خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیاست های ارزی
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی:
هیچ گونه محدودیت قیمتی برای صادرکنندگان در بازار دوم نداریم
کریمی با تاکید بر اینکه از این پس هیچ گونه محدودیت قیمتی برای صادرکنندگان در بازار دوم نداریم، گفت: معاملات اسکناس در بانک‌ها و نیما انجام می‌شود و در سامانه نیما ثبت می شود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۷:۴۲

در راستای سیاست‌های جدید ارزی دولت؛
برگزاری جلسه هم اندیشی معاون ارزی بانک مرکزی و بانک‌ها
جلسه هم اندیشی معاون ارزی بانک مرکزی با نمایندگان بخش بین‌الملل بانک‌ها و صرافی‌های بانکی در بانک مرکزی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۳

دلخوش در گفتگو با شبستان:
احتمال قاچاق با دو قیمتی شدن ارز بیشتر می شود/اگر نظارت نباشد اقتصاد کشور زمین گیر می شود
عضو کمیسیون اقتصادی ضمن هشدار در مورد اینکه دو قیمتی شدن ارز باعث ایجاد قاچاق در کشور می شود، گفت: از دولت و قوه قضاییه می خواهیم مفسدان اقتصادی را شناسایی و اعدام کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۷:۴۸

انارکی در گفتگو با شبستان:
سیاست های ارزی دولت باید زودتر از اینها اعمال می شد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه با توجه به آشفتگی بازار ارز سیاست های ارزی دولت باید زودتر از اینها شروع می شد، گفت: دولت برای تامین کالاهای ضروری و اساسی نیاز به ارز دارد که امیدواریم این ارز تامین شود.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۸:۱۷

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی و با حضور سران قوا
سیاستهای جدید ارزی تصویب شد/دوشنبه؛ اعلام سیاست‌های جدید ارزی دولت
شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه ای به ریاست رئیس جمهور و با حضور سران و مسئولان سه قوه، کلیات سیاستهای جدید ارزی بانک مرکزی و راهکارهای تسریع در برخورد با مفاسد و اخلالگران اقتصادی را بررسی و تصویب کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۴:۳۰

در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه رخ داد
کارت زرد استاندار خراسان شمالی به برخی مدیران/ روند جذب اعتبارات تسریع شود
نشست شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان شمالی با کارت زرد استاندار به برخی مدیران دستگاه های اجرایی برای کم کاری در جذب اعتبارات و همچنین تاکید وی بر مقابله جدی دستگاه های مسئول با گرانفروشان و محتکران همراه بود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۵۱