خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩

Friday, August 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علیدادی سلیمانی
نماینده ولی فقیه در کرمان:
آزادگان، شخصیت های امتحان داده هستند/ مسئولین نباید افراد فاسد سیاسی و اقتصادی را در بین خود، راه دهند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: بدون ملاحظه سیاسی باید با فساد مبارزه کرد؛ مسئولین باید توجه کنند آدم های فاسد سیاسی و اقتصادی را در بین خود راه ندهند.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۱۳

قارون؛ سمبل ثروت نامشروع/ برخورد با مفسدان اقتصادی باید فرا جناحی باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که قرآن کریم به ثروت دو نگاه دارد یکی موجب برکات می شود و دیگری باعث گناه و معصیت، افزود: مصادیق هر دو نگاه در قرآن آمده است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۵:۴۴

شهید شیخ شعاعی در جبهه بیرونی و مبارزه با هوای نفس سربلند بود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب کسانی که پا به عرصه جبهه می گذاشتند، اول کاری که می کردند به خود توجه داشتند، تصریح کرد: جبهه جایی بود که افراد را می ساخت.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۰۰:۵۴

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
جهل، انسان را دچار خطا و گناه می کند/ مسئولین در حوزه معیشت مردم برنامه ریزی کنند و منتظر نتایج برجام نباشند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: دولت باید برای اقتصاد کشور به خصوص در حوزه معیشت مردم برنامه ریزی و از تمام ظرفیت ها در این زمینه استفاده کند و منتظر برجام و نتایج آن نباشد.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۵:۱۵

خدمت، تربیت و فرهنگ سازی؛ سه رسالت مهم کنگره شهدای استان کرمان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزاری این کنگره را تجلیل از انسان های بزرگی دانست که در تاریخ ایران درخشیدند و در مدتی کوتاه بزرگ ترین کارها را انجام دادند و گفت: خدمت، تربیت و فرهنگ سازی سه رسالت مهم این کنگره است.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۳:۱۹

اخلاق، وحدت و عمل گرا بودن سه رسالت مهم مسئولین است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به سه رسالت مهم مسئولین در شرایط امروزی جامعه اشاره و تصریح کرد: برای بهبود جامعه از حداکثر ظرفیت خود در این زمینه استفاده کنند.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۹:۵۲

امام جمعه کرمان:
لزوم مبارزه جدی قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی و رانت/آمریکا با حقوق بشر، گزینشی برخورد می کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به هفته بازخوانی و حقوق بشر آمریکایی، آمریکا را مخالف حقوق بشر خواند و سپس با توجه به هفته قوه قضائیه، خواستار مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی و رانت شد.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۲۹

امام جمعه کرمان:
نماز عید فطر، از مظاهر اصلی وحدت است/مراقب نفوذ دشمن باشیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان وحدت و توجه به محرومان را از پیام های مهم عید فطر خواند و بر مراقبت در برابر تلاش دشمن برای نفوذ در ارکان نظام تأکید کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۰۹:۳۴

امام جمعه کرمان:
آرامشِ اسلام در گرو محو غده سرطانی اسرائیل/ بعضی فکر می‌کنند اگر فقط کشور خودمان را حفظ کنیم، کسی به ما کاری ندارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمان بابیان اینکه تا این غده سرطانی محو نشود، اسلام آرامش ندارد و جهان صلح و امنیتی در خود نمی‌بیند؛ افزود: اگر می‌خواهید از مرزهای این کشور دفاع کنید، باید جنگ را با این جهنمی ها و جنایتکاران چند هزار کیلومتر جلوتر ببرید.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۴:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
مقام معظم رهبری، انقلاب را به سلامت از بحران ها عبور دادند/سران قوا، فرامین معظم له را در خصوص برجام عمل کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، ۱۴ و ۱۵ خرداد را بخشی از تاریخ ایران خواند و با توضیحاتی پیرامون هر یک، بر ضرورت حرکت ظلّ فرامین رهبری تأکید کرد و افزود: مسئولین به مردم و انقلاب خالصانه خدمت کنند.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۰۶

امام جمعه کرمان:
عزت و مصلحت کشور را باید حفظ کرد/ با سخنان اخیر رهبری، جای هیچ ابهامی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه طرف های مقابل ایران در مذاکرات، در تعارض اخلاق و سیاست، سیاست را بر می گزینند؛ بر حفظ عزت و مصلحت کشور تأکید کرد و فرمایشات رهبری در جمع مسئولان را باعث اتمام حجت دانست.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۳:۴۹

۳ شاخص مهم که مسئولان باید در فعالیت های خود به آنان توجه کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: کار برای رضای خدا، محور قرار دادن مردم در فعالیت های خود و عمران محور بودن فعالیت های مسئولان، سه شاخصی است که باید در راستای اهداف نظام مورد توجه قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۳:۱۲