خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علیدادی سلیمانی
امام جمعه کرمان:
جنس مبارزه امام(ره)با دیگران متفاوت بود/ بخش مهم زندگی ایشان، اجرای کامل اخلاق محوری بر مبنای دیانت است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان زندگی امام راحل را به سه بخش تقسیم کرد و با بیان نکاتی در هر بخش، تصریح کرد: مام با دیدن شخصیت های برجسته با پست سرگذاشتن دوران موثر در حوزه تبدیل به شخصیتی بی نظیر بعد از ائمه شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۲

هشدار امام جمعه کرمان درباره حساسیت زدایی نسبت به بدحجابی ها/ حضور زنان در ورزشگاه ها شآن زن را زیر سوال می برد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه امروز برخی ها در فضای دیگری به دنبال ترویج بدحجابی ها هستند، گفت: افرادی در فضای مجازی تلاش می کنند بدحجابی را ترویج و حساسیت نسبت به آن را پائین بیاورند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۵

امام جمعه کرمان:
مبارزه با استکبار مستلزم مخالفت با نفس است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: قانون کلی در جهان بینی اسلام این است که خود شما باید سرنوشت خود را رقم بزنید لذا شانس و اقبال معنایی ندارد از طرف دیگر اگر خواستید با استکبار مبارزه کنید باید با سلطه درون خود مبارزه کنید.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۲:۳۶

امام جمعه کرمان:
کسانی که صبر و بصیرت ندارند، نمی توانند عَلَم دفاع از حق را برافراشته نگه دارند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان  یادآور شد: دشمن به دنبال آن است نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه را کم کنند لذا خواص جامعه در شرایط فعلی رسالت عظیمی دارند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۳۰

کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید کرمان می تواند به عنوان یک الگو به کشور معرفی شود
فرمانده سپاه ثارلله کرمان گفت: بیشتر کنگره هایی که در کشور برگزار می شود، در قالب یادواره است لذا کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید کرمان می تواند به عنوان یک الگو به کشور معرفی شود.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۴:۱۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
مردم و مسئولین، برنامه های خود را با وقت نماز تنظیم کنند/حادثه تروریستی چابهار حاکی از فاصله جدی حرف تا عمل در دنیای امروز است
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به مسائل جاری کشور، نکاتی متذکر شد و با تاکید بر برخورد جدی با عوامل حادثه تروریستی چابهار گفت: در دنیای امروز فاصله جدی میان حرف تا عمل است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۷

امام جمعه کرمان:
بشارت و انذار، دو بال برای تربیت انسان/ تفکر بسیجی روشنگرا، ولایت پذیر و اعتمادساز است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تفکر بسیجی با محوریت خدا حرکت می کند که ولایت پذیر و عدالت خواه و تفکری روشنگرا، جوانگرا و اعتمادساز است که موجب نجات بسیاری از ملت ها شده است.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۳:۰۶

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
لزوم آغاز مبارزه از بزرگان خط طغیان/حرکت در خط ولایت فقیه، بسیج را به جریانی ممتاز تبدیل کرده/ استفاده از انسان های قابل راه حل مشکلات استان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نکاتی راجع به مبارزه با طغیان گران متذکر شد و به مناسبت های روز هم اشاره و به جهت انتصاب استاندار جدید کرمان، توصیه هایی بیان کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲:۵۲

حساسیت مردم و مسئولان نسبت به اهمیت موقوفات، مطلوب نیست
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نحوه تعامل و برخورد با وقف از طرف مسئولان و مردم ضعیف است به این معنا که حساسیت لازم نسبت به موقوفات وجود ندارد و اگر یک دستگاهی بدهکار باشد خیلی احساس مسئولیت نمی کند.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۱۲

ترویج و اثرگذاری نماز، نیازمند همت همگانی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه تأثیرگذاری نماز بر فکر و اندیشه، موجب ترویج و گسترش آن در سطح جامعه می شود، عنوان داشت: ترویج و اثرگذاری نماز نیازمند همت همگانی است که این امر نیازمند برنامه ریزی درست است.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۴:۲۵

اربعین دانشگاهی بی رقیب که در ایستادگی و حقیقت گویی حرف اول را می زند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: اربعین دانشگاهی است که در زمینه ایستادگی، فداکاری و حقیقت گویی حرف اول را می زند، این دانشگاه رقیبی ندارد و آنچه می بینیم دستاوردی است که خون شهدای ما و مدافعان حرم از کشورهای اسلامی رقم زده اند.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۴۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
پول کشورهای خودفروخته در مسیر استکباری هزینه می شود/ثبات بازار،  دشمن را بار دیگر مأیوس می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بررسی بستر اقتصادی اثرگذار در شکل گیری حادثه عاشورا، سیاست های خائنانه معاویه در تقسیم بیت المال را هم مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال حاضر نیز استکبار پول سعودی و کشورهای خودفروخته را در اختیار دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۴:۳۸

برنامه جامعی برای جهش زکات لازم است/تبلیغ این واجب تنها محدود به کشاورزان نباشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر این مطلب که باید برنامه ای جامع با اخذ همه نظرات و پیشنهادات در شورای زکات تدوین شود؛ این برنامه را در جهش زکات و تجمیع ظرفیت ها اثرگذار دانست و

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
بخشی از سلامت جامعه بسته به سلامت اقتصاد/ پاسخ ایران به حادثه اهواز، برخورد قاطع با تروریست ها است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه بخشی از سلامت جامعه بسته به سلامت اقتصاد است؛ افزود: گزاره های متعدد دینی بر این امر مهم تأکید دارد، به عبارت دیگر نمی شود جامعه ای را اسلامی دانست اما در اقتصادش اسلامی حرکت نکرد.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۴:۴۹

معلمان، افسران مبارزه با جهل هستند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه اگر کسی می خواهد در کلاس یاد بدهد باید با فکر پاک و دلسوزی زیاد مطلب را منتقل کند، گفت: معلمان این افسران مبارزه با جهل، تمام تلاش خود را می کنند که با جهالت ها مبارزه کنند.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۴۵

فرماندهی نیروهای مسلح توسط ولی فقیه، باعث اقتدار ایران در دنیا است
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه به ۳ دلیل نیروهای مسلّح ما نسبت به همه نیروهای مسلّح در دنیا متفاوت هستند؛ فرماندهی این نیروها توسط ولی فقیه را از جمله این وجوه تمایز دانست.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۰:۱۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
عزاداری های خود را به کارشناسان دین عرضه بداریم/ حمله موشکی به مقر تروریست ها در کردستان عراق، نشان از تسلّط اطلاعاتی ایران دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در کردستان عراق، گفت: سپاه و نیروهای انتظامی شجاع در کنار سربازان گمنام به دنیا فهماندند که تسلّط اطلاعاتی ایران بر دشمن بسیار بالا است.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۱۰

پرهیز از طولانی شدن مجالس روضه / مداحان با روح و روان مردم ارتباط دارند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین ارکان مداحی تأکید کرد: مجلس ها را طولانی نکنید چراکه آدم ها ظرفیت محدودیتی دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۷:۵۹

تذکر امام جمعه کرمان به وزیر کشور/ جامعه برخوردار از امر به معروف و نهی از منکر، زنده و انقلابی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خصوص طولانی شدن انتخاب استاندار ضمن بیان ویژگی های این استان، گفت: نمی دانم چرا باید ماه ها بگذارد و از طرف دولت و وزیر کشور هیچ تصمیمی در مدیریت استان گرفته نشود.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۵۹

خدمت رسانی به مردم و توسعه کشور، مأموریت جدی دولت ها در نظام اسلامی است
نمایده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که در نظام اسلامی دولت ها چند مأموریت جدّی دارند که شامل خدمت رسانی به مردم، توسعه کشور و تلاش جهت انسجام ملی است، گفت: همه باید همت کنند، اقتدار ملی را بالا ببرند.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۰:۰۸