خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نخبگان
راه اندازی انجمن خیرین نخبه پرور در استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان استان کرمانشاه، با تأکید بر فراهم کردن بسترهای مناسب حمایتی از نخبگان و استعداهای برتر، گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان امری ضروری در پیشرفت و ترقی جامعه است.

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۱۰:۵۱

اعطای وام مسکن به نخبگان/جذب استعدادهای برتر در نهادهای فناورانه
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان استان کرمانشاه، گفت: بنیاد ملی نخبگان با هدف شناسایی، هدایت و حمایت نخبگان بر اساس سیاست گذاری و برنامه ریزی خاص فعالیت خود را آغاز کرده است.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۵:۰۸

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل مطرح کرد:
پرورش ۹۰ نخبه علمی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره)استان اردبیل
خبرگزاری شبستان: مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل از پرورش ۹۰ نفر از دانش آموزان تحت حمایت نخبه ‌و استعداد درخشان در سطح استان اردبیل خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۳:۱۰

پنجمین مرحله اردوی جهادعلمی «شهید یاعلی مدد» در بوشهر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پنجمین مرحله اردوی جهادعلمی« شهید یاعلی مدد» با حضور دانش آموزان روستاهای شهرستان بوشهر در دبستان سعادت این شهر برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۱:۴۰

مدیر کل آموزش جهاد دانشگاهی در گفت و گو با شبستان:
استفاده از ظرفیت مساجد برای شناسایی و تبدیل ایده نخبگان به محصول
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش جهاد دانشگاهی گفت: با تعاملات صورت گرفته با کانو های عالی مساجد قرار است مساجد پلی برای تبدیل ایده ها و نوآوری های نخبگان مراجعه کننده مسجد به محصول و ورود آنها به شرکت های دانش بنیان باشد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۲

از سوی بنیاد نخبگان استان قم صورت گرفت؛
تجلیل از ۱۱۰ دانش آموخته استعداد برتر در قم
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام الله دهه فجر و به همت بنیاد نخبگان استان قم، از ۱۱۰ دانش آموخته استعداد برتر مجتمع آموزشی شهید قدوسی قم که در سطح ملی و بین المللی در رشته های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و قرآنی حائز رتبه شده بودند، تجلیل شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴

حمایت مدیران استان از نخبگان؛
نیازمند طرح های نخبگان هستیم
خبرگزاری شبستان: مدیران استان بر حمایت از نخبگان تایید کرده و طرح های نخبگان را سرآمد اقدامات و رشد و پیشرفت جامعه عنوان کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۱

رئیس مجلس شورای اسلامی:
نخبگان نباید دغدغه معیشتی داشته باشند/باید از نخبگان حمایت کنیم
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نخبگان نباید دغدغه معیشتی و زندگی داشته باشند و باید مسئولان در این راستا برنامه ریزی داشته تا مباحث تحقیقاتی و نخبگی ترویج یابد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۰

رئیس بنیاد نخبگان استان قم:
صندوق حمایت از پژوهشگران راه اندازی شد
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان قم گفت: صندوق حمایت از پژوهشگران راه اندازی شده که برای دانشجویان و نخبگان برتر تسهیلاتی در نظر گرفته شده که می توان از آن استفاده کنند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۹

با حضور دکتر لاریجانی؛
نخستین همایش تجلیل از نخبگان و سرآمدان استان قم برگزار شد
خبرگزاری شبستان: به همت بنیاد نخبگان استان قم و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، نخستین همایش تجلیل از نخبگان و سرآمدان استان برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۲۳:۲۵

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛
همایش تجلیل از نخبگان و سرآمدان استان قم برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی همایش تجلیل از نخبگان و سرآمدان استان قم در حوزه های علمی، فناوری، کارآفرینی، هنری و ورزشی برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۹

وزیر ارتباطات وارد زاهدان شد
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد زاهدان شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۱

اجرای ۴۶۰ برنامه در سراسر جهان در سالگرد پیروزی انقلاب
خبرگزاری شبستان:مسئول کمیته امور بین الملل ستاد دهه فجر با اشاره به برگزاری همایش ضد تروریسم نخبگان در بیستم بهمن گفت: این کمیته ۴۶۰ برنامه را در ۳۰ کشور دنیا اجرا می کند.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۳:۳۵

در قالب اردوهای جهادی صورت می گیرد؛
اعزام نخبگان به مناطق محروم استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، ابراز کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور نخبگان در تمامی عرصه ها، نخبگان استان با شرکت در اردوهای جهادی، تعامل مثبت خود با سایر افراد جامعه را نشان می دهند.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۱:۱۶

مسؤول سازمان بسیج عشایری خبر داد:
برگزاری اجلاسیه نخبگان عشایر با حضور سردار نقدی
خبرگزاری شبستان:در آستانه ۳۷ سالگرد پیروزی انقلاب شکومند اسلامی دومین مجمع مرکزی سالانه بسیج عشایری متشکل از نخبگان، فرهیختگان، صاحب نظران و اندیشه ورزان انقلابی عشایر در تهران برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۰:۳۱

همایش نخبگان و متخصصان استان بوشهر در حوزه انرژی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: همایش نخبگان و متخصصان استان بوشهر با حضور برجستگان صنعت نفت و گاز، مدیران بنیاد ملی نخبگان و مسئولان کلان استانی و ملی روز هشتم بهمن در عسلویه برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۷

پرورش استعدادها و به کارگیری نخبگان؛ افتخار بزرگ جمهوری اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، به وابستگی های کشور تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در صنایع مختلف نظامی، اقتصادی و پزشکی اشاره کرد و به پرورش استعدادها و به کارگیری نخبگان را از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی برشمرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۳

در نشست توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن مطرح شد:
غفلت از مرجعیت علمی قرآن در علوم دانشگاهی/ضرورت افزایش انگیزه قرآنی اساتید دانشگاه
خبرگزاری شبستان: اساتید حوزه و دانشگاه در نشست توسعه، پژوهش و آموزش عالی قرآن بر ضرورت افزایش انگیزه قرآنی اساتید دانشگاه‌ها تاکید کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۳

افتتاح باشگاه نخبگان فرهنگی هنری شهر تهران
باشگاه نخبگان فرهنگی هنری شهر تهران طی مراسمی در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افتتاح شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۶

بررسی آسیب شبکه های اجتماعی مطالبه بخش قابل توجهی از مردم و نخبگان است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد، موضوع آسیب شبکه های اجتماعی را مطالبه بخش قابل توجهی از مردم و نخبگان دانست و افزود: هرچند نمی توان صورت مسئله را پاک کرد ولی در این زمینه باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۸:۴۹