خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

الخميس ٨ شعبان ١٤٤١

Thursday, April 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صدرالحسینی
کارشناس مسائل غرب آسیا:
ایران و روسیه تلاش کردند ترکیه به وظایف و تعهدات خود در توافق منطقه ای عمل کند
صدرالحسینی با اشاره به تلاش های ایران و روسیه طی ۲ سال گذشته برای بازگرداندن ثبات و امنیت در منطقه گفت: ایران و روسیه تلاش کردند در طول ۲ سال گذشته ترکیه به وظایف و تعهدات خود در توافق، عمل کند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۰

کارشناس مسائل غرب آسیا
راهپیمایی میلیونی مردم عراق نشان داد همه خواهان خروج آمریکا هستند
صدرالحسینی با اشاره به راهپیمایی میلیونی مردم عراق که روز جمعه (۴ بهمن) انجام شد، گفت: تظاهرات میلیونی مردم عراق نشان داد همه مردم عراق می خواهند که آمریکا هرچه زودتر عراق را ترک کند.

۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۰۷:۴۶

کارشناس مسائل منطقه
آمريکا سناریوی بي دولت سازي در منطقه را دنبال می کند/ آمريکا می خواهد ضرباتی که در عین الاسد خورده به فراموشی سپرده شود
صدرالحسینی به تحلیل اقدامات آمریکا در سطح منطقه با سناریوی بی دولت سازی در منطقه پرداخت و گفت: آمریکایی‌ها در منطقه در سه سطح اقدام می‌کنند که یکی در سطح دولت هاست.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۵

کارشناس مسائل غرب آسیا
شهادت سردار سلیمانی نشان داد که انقلاب زنده است
صدرالحسینی با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی نشان داد که انقلاب زنده است، گفت: شفاف‌تر شدن چهره دشمن برای تمامی جبهه مقاومت از برکات شهادت سردار سلیمانی بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۲

کارشناس مسائل سیاسی:
دروغ ترامپ درباره سقوط هواپیمای اوکراینی، آغاز عملیات روانی برای فراموش شدن ضربه موشکی ایران است
صدرالحسینی با اشاره به اینکه دروغ ترامپ درباره سقوط هواپیمای اوکراینی، آغاز عملیات روانی آمریکایی‌ها برای فراموش شدن ضربه موشکی ایران به پایگاه نظامی آنهاست، گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند فضای داخلی خود را نسبت به حمله موشکی سپاه مدیریت کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۱

کارشناس مسائل غرب آسیا:
عین الاسد قلعه مستحکم آمریکایی ها محسوب می شد
صدرالحسینی با اشاره به اینکه عین الاسد قلعه مستحکم آمریکایی ها محسوب می شد، گفت: آمریکایی ها فکر می کردند که هرگز از این پایگاه جابجا نخواهند شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۲

کارشناس مسائل غرب آسیا:
حشدالشعبی از منافع ملی عراق حفاظت می‌کند/آمریکا هزینه‌های هنگفتی برای پنهان کردن دشمنی خود در عراق انجام داد
صدرالحسینی با اشاره به اینکه حشدالشعبی از منافع ملی عراق حفاظت می‌کند، گفت: گروه حشدالشعبی به عنوان نیروی مردمی جان خود را در مقابل داعش فدا کرده است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۶

کارشناس مسائل غرب آسیا:
طالبان نمی تواند قدرت جمهوری اسلامی ایران را در منطقه نادیده بگیرد
صدرالحسینی با اشاره به اینکه طالبان نمی تواند قدرت جمهوری اسلامی ایران را در منطقه نادیده بگیرد، گفت: طالبان باید مراقب قدرت ایران باشد پس تلاش می کند نظرات جمهوری اسلامی ایران را بگیرد.

۱۳۹۸/۹/۲۸ - ۰۹:۲۰

کارشناس مسایل منطقه غرب آسیا:
مجموعه‌های بعثی- آمریکایی در عراق به دنبال برهم زدن دولت برآمده از آرای مردم هستند
صدالحسینی با اشاره به اینکه همه مجموعه‌های بعثی- آمریکایی در عراق به دنبال این هستند تا دولت برآمده از آرای مردم و انتخاب شده پارلمان را به هم بریزند، گفت: آمریکایی‌ها و سعودی‌ها از شرایط کنونی عراق، بسیار ناراحتند‏.

۱۳۹۸/۸/۵ - ۰۹:۱۴

کارشناس مسائل غرب آسیا:
هیچ سند قابل استنادی مبنی به خروج آمریکایی‌ها از سوریه وجود ندارد
صدرالحسینی با اشاره به اینکه هیچ سند قابل استنادی مبنی به خروج آمریکایی‌ها از سوریه وجود ندارد، گفت: در حقیقت آمریکایی‌ها منطقه را ترک نکرده اند بلکه با توجه به شرایط، اقدام به جابجایی به قسمت دیگری از منطقه کرده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۰۶:۵۲

کارشناس مسائل غرب آسیا:
آمریکایی ها درپی ایجاد اجماع منطقه ای و بین المللی ایران هراسی هستند
صدرالحسینی با اشاره به اینکه آمریکایی ها درپی ایجاد اجماع منطقه ای و بین المللی ایران هراسی هستند، گفت: اینکه آنها در موضوع حمله به تاسیسات آرامکو انگشت اتهام را به سمت جمهوری اسلامی بلند کردند مربوط به مسئله ایران هراسی است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۰۹:۰۹

امیرآبادی فراهانی خبر داد:
برادران صدرالساداتی در قم حضور دارند
نماینده مردم قم در مجلس گفت: برادران صدرالساداتی در قم حضور داشته و زندگی عادی خودشان را دارند.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۵:۱۵

کارشناس مسائل غرب آسیا:
امروز مقاومت به عنوان یک فرهنگ در بخش قابل توجهی از غرب آسیا نهادینه شده است
صدرالحسینی با بیان اینکه مقاومت نباید فقط به یک سرزمین مختص شود، گفت: امروز مقاومت به عنوان یک فرهنگ در بخش قابل توجهی از غرب آسیا نهادینه شده است.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۰۷:۴۵

کارشناس مسائل غرب آسیا:
سرنگونی پهپاد جاسوسی، بازدارندگی و توانمندی آمریکا را زیر سوال برد
صدرالحسینی به تبعات پاسخ اخیر ایران به تجاوز آمریکایی‌ها در منطقه اشاره کرد و گفت: بعد از این دفاع جانانه کشورمان در آمریکا اتفاقات خاصی صورت گرفت به صورتی که بازدارندگی و توانمندی آمریکا زیر سوال رفت و اعتبارزدایی آمریکا نیز به وجود آمد.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۰۸:۰۶

کارشناس و تحلیلگر سیاسی:
اندیشه حضرت امام برگرفته از آیات صریح قرآن درباره موضوع مقاومت است
صدرالحسینی با اشاره به اینکه اندیشه حضرت امام برگرفته از آیات صریح قرآن درباره موضوع مقاومت، تاریخ، سیره و سنت پیامبر و ائمه و تجربه بشری است، گفت: امام خمینی رهبر مقاومت شدند.

۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۶:۵۲

کارشناس مسائل غرب آسیا:
اقدام اخیر آمریکا نیروهای پراکنده خود در منطقه را به خطر انداخته است
صدرالحسینی اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی را بدعت و قانون شکنی عنوان کرد و گفت: آمریکا با این اقدام نیروهای پراکنده خود در منطقه را به خطر انداخته است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۸:۰۴

برجام با اروپا هم نتیجه بخش نیست/مجلس، دولت را متقاعد کند
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل بین الملل با باین اینکه چشم انداز ما درباره برجام این است که کار با اروپایی ها هم نمی تواند ما را به نقطه مطلوب برساند؛ تأکید کرد: مجلس، دولت را نسبت به آینده برجام با اروپایی ها متقاعد کند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۴۷