خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گرانی بازار
شبستان گزارش می‌دهد
یلدا؛ بلندترین شب سال یا گران‌ترین!
در حالی به شب یلدا نزدیک می‌شویم که صعود بی‌مهابای قیمت‌ها باعث سقوط قدرت خرید مردم شده و برخلاف سال‌های گذشته، بازار رونق همیشگی را ندارد و این روزها بلندترین شب سال به خاطره‌ای تبدیل شده تا داغی گران‌ترین شب سال را سرد کند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۹:۰۰

امام‌جمعه گرگان:
گرانی بیداد می‌کند/ تعزیرات در برخورد با گرانی تحرکی ندارد
آیت‌الله نور مفیدی بابیان اینکه گرانی بیداد می‌کند، گفت: دولت و مجلس باید این پدیده‌ای که برای مردم ما شکل‌گرفته را حل کند و تعزیرات نمی‌دانم چرا در گرانی‌های اخیر تکان نمی‌خورد.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۶:۳۸

عملکرد دستگاه های نظارتی در برخورد با گران فروشی رضایت بخش نیست
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام از برخورد نامناسب دستگاه های نظارتی در مقوله برخورد با گران فروشی انتقاد کرد و گفت: افزایش لحظه ای قیمت ها در بازار به شدت به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه آسیب زده است.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۶:۴۰

آیت الله عاملی:
چرا بعد از اعتراض و بی آبرویی کشور حقوق کارگران پرداخت می شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، گفت: شما که حقوق معوقه چند ماه را پرداخت کردید و قادر به پرداخت بودید چرا بعد از اعتراض و بی آبرویی کشور در دنیا این کار را کردید، همین ماجرا در نیروگاه اردبیل در حال شکل گیری است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۵۰

گرانی و سکوت دولتمردان/ قیمت‌ها در ثانیه افزایش می‌یابد
گرانی تمام لوازم زندگی داد همه مردم را در آورده و سکوت دولتمردان در این راستا بر نگرانی‌های مردم افزوده است.

۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۵:۴۳

آشنا در جمع خبرنگاران:
برخی‌ها به دنبال گرانی‌‌ها در کشور هستند
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی رییس جمهوردر مورد اظهارات برخی مبنی بر اینکه دولت برنامه‌ای برای کنترل گرانی ندارند، گفت:همین بعضی‌ها هستند که به دنبال گرانی‌اند و همان بعضی‌هایی که این حرف را می‌زنند عامل اصلی هستند.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۸:۴۹

واعظی در جمع خبرنگاران:
حضور رییس جمهور در توچال نیاز به انتقاد ندارد/گرانی‌‌های بازار درست می‌شود
خبرگزاری شبستان: رییس دفتر رییس جمهور در مورد حضور رییس جمهور در مجموعه تفریحی توچال گفت:ما روز جمعه ٦ صبح به کوه رفتیم و این اولین بار هم نبوده و وقت‌هایی را در روز جمعه به کوه می‌رویم، من نمی‌دانم چرا باید در این مورد انتقاد شود.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۸:۴۲

مطهری در جمع خبرنگاران:
حضور رییس جمهور در توچال ایرادی ندارد/به دنبال تسویه حساب‌ سیاسی نباشیم
خبرگزاری شبستان: نائب رییس مجلس شورای اسلامی در مورد حضور رییس جمهور در توچال گفت: اصل رفتن آقای روحانی به این مجموعه تفریحی ایرادی ندارد؛ چراکه زیاد نشستن پشت میز هم بیماری می‌آورد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۸:۴۰