خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خانواده فرهنگ
وضعیت معیشت خانواده فرهنگ و هنر کردستان نیازمند توجه بیشتر است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر و مشاور نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به وضعیت زندگی خانواده فرهنگ و هنر در استان گفت: وضعیت معیشت خانواده فرهنگ و هنر در کردستان به گونه ای است که لازم است بیشتر از گذشته به آن توجه شود.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۶:۱۰

40 درصد از زندانیان کشور را افراد طرد شده از سوی خانوده ها تشکیل می دهند
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اشاره به مشکل ترد از خانواده به عنوان یکی از عوامل اجتماعی، اعلام کرد: 40 درصد از زندانیان قبل از ورود به زندان از خانواده ترد و یا از طرف خانواده مورد بی توجهی قرار گرفته اند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۴

تحکیم بنیان خانواده برای مقابله با هجمه های فرهنگی ضروری است/برگزاری 22 برنامه ویژه خانواده در دی ماه
خبرگزاری شبستان: رییس فرهنگسرای خانواده گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی فرهنگسرای خانواده، 22 رخداد فرهنگی در دی سال جاری به موضوع «خانواده» ‏اختصاص یافته است.‏

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۵

برگزاری کلاس های آموزش خانواده در ساوه
خبرگزاری شبستان: مدیر دبيرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا شهرستان ساوه از برگزاری کلاس های آموزش خانواده در این دبیرستان خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱۷ - ۱۴:۲۲

دولت نباید نسبت به حوزه های علمیه و تعلیمات دینی بی توجه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان یزد، با بیان اینکه عده ای معتقدند مسائل فرهنگی و حوزه های علمیه نباید دولتی شوند، افزود: دولت نباید نسبت به حوزه های علمیه و تعلیمات دینی بی توجه باشد.

۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۱:۲۹

اجرای بالغ بر 2هزار برنامه در حوزه حجاب و عفاف توسط کانون های مساجد کشور
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر امور بانوان ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در سال جاری بالغ بر 2 هزار برنامه در حوزه حجاب و عفاف در قالب های مختلف در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور انجام شده است.

۱۳۹۳/۹/۳ - ۲۱:۰۲

تحریک خانواده به سمت کتاب عاملی موثر در ترویج فرهنگ مطالعه است
خبرگزاری شبستان: فرماندار یزد با بیان اینکه باید نهاد خانواده را به سمت کتاب تحریک کنیم گفت: خانواده عامل بسیار موثری در ایجاد عادت به مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

۱۳۹۳/۸/۲۶ - ۱۴:۲۸

نشست مدیران خانواده فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان بر گزار شد
خبرگزاری شبستان:سخنگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: نشست مدیران خانواده فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد.

۱۳۹۳/۶/۵ - ۱۵:۵۱