خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸

الخميس ٢٧ جمادى الأولى ١٤٤١

Thursday, January 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی
طی ۷ ماهه نخست سال جاری
۲۷ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد
حسنی مقدم گفت: در هفت ماهه نخست سال جاری، ۲۷ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شده است.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۷:۲۵

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی؛
۵۶ سمن در حوزه مقابله با مواد مخدر در خراسان جنوبی فعالیت دارند
حسنی مقدم از فعالیت ۵۶ سمن در راستای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: متاسفانه مصرف مواد مخدر در استان به سمت مواد صنعتی می رود.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۳:۴۸

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
نشاط اجتماعی در خراسان جنوبی کمرنگ است
زندی با بیان اینکه عدم نشاط اجتماعی از مهمترین علل گرایش به مواد مخدر است، گفت: برنامه‌‌های نشاط اجتماعی برای جوانان در سطح استان کمرنگ است.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۰۸:۰۹

از ابتدای سال ۹۸ تاکنون؛
۶ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از ۶ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در استان کشف شد، گلایه کرد: بیش از ۸۰۰ نفر در ماه از معتادین از خدمات بیمه ای در سال گذشته استفاده می کردند که متاسفانه قطع شده است.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۲:۴۸

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
۲ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد
زندی با تاکید بر اهمیت اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲ تن و ۴۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضبط شده است.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۳:۰۵

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
۸۶ درصد درمان اعتیاد در خراسان جنوبی توسط مردم انجام می شود
زندنی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۸۶ درصد درمان اعتیاد در خراسان جنوبی توسط مردم انجام می شود، گفت: متاسفانه هنوز خیران به معنای واقعی کلمه ورود جدی به حوزه اعتیاد پیدا نکرده اند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۴

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی تاکید کرد:
لزوم راه اندازی نمایشگاه عرضه محصولات بهبودیافتگان در بیرجند
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: یکی از دغدغه ها نبود مکان دائمی برای نمایشگاه عرضه محصولات بهبودیافتگان و خانواده آسیب دیده در مرکز استان است که از شهرداری درخواست می شود مکانی برای این مهم در بیرجند اختصاص دهد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۱:۲۰

کارشناس آ‌موزش و پژوهش کانونهای مساجد خراسان جنوبی تجلیل شد
همزمان با برگزاری همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر در بیرجند، از کارشناس ‌آموزش و پژوهش دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی تجلیل شد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۶:۱۱

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی تاکید کرد:
نهادینه شدن مقبولیت اجتماعی بهبودیافتگان نیازمند مشارکت مردم و مسئولان
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم نهادینه‌شدن مقبولیت اجتماعی بهبودیافتگان، گفت: اعتیاد بلای خانمان سوزی است که مبارزه با آن نیازمند احساس مسئولیت و مشارکت تک تک آحاد جامعه و اهتمام ویژه مسئولان است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۱:۵۱

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
درمان۱۲ هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد/کودکان معتاد برای درمان صاحب متولی شدند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از وجود ۸۱ مرکز درمانی برای مدیریت افرادی که‌ درگیر پدیده شوم اعتیاد در استان هستند خبر داد و گفت: در این مراکز ۱۲ هزار نفر تحت درمان هستند.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۱:۲۲