خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نخبگان
رئیس جمهور در جمع علما و نخبگان کرمانشاهی؛
سرمایه گذاری ۷ هزار میلیارد دلاری برای مهار آب های مرزی کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور، گفت: تلاش ما این است مشکلات و معضلات استان کرمانشاه را برطرف کنیم و تا پایان دولت راه آهن غرب را به کرمانشاه برسانیم.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۲۰:۰۸

رئیس بنیاد نخبگان استان قم:
ظرفیت نخبگی باید مورد استفاده قرار گیرد/برگزاری جشنواره نوآوری و شکوفایی همزمان با هفته پژوهش در قم
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان قم گفت: اگر جامعه ای به آن استعدادها و جریان نخبگی خود توجه نکند دچار مشکل خواهد شد و آن توسعه لازم را پیدا نخواهد کرد.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۸:۴۲

استاندار قم:
دولت اهتمام ویژه ای به شرکت های دانش بنیان دارد/نخبگان به عنوان کارشناس در جلسات کارگروه استان شرکت کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار قم تصریح کرد: در عرصه علم کشور جهش خوبی داشته و رشد قابل قبولی را شاهد هستیم و در دوره دولت یازدهم شاهد رشد چشمگیری در خصوص شرکت های دانش بنیان هستیم که نشان دهنده اهمیت دولت به این موضوع هستیم.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۸:۴۰

به همت بنیاد نخبگان استان قم صورت گرفت
تجلیل از دکتر نصرالله زاده دانشمند جوان ایرانی
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری نشست نخبگان با استاندار قم از دکتر نصرالله زاده از دانشمندان جوان ایرانی تجلیل شد.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۸:۳۸

معاون پژوهشی حوزه علمیه قم:
۴۹۰ طلاب جوان نخبه شناسایی شده است/تلاش برای عرضه تولیدات علوم انسانی
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهشی حوزه علمیه قم گفت: بر اساس یک روش معین توانستیم استعداهای برتر حوزوی را شناسایی کنیم و با ارتباط جدی که میان مرکز امور نخبگان حوزه و بنیاد ملی نخبگان ایجاد شده توانسته ایم ۴۹۰ نفر از طلاب جوان زیر ۳۴ سال را شناسایی کنیم.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۸:۳۶

استفاده از ظرفیت نخبگان برای پیشرفت و استقلال کشور ضروری است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان رضوی گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان برای تعالی،پیشرفت و استقلال کشور یک ضرورت است.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۲:۵۰

آغاز نام‌ نویسی جشنواره‌ های منطقه‌ ای رویش اختراعات خلیج فارس
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این بنیاد با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع های برگزیده جشنواره منطقه ای رویش اختراعات خلیج فارس را برگزار می کند.

۱۳۹۵/۴/۷ - ۱۳:۰۲

فرهنگ دینی قدرت خنثی سازی توطئه های دشمنان را دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر احیا و تقویت مبانی دینی، گفت: فرهنگ دینی ما به اندازه ای قوی و اثرگذار بوده که اگر به خوبی تبیین و اشاعه شود، توطئه های دشمنان خنثی خواهد شد.

۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۲:۵۷

کارهایی که در راستای سند برنامه ششم توسعه در کهگیلویه و بوییراحمد دنبال می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در حال حاضر در برنامه ششم توسعه به دنبال این موضوع هستیم که چند کار عمده در سطح استان انجام دهیم.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۰۹:۲۸

برای داشتن جامعه ایده آل، باید نقش مطلوب نخبگان را بپذیریم
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر نقش ویژه نخبگان و سرآمدان، افزود: اگر بخواهیم جامعه ایده آلی داشته باشیم، باید نقش نخبگان را بپذیریم.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۰۹:۲۶

استعمار مصرف کالاهای خارجی و غربی را نشانه تشخص اجتماعی می داند
خبرگزاری شبستان: عضو انجمن علمی علوم راهبردی، ترویج فرهنگ مصرف کالای خارجی توسط استعمار را در راستای مصرف گرایی دانست و خاطرنشان کرد: آنها از نظر فرهنگی این کار را ترویج کردند که مصرف کالاهای خارجی و غربی نشانه تشخص اجتماعی است.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۰۹:۲۱

تاکید رهبر انقلاب به نخبگان:
نخبگی ودیعه ای الهی است/تعلیم و تعلم در جهت اصولی باشد
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، نکته مورد تاکید مقام معظم رهبری را ودیعه الهی بودن نخبگی دانست و افزود: نخبگان نسبت به شاگرد پروری تعهد دارند؛ ضمن اینکه نخبگان باید کشور را در چارچوب احکام اسلامی به پیش ببرند.

۱۳۹۵/۳/۴ - ۱۶:۵۴

اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان و نخبگان در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان تهران
خبرگزاری شبستان: طرح توانمند سازی کانون های فرهنگی وهنری مساجد با نام " ترنم " در جهت جذب و ارتقاء دانش آموزان و شکل گیری چرخۀ تربیتی نخبگان در کانون های مساجد اجرایی می شود

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۰۹:۵۸

تعامل دانشگاه و بنیاد نخبگان باعث پویایی جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، به ظرفیت ‌های بالای دانشگاه یاسوج و بنیاد نخبگان اشاره و عنوان کرد: تعامل دانشگاه و بنیاد نخبگان باعث پویایی جامعه می شود.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۲:۱۷

معاون فرهنگی کمیته امداد:
تواتمند سازی فرهنگی مددجویان از برنامه های شاخص کمیته است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کمیته امداد، تلاش برای توانمند سازی مددجویان و تقویت فرهنگی آنان از مهم ترین برنامه های این نهاد است.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۳:۲۲

واشقانی فراهانی:
جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی ماهیت علمی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی دارد
خبرگزاری شبستان:دکتر ابراهیم واشقانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به برگزاری جشنواره فرهیختگان گفت: امسال نیز همانند دو سال گذشته همزمان با سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، جشنواره فرهیختگان در دو بخش برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۳:۵۸

استفاده از ظرفیت نخبگان، بهترین راهبرد برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه برای قرار گرفتن استان بر مدار توسعه، نخبه پروری و بهره گیری از نخبگان از مهم ترین نوع سرمایه گذاری است، افزود: راهبرد استفاده از نخبگان بهترین نوع برنامه ریزی در این زمینه است.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۰۹:۴۷

تهیه شناسنامه فرهنگی شهرستان بویراحمد ضروری است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بویراحمد شناسایی ظرفیت های این شهرستان را از ضروریات دانست و یادآور شد: برای موفقیت اهداف فرهنگی، باید شناسنامه فرهنگی از شهرستان داشته باشیم.

۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۱

همایش نخبگان، دانش پژوهان و شکل های شاهد وایثار گر در سنندج برگزار شد
خبرگزاری شبستان:همایش نخبگان دانش پژوهان تشکل های شاهد و ایثار گر امروز (۱۶اسفند )با حضور مسئولان کشوری و استانی در سنندج برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۷

راه اندازی انجمن خیرین نخبه پرور در استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان استان کرمانشاه، با تأکید بر فراهم کردن بسترهای مناسب حمایتی از نخبگان و استعداهای برتر، گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان امری ضروری در پیشرفت و ترقی جامعه است.

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۱۰:۵۱