مدیره این بنیاد گفت:در دوره چهاردهم جشنواره فرهنگی امام رضا(ع) مجمع جهانی خادمان قاره های اروپا و آمریکا تشکیل می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۱

نگرش به جشنواره رضوی نباید به سمت رفع تکلیف حرکت کند
خبرگزاری شبستان:نماینده دبیرخانه جشنواره رضوی استان اردبیل گفت: تکراری بودن موضوعات رضوی یکی از آسیب های جشنواره است و نباید نگرش به این جشنواره به سمت رفع تکلیف حرکت کند.

۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۱۷:۱۹

زمینه حضور شعرای اهل سنت در جشنواره بین المللی شعر رضوی آذربایجان غربی فراهم شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اشاره به جمعیت قابل توجه اهل سنت در استان آذربایجان غربی، خواستار فراهم شدن زمینه حضور شعرای اهل سنت در جشنواره بین المللی شعر رضوی شد.

۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۱۷:۱۸

عکس ماندگارترین اثری است که برای تدوین تاریخ و هویت ملت ها مورد تاکید است
خبرگزاری شبستان:به گفته دبیر منطقه پنج کشور در جشنواره بین المللی امام رضا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی این استان با موضوع عکس در جشنواره رضوی حاضر شده است چرا که عکس ماندگارترین اثری است که برای تدوین تاریخ و هویت ملت ها مورد تاکید است

۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۱۷:۱۷