خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روزنامه ایران
یادداشت حسین انتظامی درباره قانون جدید مطبوعات
لایحه «قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها» در ۱۱۸ ماده تا چند روز دیگر به مجلس تقدیم می‌شود. این لایحه حاصل حدود سه سال کار در دو کمیسیون فرهنگی و لوایح دولت بوده است و در فرآیند تدوین و بررسی آن نمایندگانی از رسانه‌ها در کمیسیون فرعی نیز حضور داشته‌اند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۳۵

گزارشی تکان‌دهنده از شیوع بیماری لاعلاج در کنار یک نیروگاه
اینجا ۸۰ درصد مردم سرطان دارند
اگر باور نمی‌کنید که پالایشگاه این بلا را سر ما آورده و ما دروغ می‌گوییم، یک بار یونجه و چند شاخه انگور ببرید آزمایش تا بفهمید چرا زنان ما نازا شده‌اند و جوانان ما سرطان می‌گیرند.»

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۷:۲۲

کسانی که فالوئرهای اینستاگرام‌شان زیاد است چگونه از آن پول درمی‌آورند؟
این روزها درکنار خارج شدن برخی مشاغل قدیمی از دور، شغل‌های جدیدی به فضای کسب و کار کشور افزوده می‌شود که بسیاری از آنها در محیط مجازی فعال شده‌اند.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۷:۱۸

مرعشی: چرا نباید از نوبخت انتقاد کنیم؟/او باید درباره عملکردش پاسخ بدهد
بیانیه اخیر حزب کارگزاران سازندگی و در مقابل بیانیه حزب اعتدال و توسعه بازتاب‌های متفاوتی در رسانه‌ها داشته و بخصوص مخالفان دولت از آن استقبال کرده و آن را تعبیر به شکاف در میان حامیان دولت کرده‌اند.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۷:۰۷

واقعیت‌های تکان‌دهنده درباره خودکشی
زلزله کرمانشاه باعث افزایش خودکشی شد
در سال گذشته نزدیک به ۴ هزار و ۹۹۲ نفر در کشور اقدام به خودکشی کردند که بیشترین آمار خودکشی در سال گذشته مربوط به استان‌های تهران و کمترین آمار مربوط به استان یزد است.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۷:۲۲

آقای معمار چگونه خواننده معروف شد؟
حسام الدین سراج موسیقی و معماری را به طور تخصصی دنبال می‌کند. کارشناسی ارشد معماری و دکترای پژوهش هنر دارد و در زمینه موسیقی سرپرست گروه ایرانی «بیدل»، خواننده، نوازنده سه تار وسنتور است.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۹:۰۳

قتلی عجیب در جریان اعتصاب بازار تهران
روز دوشنبه که بازار به بهانه اعتصاب ناآرام شده بود، چند مرد غریبه به من مراجعه کرده و به اجبار مانع از کار من شدند گفتند باید بساطت را جمع کنی؛ من اعتراض کردم و ...

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۲:۲۰

هجوم به روحانی با استناد به تحریف خودساخته
خبرگزاری شبستان: تلاش کردند از موجی که خود ساختند، سواری بگیرند و فضای رسانه‌ای علیه رئیس‌جمهوری راه بیندازند اما وقتی ادعاها تکذیب شد، تکذیب را عقب‌نشینی قلمداد کردند تا مجبور نشوند نه از مردم، بلکه حداقل از مخاطبان خود به خاطر یک هفته فضاسازی ....

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲

وزیر ارشاد: تذکرات داهیانه مقام معظم رهبری درباره تعیین اولویت ها و اصلاح روش ها، همواره راهگشاست
خبرگزاری شبستان: تذکرات داهیانه ایشان نسبت به تعیین اولویت‌ها و اصلاح روش‌ها همواره راهنما و راهگشا بوده است و دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مبنای برنامه‌ریزی خود را در همین چارچوب تعریف و خود را ملزم به تحقق آن می‌داند....

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۳۰

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از روزنامه ایران/
رسانه نقش کلیدی در بازسازی و بازتولید سرمایه اجتماعی در سطح کلان دارد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز از موسسه فرهنگی، مطبوعاتی ایران (روزنامه ایران) بازدید و در جریان روند فعالیت های رسانه ای و پژوهشی این موسسه قرار گرفت.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۰۴

نقش مهم رسانه و اصحاب قلم در توسعه و پيشرفت همه جانبه كشور
خبرگزاری شبستان:استاندار قم در ديدار مديرعامل روزنامه ايران گفت: رسانه ها و اصحاب قلم نقش مهم و كليدي را در زمينه توسعه و پيشرفت همه جانبه كشور دارند.

۱۳۹۴/۹/۹ - ۱۴:۲۱

همسو شدن توان رسانه با ظرفیت های صنعت گردشگری کشور
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری در بازدید از موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران هم سو شدن توان رسانه با ظرفیت های صنعت گردشگری کشور را گامی ماندگار در راستای توسعه اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی عنوان کرد.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۷:۰۱