خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آفرینواره محرم در زنجان
هنرمندان از فضای معنوی محرم برای کسب معرفت بهره بگیرند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با تاکید بر برگزاری نشست های تخصصی ویژه نخستین آفرینواره محرم در زنجان گفت: هنرمندان از فضای معنوی محرم برای کسب معرفت بهره بگیرند.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۱:۵۹

ارسال یک هزار و 118 اثر به نخستین آفرینواره محرم در استان زنجان
خبرگزاری شبستان: سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان با اشاره به اهداف برپایی آفرینواره محرم در استان زنجان گفت: یک هزار و 118 اثر به این بخش از مسابقات ارسال شده است.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۱:۵۵

نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم در تالار هنر زنجان گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آیین آیینه» شب گذشته(25 آذر) در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) گشایش یافت.

۱۳۹۳/۹/۲۶ - ۰۸:۴۱

راه یافتگان به بخش مسابقه نخستین آفرینواره محرم اعلام شدند
خبرگزاری شبستان: محمدحسين حيدري، يدالله عبدي و ناصر محمدي آثار 21 عكاس راه يافته به بخش مسابقه نخستين آفرينواره محرم، آيين آينه را داوري كردند.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۱:۱۷

مشاركت ميراث فرهنگي زنجان در نخستين آفرين واره محرم به منظور حفظ ميراث معنوي
خبرگزاری شبستان: مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري زنجان با اشاره به برگزاري نخستين آفرين واره محرم در زنجان گفت: اين اداره كل به منظور ثبت آيين ها در حافظه تاريخي، حفاظت از آيين هاي ميراث معنوي و كمك به توسعه گردشگري مذهبي در نخستين آفرين واره محرم زنجان مشاركت دارد.

۱۳۹۳/۸/۱۴ - ۱۰:۲۷

اعزام 12 فیلمساز گیلانی به نخستین آفرینواره محرم در زنجان
خبرگزاری شبستان: 12 فیلمساز گیلانی به نخستین آفرینواره محرم «آئین آینه» زنجان اعزام می‌شوند.

۱۳۹۳/۸/۹ - ۱۰:۳۵

گزارش تصویری/ افتتاح نخستین آفرینواره محرم در زنجان
نخستین آفرینواره محرم با عنوان آیین آینه در بخش فیلم، فیلمنامه و عکس ، با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ حسینی با ابزار هنری در پایتخت شور و شعور حسینی آغاز به کار کرد

۱۳۹۳/۸/۷ - ۲۱:۱۷

انعکاس واقعیات قیام امام حسین(ع) با زبان هنر ماندگاری بیشتری دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه قیام امام حسین(ع) برای احیاء امربه معروف و نهی از منکر بود، گفت: انعکاس واقعیات این قیام با زبان هنر از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۴:۱۴

دبیرخانه نخستین آفرینواره محرم" آئین آینه" در زنجان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه نخستین آفرینواره محرم با عنوان" آیین آینه" صبح امروز(7 آبان) با حضور مسئولان استان زنجان افتتاح شد.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۳:۲۱