خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هادی مظفری
مظفری در نشست هنر ایران در پنجاه و هشتمین بینال ونیز
تحریم ها حضور ایران در بینال ونیز را دشوار کرد/ می خواستیم پرچم ایران را بالا ببریم
کمیسیونر ایران در بینال ونیز با بیان این که تحریم ها وضعیت ایران در بینال ونیز را سخت تر کرد، گفت: در شرایطی به ونیز رفتیم که هیچ بیمه ای در ایتالیا حاضر به بیمه پاویون ایران نبود و حمل و نقل آثار به سختی صورت گرفت.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۴۷

«جشنواره هنرهای تجسمی فجر» در گفتگو با مظفری
جشنواره تجسمی فجر پس از یک دهه جایگاه خود را یافته است
مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی با بیان این که جشنواره تجسمی فجر پس از یک دهه جایگاه خود را یافته است، گفت: بخشی از سیاستگذاری و ماموریت ما باید این باشد که هنرمند بتواند بازار خود را پیدا کند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶

«هنر انقلاب در آستانه چهل سالگی» در گفتگو با مدیر کل تجسمی وزارت ارشاد
رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب چشمگیر است/ افزایش تعداد هنرمندان و دانشجویان هنر
هادی مظفری رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب را چشمگیر خواند و گفت: در سی سال اخیر از حدود ۳ میلیون نفر محصل رشته های هنری، ۳۰ درصد هنرهای تجسمی را انتخاب کرده اند؛ بنابراین می توانیم بگوییم امروز در آموزش هنر شرایط قابل قبولی داریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۶

مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی:
همگرایی اهالی هنرهای تجسمی در یازدهمین جشنواره فجر اتفاق افتاد
مظفری با بیان این که برگزاری جشنواره تجسمی فجر به روال گذشته کار دشورای نبود، گفت: ایجاد همگرایی در میان اهالی هنرهای تجسمی ساده نبود اما  در این جشنواره اتفاق افتاد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۶

مظفری در نشست جشنواره هنرهای تجسمی فجر
دایره هنرمندان حاضر در جشنواره تجسمی فجر باید وسیع تر می شد
مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی با بیان اینکه باید حلقه هنرهای تجسمی در یازدهمین جشنواره تجسمی فجر بازتر شود، گفت: این جشنواره متعلق به تمام هنرمندان تجسمی است.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۵:۳۰

با حکم مدیر کل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/
معاون هنری دفتر تجسمی ارشاد منصوب شد
هادی مظفری مدیر کل تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته طی احکام جداگانه «اردشیر میرمُنگره» را به عنوان معاون امور هنرهای تجسمی و «شادی علی» را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی و برنامه‌ریزی منصوب کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۶:۱۸

مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی خبرداد:
نمایش ۴۰ اثر از گنجینه موزه هنرهای معاصر در ۴۰ شهر ایران
هادی مظفری از نمایش منتخبی از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر همزمان با برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبرداد و گفت: ۴۰ اثر از گنجینه موزه هنرهای معاصر در ۴۰ شهر ایران به نمایش درخواهد آمد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۳۲

گزارش شبستان از نشست خبری مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی/۲
موزه هنرهای معاصر با نمایش آثار گنجینه بازگشایی می شود
هادی مظفری از برپایی نمایشگاه «گنجینه موزه هنرهای معاصر» توسط کیوریتور هلندی پس از مرمت موزه خبر داد و گفت: امیدوارم روزی که کار مرمت موزه به پایان برسد این نمایشگاه افتتاح شود؛ البته ممکن است ۱۱۶ روزی که برای تعمیر پیش بینی می شود طولانی تر شود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۵:۵۱

گزارش شبستان از نشست خبری مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی/۱
مظفری: جشنواره های تجسمی ادغام یا تعطیل شوند
مظفری با بیان این که در برگزاری جشنواره ها دچار بحران هستیم، گفت: در حوزه تجسمی با جشنواره هایی مواجهیم که کورسویی در حد شمع هستند که گرمایی نمی بخشند و تلالویی ندارند. این جشنواره ها باید ادغام یا تعطیل شوند.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۴:۳۲

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی /
هادی مظفری مدیرکل جدید دفتر هنرهای تجسمی شد
با حکم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هادی مظفری به سمت مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی این وزارتخانه منصوب شد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۷:۱۹