خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Sunday, November 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رژیم صهیونیستی
وزیر امور خارجه فلسطین:فلسطینی ها تسلیم باج گیری و فشار آمریکا نمی شوند
خبرگزاری شبستان:وزیر امور خارجه فلسطین گفت که فلسطینی ها تسلیم باج گیری و فشارهای آمریکا برای ورود به گفتگوهای صلح با رژیم صهیونیستی نمی شوند.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۶:۲۴

دیده بان حقوق بشر اروپا و مدیترانه:اسرائیل حقوق کودکان فلسطینی را نقض می کند
خبرگزاری شبستان: دیده بان حقوق بشر اروپا و مدیترانه اعلام کرد که اسرائیل با محاصره نوار غزه حقوق کودکان فلسطینی را نقض کرده است.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۴۸

درخواست پاریس از تل‌آویو برای صدور مجوز دیدار نمایندگان این کشور با «مروان برغوثی»
خبرگزاری شبستان: پاریس از مقامات رژیم صهیونیستی خواست تا اجازه ورود به نمایندگان پارلمان این کشور برای دیدار با «مروان برغوثی» را بدهند.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۱:۳۰

پاسخ رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی برای جنگ علیه لبنان :آری یا نه؟
خبرگزاری شبستان: مانور اخیر عربستان سعودی در موضوع بازداشت سعد حریری پس از اجبار فریبکارانه او به استعفا و حمله لفظی به ایران به طریقی کاملا مغایر با ادبیات سیاسی معمول خود نشان از شکل گیری بحران شدید سیاسی بین دو کشور سعودی و لبنان دارد.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۹:۰۸

افشای سند محرمانه بین «الجبیر» و «محمد بن سلمان» برای صلح با رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: روزنامه الاخبار به سند محرمانه ای دست یافته است که در آن «عادل الجبیر» طرحی را برای «محمد بن سلمان» درباره صلح با رژیم صهیونیستی و لغو حق بازگشت و بین المللی کردن قدس فرستاده است.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۴:۳۹

در پی تهدیدهای جهاد اسلامی؛
استقرار گنبد آهنین در مناطق دیگری از سرزمین‌های اشغالی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی در پی تهدیدهای جدید جهاد اسلامی اقدام به استقرار سامانه‌ جدید گنبد آهنین در همه مناطق سرزمین اشغالی کرده است.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۱:۳۰

فراخوان برای محاکمه عاملان نقض حقوق کودکان فلسطینی
خبرگزاری شبستان: شرکت کنندگان سمینار "مشکلات کودکان فلسطینی و نقض حقوق آنان توسط اسرائیل" طی بیانیه ای خواستار محاکمه عاملان نقض حقوق کودکان در فلسطین شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۴۴

عباس: رژیم صهیونیستی ناقض قوانین بین المللی در حق کودکان فلسطینی است
خبرگزاری شبستان: محمود عباس در سخنانی در کنفرانس بین‌المللی «رنج‌های کودکان فلسطینی» در کویت اعلام کرد: کودکان فلسطین بیشترین خسارت را از نقض حقوق فلسطینی ها که رژیم صهیونیستی مرتکب می شود، دیده اند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۳:۱۴

جمع آوری کمک مالی برای برگزاری جشن سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی از تمامی سفارتخانه های خود در جهان خواست تا برای برگزاری مراسم هایی به مناسبت هفتادمین سالروز تاسیس این رژیم کمک مالی جمع کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲:۳۴

عربستان سعودی در تلاش برای اقناع «اسرائیل» به حمله علیه مواضع حزب الله
خبرگزاری شبستان:منابع آگاه تأکید کردند که سعودی ها تلاش می کنند اسرائیل را برای حمله گسترده به مواضع حزب الله در جنوب سوریه و مرزهای لبنان و حتی مراکز این حزب در داخل لبنان متقاعد سازند.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۴:۴۹

امتناع مراکش از صدور ویزا برای تیم جودوی رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان:مراکش از ورود اعضای تیم جودوی رژیم صهیونیستی به خاک این کشور جلوگیری کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۵:۵۹

آغاز رزمایش گسترده صهیونیستها در سرزمین های اشغالی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی امروز رزمایش گسترده ای را برای ارزیابی آمادگی نیروهایش در مناطق شمالی سرزمین های اشغالی آغاز می کند.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۰:۰۶

کمپین صهیونیست ها در همبستگی با عربستان
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی در راستای استعفای «سعد حریری» و حمایت از مواضع ضد حزب اللهی و ایرانی کمپین همبستگی با عربستان به راه می اندازد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۰۹:۳۸

مجلس اعلای اسلامی عراق: رژیم صهیونیستی منبع جنگ های منطقه است
خبرگزاری شبستان: مجلس اعلای اسلامی عراق با انتقاد از بیانیه بالفور، رژیم صهیونیستی را منبع همه بحران ها و جنگ های منطقه خاورمیانه دانست.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۲:۳۰

آغاز بزرگ ترین مانور هوایی بین المللی در سرزمین های اشغالی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی،بزرگ ترین مانور هوایی بین المللی را در سرزمین های اشغالی آغاز کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۵:۳۳

بازداشت بیش از ۴۱ خبرنگار فلسطینی طی ماه گذشته میلادی
خبرگزاری شبستان: کمیته حمایت از روزنامه نگاران فلسطینی، ادامه حملات و تعرض های رژیم صهیونیستی به حقوق خبرنگاران و اصحاب رسانه را محکوم و اعلام کرد: رژیم صهیونیستی در ماه گذشته میلادی بیش از ۴۱ روزنامه نگار و خبرنگار را بازداشت کرده است.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۲:۴۴

طرح رژیم صهیونیستی برای تشدید تدابیر امنیتی در بخش قدیمی قدس
خبرگزاری شبستان: وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از تهیه طرحی برای تشدید تدابیر امنیتی در بخش قدیمی قدس اشغالی به بهانه ممانعت از حملات فلسطینیان خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۹:۳۹

حمله ارتش رژیم صهیونیستی به معترضان شهرک سازی در کرانه باختری
خبرگزاری شبستان:ارتش رژیم صهیونیستی،تظاهرات کنندگان فلسطینیِ معترض به شهرک سازی در کرانه باختری را مورد حمله قرار داد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۵:۴۳

دستگیری ۵۰۰ فلسطینی به دست صهیونیست‌ها طی یک ماه
خبرگزاری شبستان: مرکز مطالعات اسیران فلسطینی در گزارشی اعلام کرد: نیروهای رژیم صهیونیستی در ماه اکتبر ۵۰۰ فلسطینی را بازداشت کردند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۰:۱۷

بیانیه پایانی کنفرانس علمای مقاومت:
به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی خیانت است/ مقاومت تنها راه بیرون راندن اشغالگران است
خبرگزاری شبستان: علمای مقاومت در پایان کنفرانس "میان وعده بالفور و وعده الهی" ضمن محکومیت تلاش برخی کشورها مانند عربستان برای عادی سازی روابط با رژیم صهیوینستی، مقاومت را تنها راه پایان یافتن اشغالگری دانستند.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۰:۳۱