خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرحوم عسگراولادی
«حبیب» موتلفه که بود؟
«حبیب الله عسگراولادی» در ۱۴ آبان ۹۲ دار فانی را وداع گفت و امروز پنج سال از درگذشت او می گذرد.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۷:۵۶

برگزاری مراسم پنجمین سالگرد درگذشت مرحوم عسگراولادی
مراسم پنجمین سالگرد درگذشت مرحوم عسگراولادی از سوی حزب موتلفه اسلامی برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۰۸

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:
آیت الله مهدوی کنی دارای بصیرت سیاسی بود
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت آیت الله مهدوی کنی دارای بصیرت سیاسی، فقاهتی، علمی و آراسته به فضایل و سجایای برجسته اخلاقی بود.

۱۳۹۳/۸/۸ - ۰۹:۱۷

الگوپذیری از شخصیت‌هایی چون عسگراولادی در کمیته امداد یک الزام است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور الگوپذیری از شخصیت‌هایی چون مرحوم عسگراولادی در کمیته امداد را یک الزام دانست و گفت: عسگراولادی یک امدادگر مخلص بود که خود را جدای از فقرا نمی دانست.

۱۳۹۳/۸/۸ - ۰۸:۵۱

برگزاری مراسم سالگرد درگذشت مرحوم عسگراولادی در بندرعباس
خبرگزاری شبستان: رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد هرمزگان از برگزاری مراسم سالگرد درگذشت مرحوم حاج حبیب ا... عسگراولادی، حبیب امام و رهبری در بندرعباس خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۴:۱۶