خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Tuesday, November 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رادیو زیارت
نماینده مردم مشهد در مجلس:
محوریت برنامه های صدا و سیما باید با رویکرد گفتمان انقلاب اسلامی و دینی باشد
حجت الاسلام پژمانفر گفت: مردم در داخل و خارج از کشور از مشهد انتظار دارند که به راحتی با پایتخت معنوی جهان اسلام ارتباط برقرار کنند و این مرکز با رویکرد گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان دینی برنامه هایی را تولید کند.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۷:۳۰

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی:
۲۰۵ طرح فنی صدا وسیمای خراسان رضوی به بهره برداری رسید
نصرپور گفت: ۲۰۵ طرح فنی صدا وسیمای خراسان رضوی در ۲۰ شهرستان با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان با حمایت و همکاری حوزه های ستادی سازمان در تهران و تعامل مجموعه استان به ویژه استاندار وسازمان مدیریت و برنامه ریزی بهره برداری می رسد.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۷:۲۷

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی:
خدمات ارائه شده در اماکن مقدس نیاز به اطلاع رسانی دارد
منبتی گفت: رادیو زیارت یک ظرفیت کشوری است که می تواند برنامه های اماکن زیارتی را در سراسر کشور اطلاع رسانی کند

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۷:۰۴

شهردار مشهد :
رادیو زیارت ظرفیت محتوا تولید برای زائران خارجی را دارد
کلائی گفت: رادیو زیارت این ظرفیت را دارد تا برای زائران خارجی به تولید محتوا بپردازد ؛شهرداری مشهد نیز تا حد توان کمک خواهد کرد.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۷:۰۴

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی:
رادیو زیارت در ترویج امر زیارت نقش موثری دارد
نصرپور گفت: رادیو زیارت در توسعه و ترویج امر زیارت نقش موثری دارد ، این رادیو با پشتوانه کارشناسی حوزه و دانشگاه به صورت تخصصی برنامه تولید و پخش می کند.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۷:۰۲

افزایش ۲۰ درصدی مخاطبان رادیو در خراسان رضوی
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به اینکه هدف از راه اندازی رادیو زیارت توسعه اطلاعات در حوزه زیارت و ارتباط با افراد، قطب های فرهنگی و مکان های مقدس سراسر کشور است، گفت: در زمینه مخاطبان رادیویی در استان ۲۰ درصد افزایش مخاطب داشته ایم.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۹:۵۶

آمریکا هرگز دست از دشمنی با ایران بر نخواهد داشت
رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: داعش نابود شده است و طرح ها و برنامه های دشمن برای تسلط به عراق، شام و ایران از بین رفته، باید بدانید دشمن در صدد لطمه زدن است و می خواهد ایران را شبیه سوریه و لیبی کند ولی ملت ایران هوشیار تر از همیشه است.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۹:۳۳

رادیو زیارت می تواند به معرفی شخصیت های انسان ساز بپردازد
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه زیارت خود یک دانشگاه و معلم اصلی آن امام رضا ( علیه السلام) است، گفت: رادیو زیارت می تواند به معرفی شخصیت های انسان ساز بپردازد.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۹:۰۳