خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محیط زیست
مدیر کل سازمان محیط زیست استان تهران:
تبیین برنامه‌ جامع شناسایی و مهار کانون‌های آلایندگی تا پایان خرداد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان محیط زیست استان تهران از تبیین برنامه جامع شناسایی و مهار کانون‌های آلایندگی تا پایان خرداد خبر داد و گفت: این برنامه جامع توسط دبیرخانه با همکاری دستگاه های اجرایی تدوین و در صحن شورای برنامه ریزی مطرح می شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۴۴

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین:
آموزش های حفاظت از محیط زیست باید افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: اکنون که کانون های انتشار ریزگرد در قزوین به سرعت در حال افزایش بوده و سفره های آب زیرزمینی و قنات های منطقه در حال نابودی هستند و باید آموزش های حفاظت از محیط زیست را بیش از پیش پررنگ سازیم.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۹:۱۱

بهره‌برداری ما از محیط زیست ناپایدار بوده است
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت محیط طبیعی سازمان محیط زیست گفت: بهره‌برداری ما از محیط زیست ناپایدار بوده است.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۴۲

مقابله با کانون های ریزگرد در خوزستان/ یک پنجم وسعت ایلام با خطر بیابانی شدن روبروست
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی گفت: یکی از اصلی ترین کانون های داخلی گسترش ریزگرد در استان خوزستان قرار دارد و این وزارتخانه برنامه مدونی را برای مقابله با این تهدید زیست محیطی در دستور کار دارد.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۵:۰۹

محسنی بندپی در گفتگو با شبستان:
قرآن مربوط به نسل یا عصر خاصی نیست
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بهزیستی در خصوص اهمیت کتاب قرآن گفت: رعایت کردن آموزه‌های قرآن باعث می‌شود که ما بتوانیم در زندگی خود بهتر عمل کنیم و آموزه‌های قرانی از این رو باید سرلوحه زندگی ما باشد.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۸:۴۰

مجموعه ی« سبزاندیشی» یاری گر محیط زیست شد
خبرگزاری شبستان: مجموعه ی «سبزاندیشی» به بیان شیوه های برخورد و تعامل با مسایل محیط زیستی در عصر حاضر برای مخاطبان نوجوان می پردازد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۱:۳۲

مدیرکل محیط زیست استان قم هشدار داد
استان قم با یک بحران زیست محیطی روبرو است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل محیط زیست استان قم با بیان اینکه استان قم با یک بحران زیست محیطی رو برو است گفت: باید همگان به منظور کاهش این بحران بکوشیم و اجازه ندهیم که این امر گسترش یابد.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۴:۱۱

اعلام برنامه های روز زمین پاک در آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل برنامه های روز زمین پاک در آران و بیدگل را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۱:۱۸

تعریض جاده ارغوان ایلام با حداکثر ملاحظات زیست محیطی انجام می شود
خبرگزاری شبستان:فرماندار ایلام تاکید کرد: تلاش مجموعه دستگاه های مسئول در پروزه تعریض جاده ارغوان این است که این طرح با حداکثر ملاحظات زیست محیطی انجام شود.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۲۸

معاون اقتصادی استاندار قزوین:
همه باید در حفظ محیط زیست احساس مسئولیت کنند
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: قزوین با وجود مساحت کم، موضوع محیط زیست در آن اهمیت بسیاری دارد بنابراین باید همه خود را در حفظ محیط زیست مسئول بدانیم.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۷:۲۱

مقابل سنگ اندازان مسیر توسعه استان ایستادگی می کنیم/ با قدرت راه خود را ادامه می دهیم
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مقابل سنگ اندازان مسیر توسعه استان ایستادگی می کند، گفت: با قدرت راه خود را جهت رشد و توسعه ادامه می دهیم.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۵:۲۴

ضرب الاجل استاندار به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی؛
شنبه؛ آخرین مهلت ارائه اسناد بخشی و شهرستانی توسعه خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی در ضرب الاجلی دو روزه خطاب به تمامی فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد: شنبه، ۲۶ اسفند ماه سال جاری آخرین مهلت برای ارائه اسناد بخشی و شهرستانی است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۵

احساس مسئولیت نسبت به محیط زیست باید بین مردم و مسئولان فراگیر شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: مشارکت عمومی و احساس مسئولیت نسبت به محیط زیست بین مردم و مسئولان باید همه گیر شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۶

مدیرکل دفتر امور روستایی و امور شوراها استانداری قزوین:
کانون های مساجد نقش مهمی در حفظ فرهنگ روستاها دارند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور روستایی و امور شوراها استانداری قزوین گفت: کانون های مساجد می توانند بیشترین نقش را در معرفی و اشاعه فرهنگ های بکر مناطق روستایی و جلوگیری در از بین رفتن این فرهنگ ها داشته باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۰

اجرای طرح بدون زباله در ارتفاعات ییلاقی اولسبلنگاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل محیط زیست گیلان با بیان اینکه طرح بدون زباله به عنوان یک مسئله جدی در کشور پیگیری می‌شود، گفت: طرح بدون زباله در ارتفاعات ییلاقی اولسبلنگاه اجرا وحدود ۴۰کیلومتر عاری از زباله است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۱

معرفی ۲ روستای گیلان به عنوان روستای بدون زباله در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: گیلان اولین جایی است که در کشور دو روستای بدون زباله را معرفی می کند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱

سامانی خبر داد:
ابلاغ بخشنامه محیط زیستی وزیر کشور به استانداران
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت کشور از ارسال بخشنامه وزیر کشور به تمامی استانداران به مناسبت هفته منابع طبیعی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۳

حفظ درخت یک فرهنگ است/ فرهنگ عمومی در حفظ طبیعت خوب عمل نکرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: حفظ درخت یک فرهنگ است ولی متاسفانه فرهنگ عمومی ما به ویژه در بخش های دانش آموزی در راستای حفظ طبیعت خوب عمل نکرده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۴

۱۹۲ متر مکعب آب در ثانیه وارد بستر دریاچه ارومیه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره محیط زیست آذربایجان غربی گفت: میزان ورودی آب از تمام رودخانه های استان ۱۹۲ متر مکعب در ثانیه است که با این حساب دریاچه در حا تثبیت آب به سر می برد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸

حمایت ویژه از طرح های احیاء تالاب انزلی/ اجرای پروژه ها با رضایت مردم باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه از طرح های احیاء تالاب انزلی حمایت های ویژه خواهد شد گفت: پروژه ها با توجه به محیط زیست و رضایت مردمی اجرا شود.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۵:۴۴