خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جزئیات بسته پیشنهادی اروپا به ایران
دست و پا زدن اروپا برای حفظ ایران
دست و پا زدن اروپا برای نگاه داشتن ایران در برجام همچنان ادامه دارد و ایران هم همچنان بر مواضع خود تاکید می کند؛ حال باید دید در هفته آینده کدام طرف می تواند در این بازی پیروز شود.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۹:۳۶

حقیقت‌پور در گفتگو با شبستان:
اگر اروپا به دنبال هویت مستقل از آمریکاست باید هزینه پرداخت کند
کارشناس سیاست خارجی لازمه اجرای تعهدات اروپا نسبت به ایران را مستقل شدن آن از آمریکا دانست و گفت: البته من به اروپایی ها بدبین هستم.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۸:۵۸

آیا تماس های روحانی کارساز بود؟
پیش از برگزاری جلسه کمیسیون مشترک برجام در وین حسن روحانی در تماس های تلفنی با روسای جمهور آلمان و فرانسه نسبت به بسته پیشنهادی اروپا تذکر داد و حالا گفته می شود این تذکرات تاثیر مثبتی بر بسته داشته است.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۸:۵۲

جزئیات بسته پیشنهادی اروپا به ایران چیست؟
جمعه اروپا پیشنهادات خود برای حفظ برجام را در قالب یک بسته به ایران ارایه می دهد و قرار است ایران پس از بررسی آن برای ماندن یا خروج از برجام تصمیم بگیرد.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۸:۲۸