خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

الاثنين ١١ صفر ١٤٤٠

Monday, October 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علیدادی سلیمانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
پول کشورهای خودفروخته در مسیر استکباری هزینه می شود/ثبات بازار،  دشمن را بار دیگر مأیوس می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بررسی بستر اقتصادی اثرگذار در شکل گیری حادثه عاشورا، سیاست های خائنانه معاویه در تقسیم بیت المال را هم مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال حاضر نیز استکبار پول سعودی و کشورهای خودفروخته را در اختیار دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۴:۳۸

برنامه جامعی برای جهش زکات لازم است/تبلیغ این واجب تنها محدود به کشاورزان نباشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر این مطلب که باید برنامه ای جامع با اخذ همه نظرات و پیشنهادات در شورای زکات تدوین شود؛ این برنامه را در جهش زکات و تجمیع ظرفیت ها اثرگذار دانست و

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
بخشی از سلامت جامعه بسته به سلامت اقتصاد/ پاسخ ایران به حادثه اهواز، برخورد قاطع با تروریست ها است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه بخشی از سلامت جامعه بسته به سلامت اقتصاد است؛ افزود: گزاره های متعدد دینی بر این امر مهم تأکید دارد، به عبارت دیگر نمی شود جامعه ای را اسلامی دانست اما در اقتصادش اسلامی حرکت نکرد.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۴:۴۹

معلمان، افسران مبارزه با جهل هستند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه اگر کسی می خواهد در کلاس یاد بدهد باید با فکر پاک و دلسوزی زیاد مطلب را منتقل کند، گفت: معلمان این افسران مبارزه با جهل، تمام تلاش خود را می کنند که با جهالت ها مبارزه کنند.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۴۵

فرماندهی نیروهای مسلح توسط ولی فقیه، باعث اقتدار ایران در دنیا است
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه به ۳ دلیل نیروهای مسلّح ما نسبت به همه نیروهای مسلّح در دنیا متفاوت هستند؛ فرماندهی این نیروها توسط ولی فقیه را از جمله این وجوه تمایز دانست.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۰:۱۳

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
عزاداری های خود را به کارشناسان دین عرضه بداریم/ حمله موشکی به مقر تروریست ها در کردستان عراق، نشان از تسلّط اطلاعاتی ایران دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در کردستان عراق، گفت: سپاه و نیروهای انتظامی شجاع در کنار سربازان گمنام به دنیا فهماندند که تسلّط اطلاعاتی ایران بر دشمن بسیار بالا است.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۱۰

پرهیز از طولانی شدن مجالس روضه / مداحان با روح و روان مردم ارتباط دارند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین ارکان مداحی تأکید کرد: مجلس ها را طولانی نکنید چراکه آدم ها ظرفیت محدودیتی دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۷:۵۹

تذکر امام جمعه کرمان به وزیر کشور/ جامعه برخوردار از امر به معروف و نهی از منکر، زنده و انقلابی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خصوص طولانی شدن انتخاب استاندار ضمن بیان ویژگی های این استان، گفت: نمی دانم چرا باید ماه ها بگذارد و از طرف دولت و وزیر کشور هیچ تصمیمی در مدیریت استان گرفته نشود.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۵۹

خدمت رسانی به مردم و توسعه کشور، مأموریت جدی دولت ها در نظام اسلامی است
نمایده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که در نظام اسلامی دولت ها چند مأموریت جدّی دارند که شامل خدمت رسانی به مردم، توسعه کشور و تلاش جهت انسجام ملی است، گفت: همه باید همت کنند، اقتدار ملی را بالا ببرند.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۰:۰۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
صداقت در وعده برای مردم را جدی بگیریم/ قرار گرفتن کار در دست انسان های ناشایست، از زمینه های اجتماعی گناه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: اگر مسئولین خدا محور باشند و ثروتمندان در خدمت دین قرار بگیرند، آن جامعه مورد تأیید خدا است و اگر پولِ پول داران در معصیت ها قرار گرفت و مسئولین مطیع نفس خود شدند، آن جامعه منحرف می شود.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۵:۳۰

عید قربان، محور حج ابراهیمی/ سبک زندگی شهدا و صلحا باید در تمام ابعاد زندگی ما نهادینه شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه سبک زندگی شهدا و صلحا باید در تمام ابعاد زندگی ما نهادینه شود، خاطرنشان کرد: منش و روش آنان نسبت به رهبری و امام رضوان الله تعألی علیه باید برای ما الگو باشد.

۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۰۹:۲۱

کلاسِ مسئولیت این نیست که کارهای خود را به دیگران واگذار کنند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه خود مسئول، باید مستقیم در برخی مراکز حضور پیدا کند؛ خاطرنشان کرد: کلاس مسئولیت این نیست که کارهای خود را به دیگران واگذار کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۱:۱۱

نماینده ولی فقیه در کرمان:
آزادگان، شخصیت های امتحان داده هستند/ مسئولین نباید افراد فاسد سیاسی و اقتصادی را در بین خود، راه دهند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: بدون ملاحظه سیاسی باید با فساد مبارزه کرد؛ مسئولین باید توجه کنند آدم های فاسد سیاسی و اقتصادی را در بین خود راه ندهند.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۱۳

قارون؛ سمبل ثروت نامشروع/ برخورد با مفسدان اقتصادی باید فرا جناحی باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که قرآن کریم به ثروت دو نگاه دارد یکی موجب برکات می شود و دیگری باعث گناه و معصیت، افزود: مصادیق هر دو نگاه در قرآن آمده است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۵:۴۴

شهید شیخ شعاعی در جبهه بیرونی و مبارزه با هوای نفس سربلند بود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب کسانی که پا به عرصه جبهه می گذاشتند، اول کاری که می کردند به خود توجه داشتند، تصریح کرد: جبهه جایی بود که افراد را می ساخت.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۰۰:۵۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
جهل، انسان را دچار خطا و گناه می کند/ مسئولین در حوزه معیشت مردم برنامه ریزی کنند و منتظر نتایج برجام نباشند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: دولت باید برای اقتصاد کشور به خصوص در حوزه معیشت مردم برنامه ریزی و از تمام ظرفیت ها در این زمینه استفاده کند و منتظر برجام و نتایج آن نباشد.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۵:۱۵

خدمت، تربیت و فرهنگ سازی؛ سه رسالت مهم کنگره شهدای استان کرمان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزاری این کنگره را تجلیل از انسان های بزرگی دانست که در تاریخ ایران درخشیدند و در مدتی کوتاه بزرگ ترین کارها را انجام دادند و گفت: خدمت، تربیت و فرهنگ سازی سه رسالت مهم این کنگره است.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۳:۱۹

اخلاق، وحدت و عمل گرا بودن سه رسالت مهم مسئولین است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به سه رسالت مهم مسئولین در شرایط امروزی جامعه اشاره و تصریح کرد: برای بهبود جامعه از حداکثر ظرفیت خود در این زمینه استفاده کنند.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۹:۵۲

امام جمعه کرمان:
لزوم مبارزه جدی قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی و رانت/آمریکا با حقوق بشر، گزینشی برخورد می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به هفته بازخوانی و حقوق بشر آمریکایی، آمریکا را مخالف حقوق بشر خواند و سپس با توجه به هفته قوه قضائیه، خواستار مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی و رانت شد.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۲۹

امام جمعه کرمان:
نماز عید فطر، از مظاهر اصلی وحدت است/مراقب نفوذ دشمن باشیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان وحدت و توجه به محرومان را از پیام های مهم عید فطر خواند و بر مراقبت در برابر تلاش دشمن برای نفوذ در ارکان نظام تأکید کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۰۹:۳۴