خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نخبگان
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی:
ملت ایران ثابت کرد می‌توان از ابرقدرت ها نترسید/ تا برجام را پاره نکنند، ما آن را پاره نمی‌کنیم، اما اگر برجام را پاره کنند ما آن را ریز ریز می کنیم
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای الگو شدن ایران در ذهن ملتها را موجب خشم و نا امیدی بیشتر سلطه گران خواندند و افزودند: ملت ایران در چهل سال اخیر به جهانیان ثابت کرده است که می‌توان از ابرقدرتها نترسید، در مقابل آنها ایستادگی کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۴:۵۳

نخبگان برای رفع مشکلات شهری راهکارهای عینی ارائه دهند
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: انتظار شورا از جامعه نخبگانی، بیان راهکارها و برنامه های عینی و مشخص برای رفع مشکلات شهری است.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۱:۴۸

اعزام ۵۸ نفر از نخبگان کانون های مساجد هرمزگان به اردوی اندیشه های آسمانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از اعزام ۵۸ نفر از نخبگان کانون های فرهنگی هنری این استان به دهمین دوره اردوی فرهنگی آموزشی اندیشه های آسمانی در مشهد مقدس خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۳۲

باید از ظرفیت ‌های نخبگان در مدیریت شهری استفاده کرد
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: از ظرفیت نخبگان، اساتید و دیگر کارشناسان باید در مدیریت شهری استفاده شود.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۳۵

الگوسازی برای هدایتگری امور کشور باید از سوی نخبگان فکری کشور عملیاتی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: الگوسازی برای هدایتگری امور کشور باید از سوی نخبگان فکری و اجرایی کشور عملیاتی شود.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۰:۲۷

دانش آموزان امروز نخبگان فردا هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر مشاوره و ارتباطات اجتماعات با نخبگان سازمان بنیاد نخبگان، گفت: اگر دانش آموزان با نخبگان ارتباط داشته باشند باعث تقویت علاقه به علم در دانش آموزان می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۰:۵۳

استفاده از ظرفیت های نخبگان به کاهش نرخ بیکاری کمک می کند
خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، گفت: استفاده از نخبگان توسعه و پیشرفت کشور را در پی دارد و کشور های قدرتمند جهان با استفاده از نخبگان توانسته اند پیشرفت کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۰:۵۰

استان کرمانشاه نخبه پرور است/لزوم حمایت از نخبگان
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد علمی نخگان استان کرمانشاه، گفت: تاریخ همواره تلاش افرادی را که گام های موثری برداشته اند را منعکس می کند بنابراین وظیفه ی بنیاد علمی نخبگان معرفی و الگو قراردادن نخبگان درسطح جامعه است.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۰:۴۴

نخبگان فضای مجازی را به مکانی برای انتقال پیام انقلاب اسلامی تبدیل کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، بر محتوابخشی به فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی تاکید کرد و گفت: نخبگان می توانند فضای مجازی را به مکانی برای انتقال پیام انقلاب اسلامی تبدیل کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۳:۲۱

لزوم استفاده از ظرفيت نخبگان در بهبود جايگاه ماسال
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان و ظرفيت مشورت مردمي در راستاي ارتقاي جايگاه شهر ماسال تاكيد كرد.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۲۱

جذب مغزها در دانشگاه آزاد اسلامی در دستورکار قرارگیرد
خبرگزاری شبستان:رییس هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فرار نخبگان یک پدیده جهانی است، یکی از کارهای غربیها سرقت نامشروع و نامحسوس مغزهاست که همه ما دراین باره نگرانیم، لذا پیشنهاد می کنم کار جذب مغزها در دانشگاه آزاد اسلامی در دستورکار قرار گیرد.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۵۳

همايش تجليل از نخبگان «یوسی مس» در اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همايش تجليل از نخبگان یوسی مس (ucmas) با حضور مسوولين استان اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۳:۱۷

« استارت آپ» ابزار نوینی برای بهره گیری از خرد نخبگان است
خبرگزاری شبستان:نماینده مرکز رشد کسب و کار دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک مقوله دینی مهم است، گفت: « استارت آپ» ابزار نوینی برا بهره گیری از خرد نخبگان است.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۳:۴۷

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
وقف دارایی انسان را جاودانه می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: انسان می خواهد دارایی اش همیشه برای او باشد ولی دنیا این ظرفیت را ندارد که دارایی اش برای او بماند و وقف پاسخی به این دغدغه انسان است تا آنچه را دارد از دست ندهد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۴:۰۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
توجه به نخبگان موجب اقتدار نظام می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: اگر قرار باشد نظام هر روز قدرتمندتر باشد باید علم در آن بدرخشد و این امر با توجه به نخبگان محقق می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۳:۴۹

برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان علمی قزوین در هفته معلم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری همایش تجلیل از نخبگان علمی استان در هفته معلم خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۷:۵۰

هدف برگزاری کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری؛
استفاده از ظرفیت نخبگان، اساتید دانشگاه و بهره برداری از آخرین یافته های علمی است
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان، اساتید دانشگاه و بهره برداری از آخرین یافته های علمی در حوزه برنامه ریزی و مدیریت شهری هدف اصلی برگزاری کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری است.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۱:۵۶

دشمن با اقدامات لجستیکی در جهت انحراف نخبگان هنری گام برداشته است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دشمن با اقدامات لجستیکی خود در جهت انحراف این نخبگان هنری و جذب آن‌ها در مسیر اهداف خودش استفاده می‌کند.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۱:۲۴

رییس جمهور در نشست صمیمی با جمعی از جوانان و نخبگان استان گیلان:‏
رفع کامل بیکاری در پرتو اراده و همکاری مردم امکان پذیر است/ دولت تابع و در کنار رهبری است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور، تلاش برای تولید بیشتر و ‏اشتغالزایی را از اهداف اصلی دولت در سال جاری برشمرد و تاکید کرد کاهش آمار بیکاری و رفع کامل آن، دشوار ‏است اما در پرتو اراده و همکاری مردم، امکان‌پذیر است.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۱:۱۰

استفاده از ظرفیت ۶۸ مبلغ در طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در طرح نوروزی آرامش بهاری از ظرفیت ۵۳ مبلغ غیر بومی و ۱۵ مبلغ بومی استان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی استفاده می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۸