خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه راهپیمایی 13 آبان
هیپچ گونه الفتی بین ملت ایران با استکبار نیست
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرود با بیان اینکه امروز ملت ما انقلابی و هوشیار است و هر کجا صلاح باشد و منافع ملی ما اقتضا کند اقدام خواهیم کرد، گفت: استکبار بداند که هیچ گونه الفتی بین ملت ایران با استکبار نیست.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۵۴

حجت الاسلام ذوالنوری:
مرگ بر آمریکا مخالفت با سیاست خصمانه دولت آمریکاست
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران دشمن شناس هستند و جنایات آمریکا را به خوبی می دانند و با سردادن شعار مرگ بر آمریکا مخالفت خود را با سیاست های خصمانه آمریکا اعلام می کنند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۵۰

۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان گفت: روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است که این روز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۳۷

مبارزه با استکبار جهانی ریشه در اعتقادات ما دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به اینکه روز مبارزه با استکبار جهانی ریشه در اعتقادات ما دارد، گفت: ما با فرد، ملت و یا کشوری مخالف نیستیم بلکه با خوی سلطه جویی در قالب هر نظام و به هرشکلی که باشد مخالف هستیم.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۳۵

هیچ تفکری نمی تواند مردم انقلاب اسلامی ایران را به زانو درآورد
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: مردم انقلابی اسلامی ایران با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان دادند که هیچ تفکری نمی تواند آنان را به زانو درآورد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۳۵

آیت ‌الله اراکی:
جوانان امانت انقلاب را به خوبی عهده دار شده اند
خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مردم ایران و به ویژه جوانان در این راهپیمایی با حضور پرشور خود به دنیا ثابت کردند که مدافع نظام و ارزش های اسلامی هستند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۳۳

مردان و زنان دیار قومس حماسه ای از جنس نور خلق کردند
خبرگزاری شبستان:روز ۱۳ آبان، روز شگفتی است، روزی که حوادث بزرگ و سرنوشت ساز این ملت را در پیشانی خود حک کرده است و چه عجیب که ردپایی ثابت در تمام این حوادث به چشم می خورد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۳۰

برجام ماهیت واقعی آمریکا را بر همگان آشکار کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش اسماعیلی گفت: برجام ماهیت واقعی آمریکا را بر همگان آشکار کرد اما متاسفانه عده ای حل مشکلات را در گرو سازش با آمریکا می دانند که این امر این یک اشتباه بزرگ و استراتژیک است.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۲۷

همزمان با ۱۳ آبان
دانش آموزان همدانی فریاد مرگ برآمریکا سردادند
خبرگزاری شبستان: همزمان با سراسر کشور صبح امروز( ۱۳ آبان) دانش آموزان و مردم دارالمومنین همدان فریاد مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل سر دادند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۰۹

پیروی مردم از امام (ره) مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور، مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی را پیروی مردم از امام (ره) عنوان کرد و گفت: تاریخ سراسر و مملو از جنایت آمریکا علیه ایران به یک دوره خاص محدود نمی شود.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۰۶

فرياد مرگ بر آمريكا در قزوين طنين انداز شد
خبرگزاري شبستان: همزمان با سراسر كشور با حضور اقشار مختلف مردم راهپيمايي ۱۳ آبان در قزوين برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۰۱

دشمن به دنبال حذف شعار مرگ بر آمريكاست
خبرگزاري شبستان: نماينده ولي فقيه در استان قزوين با اشاره به شعار مرگ بر آمريكا گفت: دشمنان بيروني القا مي كنند كه چرا مردم مرگ بر آمريكا مي گويند و ممكن است كساني بصيرت لازم و غيرت ديني به اندازه كافي نداشته باشند و تحت تاثير اين القائات قرار گيرند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۰۰

فرمانده هشت سال دفاع مقدس:
۱۳ آبان هنگامه روئیدن ایمان در دل نوجوانان و جوانان است
خبرگزاری شبستان: فرمانده هشت سال دفاع مقدس ۱۳ آبان را نمادی از تقابل حق علیه باطل بیان کرد و گفت: ۱۳ آبان هنگامه روئیدن ایمان در دل نوجوانان و جوانان بوده است.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۵۸

نفوذ، راهبرد دنیای استکبار برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در بیانیه ای عموم مردم را به حضوری دشمن شکن در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۳۹

حضور حداکثری در راهپیمایی ۱۳ آبان، نمایش استکبار ستیزی است
خبرگزاری شبستان:مسئول بسیج دانش آموزی لرستان، حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را نمایش بصیرت و استکبار ستیزی خواند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۳۹

ندای مرگ بر استکبار بر فراز لرستان طنین انداز شد
خبرگزاری شبستان: اقشار مختلف مردم لرستان با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، ندای مرگ بر استکبار و مرگ بر ‌آمریکا سردادند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۳۹

عضو فقهای شورای نگهبان؛
۱۳ آبان، نمادی در جهت شکست استکبار جهانی و قدرت استکباری جهان است
خبرگزاری شبستان: عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به اهمیت تبیین جنایت های استکبار جهانی در کتب درسی گفت: ۱۳ آبان، نمادی در جهت شکست استکبار جهانی و قدرت استکباری جهان است.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۳۳

همزمان با سراسر کشور؛
فریادهای « مرگ بر ‌آمریکا» در دارالعباده یزد خروشان شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با سراسر کشور فریاد های « مرگ بر آمریکا» در استان دارالعباده یزد خروشان شد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۳۲

تجمع بزرگ ضد استکباری ۱۳ آبان در کرمان
خبرگزاری شبستان: مراسم پرشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در کرمان با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین استان برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۲:۲۸

۱۳ آبان نقطه عطف تاریخ استکبارستیزی مردم ایران است
خبرگزاری شبستان:رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه روز سیزده آبان سال های ۴۳، ۵۷ و ۵۸ از نقاط عطف تاریخ استکبار ستیزی مردم ایران است، گفت: هر کدام از این رویدادها مانند کتابی هستند که روند به پیروزی رسیدن انقلاب ایران را تصویر می کشند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۱:۲۱