خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه راهپیمایی 13 آبان
سردار سنایی راد:
ملت ایران، زیر بار سلطه نمی رود/ آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی احساس ناکامی می کند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی سپاه گفت: پیام ۱۳ آبان این است که مردم ایران هیچ گاه به سلطه قبل از انقلاب بر نخواهد گشت و این اجتماعات، نماینده مواضع مستحکم رهبری در عرصه جهاد کبیر است، جهاد کبیری که عدم اطاعت از دشمن را فریاد می زند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۳۳

یوم الله ۱۳ آبان در تهران
راهپیمایی و تجمع بزرگ یوم‌الله ۱۳ آبان صبح امروز شنبه سیزدهم آبان نود و‌ شش همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان با شعار «مرگ بر آمریکا» و سخنرانی دریادار شمخانی مقابل لانه جاسوسی در تهران برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۲۴

راهپیمایی ۱۳ آبان در کرمان
خبرگزاری شبستان: مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور گسترده مردم و مسئولین در کرمان برگزار شد .

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۲۱

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
دانش آموزان پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: دانش آموزان پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی و پیرو انقلابیون دیروز که از دیوارهای ستم بالا رفتند و عزت را برای ملت ایران آفریدند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۱۳

راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز
مردم اهواز امروز به مناسبت یوم الله۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی همچون سایر نقاط کشور راهپیمایی کردند و فریاد استکبارستیزی سردادند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۱۳

۱۳ آبان تبلور خشم ملت ایران در برابر استبکار است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره در برابر مستکبر می ایستد، گفت: ۱۳ آبان تبلور خشم ملت ایران در برابر استکبار است.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۰۷

۱۳ آبان روز استکبارستیزی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی به حضور حماسی مردم در صحنه های انقلاب اشاره کردند و از ۱۳ آبان به عنوان روز استکبارستیزی یاد کردند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۰۶

طنین شعار مرگ بر آمریکا در آسمان شهرستان‌های غرب گیلان
خبرگزاری شبستان: شعار «مرگ بر آمریکا» در راهپیمایی ۱۳ آبان در آسمان شهرستان‌های غرب گیلان طنین انداز شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۵۴

ملت ایران در مقابل هیچ زورگویی سر تسلیم خم نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان: استاندار سمنان رمز حفظ انقلاب اسلامی را در حفظ فرهنگ مقابله با استکبار عنوان کردوگفت: ۱۳آبان روز استکبار ستیزی و دلیری ملتی با افتخار است که در مقابل هیچ زورگویی سر تسلیم خم نخواهد کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۴۶

همزمان با راهپیمایی ۱۳ ‌آبان؛
پاسخ قاطع دانش آموزان بیرجندی به ‌آمریکا؛ «من یک سپاهی ام»
خبرگزاری شبستان: جوانان و نوجوانان بیرجندی که با شعار «من یک سپاهی ام» در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرده بودند بر اطاعت از ولایت، بالا بردن بصیرت و مقاومت در برابر استکبار جهانی بخصوص آمریکا تاکید کردند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۲۶

خروش مردم قم همزمان با يوم الله ۱۳ آبان
خبرگزاری شبستان:همزمان با يوم الله ۱۳ آبان، راهپیمایی مردم قم همگام با سراسر کشور برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۲۶

راهپیمایی ۱۳ آبان در بجنورد
راهپیمایی ۱۳ آبان در مرکز خراسان شمالی با حضور دانش آموزان، مردم و مسئولان از میدان شهید تا میدان قائم (عج) بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۲۵

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دشمن همیشگی ایران است
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز و سخنران روز استکبار ستیزی در کرج در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دشمن همیشگی ایران است.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۲۱

مبارزه با استکبار و در راس آن آمریکا همیشه ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سمنان، مبارزه با استکبار و در راس آن آمریکا، را همیشگی دانست وگفت: این مبارزه برای همیشه ادامه داشته وبرای حفظ دستاوردهای انقلاب زیر بار زورگویی‌ استکبار نمی‎رویم.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۱۲

یوم الله ۱۳ آبان روز ضلالت قدرت پوشالی آمریکا است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: یوم الله ۱۳ آبان روز ضلالت قدرت پوشالی آمریکا است و با فریادهای خود نمادهای پوشالی استکبار را نمایان خواهیم کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۲:۰۵

فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل بر تارک آسمان استان سمنان طنین انداز شد
خبرگزاری شبستان: راهپیمایی روز ملی استکبار ستیزی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با مجاهدت دانشجویان خط امام(ره) در ۱۸ نقطه استان سمنان با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار استان برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۱:۵۷

استکبار ستیزی درسی از مکتب عاشورایی است
خبرگزاری شبستان: یوم الله۱۳ آبان روز استواری ملت ایران در مقابل توطئه های استکبار است.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۱:۵۷

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
پیاده روی اربعین نشانه پیروی از ولایت است / وعده ولی امر مسلمین جشن نابودی اسرائیل
خبرگزاری شبستان: جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: پای گذاشتن در راه پیاده روی اربعین نشان از اشتیاق عمومی برای جلوگیری از تکرار تاریخ و پیروی از ولایت است.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۱:۵۲

بیانیه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان
خبرگزاری شبستان: همزمان با یوم الله ۱۳ آبان بیانیه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با انتشار بیانیه ای این روز را مظهر قدرت نمایی ملت قهرمان ایران اسلامی و خاری آمریکا و استکبار جهانی دانست.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۱:۲۵

شعار مرگ بر آمریکا در قزوین طنین انداز شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شعار «مرگ بر آمریکا» در قزوین طنین انداز شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۱:۱۳