خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رهن و اجاره
شبستان گزارش می‌دهد:
سنگ قیمت‌ها، شیشه‌ آرزوی مسکن دار شدن جوانان را می شکند
سنگ قیمت‌ها، شیشه‌ آرزوی مسکن دار شدن جوانان را می شکند و هم اکنون بسیاری از جوانان استان که آرزوی خانه‎دار شدن در سرشان بود امروز آرزوی پیدا کردن یک خانه مناسب برای اجاره را دارند.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۹:۵۹

امام جمعه صومعه‌سرا:
صاحبخانه‌های منصف صومعه‌سرا تجلیل می‌شوند
حجت‌الاسلام راشدی‌نوری گفت: صاحبان منازل مسکونی که با انصاف و با توجه به وضعیت زندگی مردم، منزل خود را با قیمت منصفانه اجاره می‌دهند، مورد تقدیر قرار می‌گیرند تا دیگران به اینگونه رفتارها تشویق شوند.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۵:۱۲

شبستان گزارش می دهد؛
افزایش ۴۰ تا ۵۰ درصدی اجاره بهای منزل در شهرهای گلستان/ اجاره های بالا برای مستاجران کمرشکن است
قیمت خرید و فروش منزل مسکونی از تابستان سال گذشته تاکنون در مرکز استان گلستان بیش از ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده و در همین بازه زمانی نیز اجاره بها نیز افزایشی حدود ۴۰ درصدی یافته و باعث ایجاد مشکلاتی برای مستاجران شده است.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۱:۲۱

نظارتی بر بازار نابسامان مسکن وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: افزایش مبلغ رهن و اجاره خانه ها از قاعده و استاندارد خاصی تبعیت نمی کند و هر کسی مطابق سلیقه و به دلخواه قیمت تعیین می کند. جالب تر آنکه هیچ نوع نظارتی بر نحوه عرضه و نرخ گذاری بر میزان رهن و اجاره خانه ها وجود ندارد.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۰۸:۴۶