خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیوند اعضاء
هماهنگ کننده تیم پیوند عضو در استان:
اهدای اعضای جوان مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری موجب نجات چهار بیمار شد
هماهنگ کننده تیم پیوند عضو چهارمحال و بختیاری گفت: اهدای اعضای جوان مرگ مغزی در استان، موجب نجات و ادامه زندگی چهار بیمار نیازمند به عضو شد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۸:۲۱

با همکاری شهروند و انجمن اهداکنندگان عضو ایران انجام شد؛
کاشت نهال به یاد نجات‌دهندگان خاموش
امسال در روز درختکاری شهروند شاهد اتفاق تازه‌ای بود.در این روز مجموعه شهروند با همکاری انجمن اهداکنندگان عضو و به یاد حامد ارژنگی، از کارکنان شهرداری تهران که اعضای بدن خود را در سال ۹۵ اهدا کرده، نهالی را در فضای سبز فروشگاه شهروند بیهقی کاشتند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۱

دکتر نفر خبر داد:
بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی میزبان رویداد بزرگ علمی پیوند اعضا
بیمارستان فرهیختگان در روزهای آغازین بازگشایی، پنجشنبه و جمعه این هفته (۲ و ۳ اسفند) محفلی برای تبادل اندیشه و علم در عرصه سلامت جامعه می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۸

سال گذشته ۶۰۰۰عضو پیوندی به علت عدم رضایت خانواده ها خاکسپاری شد
خبرگزاری شبستان:عدم رضایت خانواده های مرگ مغزی به اهدای عضو به خاطر نداشتن آگاهی کافی در این خصوص منجر به خاکسپاری ۶۰۰۰عضو در سال گذشته شد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۰۹