خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرکز اسناد انقلاب
مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد
شهید منتظری:اسلام ما با اسلام نهضت آزادی‌ها فرق می‌كند
خبرگزاری شبستان: ناطق نوری در خاطراتش كه توسط مركز اسناد انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شده است به ذكر خاطره‌ای از زندان قصر و مناظره بازرگان و شهید محمدمنتظری درباره كتاب ‌«راه‌ طی‌ شده‌» بازرگان پرداخته است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۸

پرونده "قیام موشكی"- بخش هفتم
بررسی عملكرد و كاركرد موشك بالستیك شهاب+ تصاویر
خبرگزاری شبستان: موشك شهاب ۳ در این بین با برد ۱۱۵۰ كیلومتری، طول ۱۵متر (حدود ۴ متر بیشتر از شهاب۲)، وزن مسلح ۱۵ تنی و وزن سرجنگی ۶۷۰ كیلوگرمی و تك مرحله‌ای، جزو بهترین و البته مشهورترین موشك ­های بالستیك ایران به شمار می ­رود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۶

بازخوانی جنایت‌های عربستان در گذار تاریخ
خبرگزاری شبستان:شیعیان عربستان كه بنابرگزارش برخی منابع ۱۵ درصد از جمعیت سی میلیونی این كشور را به خود اختصاص داده اند، سال ها است كه به دلیل نوع نگرش قومیتی، نژادی و طایفه ای آل سعود٬ از حداقل شرایط شهروندی برخوردارند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۸

مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد؛
نقشه ساواك برای تخریب چهره آیت‌الله فسلفی + اسناد
خبرگزاری شبستان:رئیس وقت ساواك به آیت‌الله فسلفی می‌گوید:تغییرروش‌ بدهید و دست‌ ازانتقاد بردارید.منبر برویدولی‌ عادی‌. اگر قبول‌ می‌كنید و به‌ ما قول‌ می‌دهید، خیلی‌ خوب‌؛ ولی‌ اگر قبول‌ نكنید، عكسی‌ تهیه‌ شده‌ است‌ كه‌ حیثیت‌ شما را بر باد می‌ دهد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۸

ویژه‌نامه "سیلی محكم"/مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد
بازخوانی مدیریت رهبر معظم انقلاب در مهار فتنه ۸۸
خبرگزاری شبستان:در واقع سكوت رسمی رهبری در قبال نامه هاشمی رفسنجانی، بیش از هرچیز نشان از پختگی سیاسی ایشان داشت؛ چراكه دفاع یا رد این نامه می‌توانست تشنج‌های زیادی در میان هواداران و یا مخالفان ریاست جمهوری و نیز كاندیداها ایجاد كند.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۵:۴۲

ویژه‌نامه "سیلی محكم"/مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد
بازخوانی بسترسازی‌ها برای وقوع فتنه ۸۸
خبرگزاری شبستان:می‌گویند گذشته چراغ راه آینده است اما گاها حوادثی در حال و یا آینده رخ می‌دهد كه به كمك آن می‌توان گذشته را روشن كرد؛ به درستی آن را شناخت و براساس آن علل حوادث روز را واكاوی كرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۱:۰۶

مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد
چگونگی برخورد امام خمینی (ره) با فتنه
خبرگزاری شبستان: امام خمینی (ره) كه از حمایت‌های مجاهدین خلق از بنی‌صدر آگاه بود و او را بدون منافقین عملا دارای ظرفیتی برای آشوب و اغتشاش نمی‌دید٬ تلاش كرد تا با نصایحشان٬ مجاهدین را به آغوش ملت بازگردانند.

۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۱۳:۰۷

مركز اسناد انقلاب اسلامی منتشر كرد؛
بازخوانی ریشه‌های تروریست‌پروری غرب در جهان اسلام
خبرگزاری شبستان:مرکز اسناد انقلاب در بازخوانی ریشه‌های تروریست‌پروری غرب در جهان اسلام می نویسد: كشور های غربی با صد ها سال استعمار در تلاش هستند با ارائه تصویری خشن از اسلام حمایت‌های خود از تروریسم جهانی را پنهان و اهداف استعماریشان را پیش ببرند.

۱۳۹۴/۹/۳۰ - ۱۲:۱۹

از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی
پرونده «اسناد درس‌آموز» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:مرکز اسناد انقلاب اسلامی پرونده «اسناد درس‌آموز» را منتشر کرد.

۱۳۹۴/۸/۱۷ - ۱۵:۲۱

کتاب «خاطرات احمد احمد» نوشته مهدی حق بین
خبرگزاری شبستان:«خاطرات احمد احمد» نوشته مهدی حق بین، توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.

۱۳۹۴/۴/۲۰ - ۱۲:۰۶

حجت الاسلام حسینیان در مراسم گرامیداشت ۱۷۵ شهید غواص:
دولتمردان باید به پیام حضور مردم در تشییع شهداء توجه کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در مورد پیام تشییع شهدای غواص اظهار داشت: دولتمردان ما هم باید به این شهدا و این مردمی که به پاس این شهدا چنین تجلیلی کرده‌اند بیشتر توجه کنند، خدا می‌داند هیچ یک از مسئولین باورشان نمی‌شد که اینقدر مردم از شهدا تجلیل بزرگی را به عمل آورند.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۱۱:۲۶

مدیرکل سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد؛ 
متاسفانه هرچند تاکنون اقدام کامل و شایسته‌ای در زمینه حفظ و نگهداری اسناد مکتوب ملی در استان انجام نشده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد گفت: متاسفانه هرچند تاکنون اقدام کامل و شایسته‌ای در زمینه حفظ و نگهداری اسناد مکتوب ملی در استان انجام نشده است. 

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۱:۲۰

«زندگی و مبارزات شهید آیت‌الله حسین غفاری»
خبرگزاری شبستان :کتاب«زندگی و مبارزات شهید آیت‌الله حسین غفاری» به قلم حسین كاوشی سیدآبادی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشرشد.

۱۳۹۴/۱/۹ - ۱۰:۴۴

«زندگی و مبارزات شهید آیت‌الله حسین غفاری»
خبرگزاری شبستان: کتاب«زندگی و مبارزات شهید آیت‌الله حسین غفاری» نوشته حسین كاوشی سیدآبادی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۱

به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی/
رونمایی از «نیم قرن خدمت_خاطرات سیدرضا نیری»
خبرگزاری شبستان: مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی از کتاب «نیم قرن خدمت»خاطرات سیدرضا نیری(ابوالایتام)یکی از خادمان انقلاب اسلامی رونمایی می کند.

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۱۰:۲۲

«انقلاب اسلامی در شوشتر و گتوند»
خبرگزاری شبستان: کتاب «انقلاب اسلامی در شوشتر و گتوند» نوشته محمدعلی اسدی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۱

« مشهد از مقاومت تا پیروزی »روایتی از انقلاب ایران
خبرگزاری شبستان:کتاب «مشهد از مقاومت تا پیروزی» به قلم جمعی از نویسندگان توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۸

«مهدویت در ایران معاصر» منتشر شد
خبرگزاری شبستان: کتاب«مهدویت در ایران معاصر» به قلم فاطمه توانی امانی به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۱:۰۷

به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی/
خاطرات سولیوان آخرین سفیر آمریکا در ایران منتشر شد
خبرگزاری شبستان: مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در راستاي رسالت خويش در خصوص تدوين تاريخ انقلاب اسلامي کتاب «مأموریت به ایران_خاطرات سولیوان،آخرین سفیر آمریکا در ایران»ترجمه ی دکتر ابراهیم مشفقی فر را منتشر نمود.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۱:۲۶

روز دانشجو،يادآور خروش اعتراض و مقاومت دانشجويان ايران علیه نظام پهلوی
خبرگزاری شبستان: مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی ضمن تبریک 16آذر،روز دانشجو برترین آثار خود در این زمینه را به علاقمندان معرفی می کند.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۲:۰۴