خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نخبگان
برگزاری نخستین دوره مسابقات هوافضای جام پایتخت طبیعت ایران
خبرگزاری شبستان: رئیس انجمن هوافضای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین دوره مسابقات هوافضای جام پایتخت طبیعت ایران در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۲:۴۳

پیشرفت کشور در گرو توجه به نخبگان است
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام گفت: نخبگان و سرآمدان به عنوان سرمایه‌ها و گنجینه‌های جامعه، مهمترین نقش را در توسعه پایدار کشور دارند.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۰۸:۳۰

مهمترین اتلاف سرمایه در ایران مربوط به سرمایه نیروی انسانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی توجه به نخبگان و بهره گیری از توان این قشر در توسعه کشور را متذکر شد و گفت: متاسفانه در ایران با اتلاف نیروی انسانی مواجه هستیم.

۱۳۹۴/۲/۱۳ - ۱۲:۵۹

معاون پژوهشي حوزه علميه قم:
حوزه از بنياد نخبگان حمايت مي‌كند/همكاري حوزه و معاونت علمي ضروري است
خبرگزاري شبستان: معاون پژوهشي حوزه علميه قم بيان داشت: پيوست‌هاي فرهنگي ستاد نخبگان نيز بايد ايجاد شود و حوزه حمايت قاطع از نخبگان و معاون علمي خواهد داشت و مي‌توانيم با كمك هم گام‌هاي اساسي برداريم.

۱۳۹۴/۲/۱۰ - ۱۱:۰۲

مسئول روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قم خبر داد
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با مراجع تقلید دیدار می کند
مسئول روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قم گفت: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور فردا (۱۰ اردیبهشت) با سفر به قم با علما و مراجع عظام تقلید این شهر دیدار و گفتگو خواهد کرد.

۱۳۹۴/۲/۹ - ۱۳:۲۱

استاندار خراسان شمالی:
پژوهش های کاربردی حمایت می شود/ ضرورت راه اندازی پژوهشگاه عرضه محور در خراسان شمالی 
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی برای حمایت از پژوهش هایی که منجر به اجرا و کاربردی شدن ایده شود، اعلام آمادگی کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۱۹:۴۲

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان اردبیل خبر داد:
آغاز فعالیت شناسایی پایگاه اجتماعی نخبگان در استان
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان استان اردبیل از ادامه فعالیت شناسایی پایگاه اجتماعات نخبگان در استان خبر داد.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۴:۲۹

رئیس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد:
دومین جشنواره علمی و هنری رضوان در مشهد ‌برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد از آغاز فراخوان دومین جشنواره علمی و هنری رضوان به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر شناسایی، حمایت و استفاده از ظرفیت‌های جوانان نخبه در اسفندماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۰

ناکارآمدی نظم نوین استکبار در برابر حکومت نوین اسلامی
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که مقام معظم رهبری حکومت نوین اسلامی را در برابر نظم نوین سردمداران جهانی مطرح می کند، افزود: استکبار با نظم نوین به دنبال جبران ضعف های خود است ولی این مدیریت در عرصه های جهانی ناکارآمد خواهد بود.

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۴

راه‌اندازی بانک ایده در استان ایلام
خبرگزاری شبستان: رییس بنیاد ملی نخبگان در استان ایلام از راه‌اندازی بانک ایده در این استان در راستای بهره‌گیری از ایده‌های نو به‌منظور توسعه استان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۶

معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان کشور:
بنیاد ملی نخبگان از تدابیر رهبری است/ واگن های قطار توسعه باید همگام با هم باشند
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان کشور، گفت: واگن های قطار توسعه در کشور باید در بخش ها و عرصه های مختلف همگام با هم در حرکت و پویایی باشند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷

شاپور پولادی:
توجه به نخبگان، توسعه پایدار را به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استاندار ایلام، گفت: اگر به دنبال توسعه پایدار را در این استان هستیم، باید نیروهای جوان و نخبه استان مورد توجه و حمایت قرار گیرند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۴

امکانات بیشتری برای فعالیت نخبگان در جامعه جهت تولید علم فراهم شود
خبرگزاری شبستان: توسعه و پشتیبانی استانداری خوزستان بر فراهم کردن امکانات بیشتر برای فعالیت نخبگان در جامعه جهت تولید علم تاکید کرد.

۱۳۹۳/۱۲/۷ - ۱۴:۱۱

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد:
نخبگان کشور هم دنیا و هم آخرت را داشته باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با بیان این که نخبگان کشور هم دنیا و هم آخرت را داشته باشند، گفت: اگر جوانی برای خداوند و برای خدمت به نظام و ولایت فقیه درس بخواند، خداوند هم در دنیا و هم در آخرت به او پاداش می‌دهد.

۱۳۹۳/۱۲/۶ - ۱۱:۳۱

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد:
پوشش بیمه تأمین اجتماعی نخبگان و استعداد های برتر کشور
خبرگزاری شبستان:معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: نخبگان و استعداد های برتر کشور با انعقاد توافقنامه بین سازمان تأمین اجتماعی وبنیاد ملی نخبگان در چارچوب قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی در می آیند.

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۱۰:۲۸

اقتصاد دانش بنیان؛ نیازمند بهره گیری از ظرفیت نخبگان
خبرگزاری شبستان: اقتصاد نفتی مقوله ای است که نیاز به مغز و نخبه ندارد اما برای تبدیل اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان،نیاز به استفاده از ظرفیت نخبگان بیش از بیش احساس می شود.

۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۱۴:۲۱

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی؛
نخبگان قرآنی به ارتقاء فرهنگ عمومی کمک کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: انتظارمان این است که یک قاری قرآن رفتار قرآنی با مردم داشته باشد و ایجاد کننده فرهنگ عمومی در کشور باشد. نخبگان قرآنی باید سنبلی در بحث اخلاق و کردار قرآنی باشند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۲

پیام ها و منویات مقام معظم رهبری کلید واژه پیشرفت و عدالت کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، با بیان اینکه کار فرهنگی باید با رویکرد و محوریت دینی باشد، اظهار داشت: پیام ها و منویات مقام معظم رهبری کلید واژه پیشرفت و عدالت کشور است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۷

بیش از 22 هزار طرح اشتغال و توانمندی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد بیش از 22 هزار طرح اشتغال و توانمندی در استان خبر داد و افزود: 41 هزار دختر در شرایط ازدواج نیز جهیزیه در حد وسع کمیته امداد دریافت کردند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۷

جشنواره دانش آموزی دریا در استان بوشهر برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: جشنواره دانش آموزی دریا با هدف آشنا شدن دانش آموزان با پتانسیل های دریا و صنایع مرتبط با آن و هدایت تحصیلی و شغلی آنها به سمت رشته های دریایی در بوشهر برگزار می شود.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۹:۲۳